loniekaet

Regisztráció dátuma: 2020. január 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. január 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2020. június 20.

Nagyon szép pillákat csinál, nem is ragasztja össze őket, az összhatás nagyon bejött. De mintha kicsit irritálná a szemem, és az illata is fura. Kár érte, de nem veszem újra.

Yves Rocher Málna-Borsmenta Kézápoló Krém

Yves Rocher Málna-Borsmenta Kézápoló Krém
2020. június 20.

Furcsa, hogy sok ember számára émelyítően erős az illata, nekem zavaró volt, hogy alig éreztem. Nagyon gyenge illata van, nem szívódik fel teljesen és nem is hidratál olyan jól.

Uriage Toléderm Krém Normál/Kombinált Bőrre

Uriage Toléderm Krém Normál/Kombinált Bőrre
2020. március 2.

Hidratálja és nyugtatja az érzékeny, pirosodásra hajlamos bőröm. Kicsit élettel telibb lett az ábrázatom mióta használom :) Teljesen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, a zsírosabb T zónámon sem. Könnyű, parfüm és alkoholmentes hidratálót kerestem és ez nagyon jól bevált.

Bioderma Sensibio Szemkörnyék Ápoló Gél

Bioderma Sensibio Szemkörnyék Ápoló Gél
2020. március 2.

Egyszerű hidratáló szemkörnyékápolót kerestem, annak teljesen bevált. Egy csillagot azért vonok le, mert annyira nem szívódik be jól, estére használom és sokszor még reggel is ragacsos a bőröm tőle:(

Yves Rocher Kókuszdió Kézápoló Krém

Yves Rocher Kókuszdió Kézápoló Krém
2020. március 2.

Jól hidratál, viszont nem szívódik be valami jól, sokszor hiába vártam sokáig, hogy felszívódjon, végül le kellett törölnöm a ragacsos réteget amit maga után hagyott, mert már zavaró volt.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2020. március 2.

Nagyon elégedett voltam ezzel a samponnal, puha és szép lett tőle a hajam. Nem is zsírosította, bár lehet azért, mert alapból erősen festett, száraz hajam van.

Fa Brazilian Vibes Ipanema Nights Golyós Dezodor

Fa Brazilian Vibes Ipanema Nights Golyós Dezodor
2020. február 19.

Nekem teljesen meggátolta a kellemetlen szagokat, lehet mert nem izzadok annyira alapból sem. Viszont borzasztóan csíp borotválkozás után :( Az illata nagyon jó, de valószínűleg nem veszem újra, ha elfogy.

Eucerin 5% Urea Nappali Arckrém

Eucerin 5% Urea Nappali Arckrém
2020. február 19.

A borzasztóan kiszáradt, nagy darabokban hámló arcbőrt négy nap alatt úgy helyre tette, mintha soha nem lett volna semmilyen problémája. Csak ajánlani tudom! :)

Garnier Skin Naturals Pure Active 3in1 Maszk Aktív Szénnel Problémás, Zsíros Bőrre

2020. január 25.

T zónára vettem, de nem tünteti el a mitesszereket, igazából olyan mintha nem csinálna semmit.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2020. január 25.

Nagyon szeretem, szépen lemossa a sminket, a szememet sem csípi, ha véletlenül belemegy.