lora4444

Regisztráció dátuma: 2013. október 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. október 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Blend-a-med 3D White Luxe Perfection Fogkrém

Blend-a-med 3D White Luxe Perfection Fogkrém
2019. március 5.

Ez a fogkrém nagyon szuper! Szettben jutottam hozzá pofátlanul jó áron az Euro Familyben a fehérítést elősegítő kiegészítővel l együtt. Már az első használatnál észrevettem a fehérítő hatást. Hosszan tartó frissesség érzetet hagy maga után. Öt pont !

Alverde Make-Up Professional Serum Foundation

Alverde Make-Up Professional Serum Foundation
2018. december 10.

Megfogadtam már egy párszor, hogy ettől a márkától alapozót nem veszek, sajnos megint sikerült elcsábulnom a pipettás verzió láttán. Szörnyű! Alapozószérum..mondja a leírás, kapunk egy sűrű folyós cuccot, amit nem lehet megfelelően felszívni és az arcra csepegtetni ahogy az ember elvárná. Folyik össze vissza a termék a csövecske oldalán, ezt még el tudnám fogadni DE! nem lehet vele dolgozni sem. Beleül a pórusokba, gumiszerű, alig fed, eloszlatni sem lehet. Még a 800 ft-ot sem érte meg amennyiért akciósan vettem. Nekem hatalmas csalódás.
Ja próbáltam sötétebb alapozóval keverni, ahogy ajánlották, nekem úgy is tragikus.

Body & Soul Makeup Ei

Body & Soul Makeup Ei
2018. november 12.

Nekem is a lila verzió van meg, ami kontúrozásra is jó. Nagyon jó puha, nedvesen megdagad, szuperül el lehet vele oszlatni az alapozót, de lehetetlen tökéletesen kimosni, és egy hét használat után morzsolódni kezdett.

dr. Organic Teafaolajos Szappan

dr. Organic Teafaolajos Szappan
2018. november 12.

Pattanásos, gyulladt bőrre kerestem arclemosót, meg is lepődtem amikor ez a szappanka felbukkant az ajánlások között, nem hittem benne nagyon, de úgy volt voltam vele, hogy adok neki egy esélyt. Nagyon jól tettem! Alaposan letisztítja az arcom, még a szemsminket is tökéletesen leszedi elsőre, azt hittem elájulok. Én úgy használom, mintha kezet mosnék, a nedves tenyerembe megforgatom kétszer majd az így kapott mennyiséget bedörzsölöm az arcomba. Minimálisan szárít, de az arcomat nagyon szépen rendbe tette.

Avon Naturals Fehércsoki és Eper Testpermet

Avon Naturals Fehércsoki és Eper Testpermet
2018. augusztus 23.

Szeretem ezt a testpermetet a szilvás mellett ez a másik legintenzívebb illat, amit próbáltam. Finom édeskés az eper mellett én érzem a fehércsokit is. Fincsi.

Balea Time To Glamour Peel-Off Maszk

Balea Time To Glamour Peel-Off Maszk
2018. augusztus 16.

Királylány énemnek volt rá szüksége. Szeretem a lehúzható maszkokat, ez tiszta Glamglow feeling. Nekem puhább volt tőle az arcom, de lényeg tényleg az élmény volt .

Lovely Peach Desire Eye Shadow Palette

Lovely Peach Desire Eye Shadow Palette
2018. augusztus 16.

Többet szemeztem ezzel a palettával, mint egy jó pasival :D Kerülgettem a boltban, hogy kell e nekem, mert meg van a Revolution barackos csoki palettája is, de végül meggyőztem magam, hogy csak névben hasonlítanak a színek teljesen mások. Nagyon régóta kerestem matt barackos színeket ebben van négy is, high end palettákban szokták csak ezeket a színeket felvonultatni, megvettem végül. Nem bántam meg. A színek szuper pigmentáltak, tartósak. A csillogós színek is különlegesek, egy csuda paletta alacsony áron.

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2018. augusztus 16.

Imádom ezt a sampont, jól tisztít, isteni gyümölcsös illata van. A hajam csillogó a használata után és nagyon szuper esése lesz tőle. Ötös !

Isana Kókuszos Hajápoló Olaj

Isana Kókuszos Hajápoló Olaj
2018. augusztus 10.

Finom az illata, jó állagú, a hajamat is megfelelően ápolja.

Balea Rebarbara & Vanília Testpermet

Balea Rebarbara & Vanília Testpermet
2018. június 1.

Az illata egész jó, bár nekem inkább rebarbarás, mint vaníliás. Kifújáskor habos lesz tőle a bőröm, ami nagyon idegesítő. Maximum 2 óráig tartós.