lorafair22

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Elséve Újratápláló Éjszakai Elixír

Elséve Újratápláló Éjszakai Elixír
2021. november 1.

Kár, hogy megszűnt ez a termék! :( nagyon szerettem! : az illatát és hogy bekentem este és reggelre mindig olyan puha volt a hajam és csodaillatú, olyan jókedvem volt egész nap tőle!

Dikson Glam B-Filler Vastagító és Feltöltő Kondícionáló

Dikson Glam B-Filler Vastagító és Feltöltő Kondícionáló
2021. november 1.

Én nagyon szeretem az illatàt! Samponnal együtt használva tényleg nagyon jó hatást lehet elérni.

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
2021. október 15.

Én a 7.57 Toffee árnyalatot néztem ki. Hát sokkal sötétebb lett,konkrétan barna. Furcsa az állaga, ilyen zselé szerû. Nekem nagyon erôs a szaga, majdnem befulladtam tôle. Nem lett rossz a hajam, de ezt csak a szerencsének köszönhetem,hogy ez a szín is jól áll nekem,de nem hiszem hogy újraveszem.

got2B Smooth & Chick Göndörödés Elleni Hajápoló Balzsam

got2B Smooth & Chick Göndörödés Elleni Hajápoló Balzsam
2021. október 15.

Erôsen hullàmos a hajam, hajmosás után szoktam használni, valamit használ, de nem venném újra és a DMDM Hydantoin összetevô miatt még egy pontot levonok.

Dior Capture Totale Dreamskin Care & Perfect Fiatalító Arc Fluid

Dior Capture Totale Dreamskin Care & Perfect Fiatalító Arc Fluid
2021. október 15.

Ezek a Dior krémek tényleg álomszerűek! Màr az első használat után teljesen átalakult a bőröm! Másik kedvencem a one essential, nem olcsó, de megéri az árát!

Perl Weiss Perfekt Weiss

Perl Weiss Perfekt Weiss
2019. augusztus 13.

Nekem nagyon fehérek a fogaim genetikailag, sokszor kérdezik hogyan lehet ilyen fehér??! Mondjuk nem is dohányzom. Kávézni szoktunk a munkahelyen ez sajnos meg is látszik mert itt-ott látok némi elszineződést de ezzel a fogkrémmel teljesen visszatudom fordítani hogy megint fehérek legyenek nekem bevált!

Paco Rabanne Invictus EDT

Paco Rabanne Invictus EDT
2019. július 23.

Amikor megismertem a pàrom mindig ezt az illatot hasznàlta,de nagyon nem tetszett..emlèkszem a randikra..hm tetszik ez a sràc, de az illattal nem passzolunk..elsô ajàndèkkènt nem volt kèrdès mit vegyek neki: egy ùj parfümöt!

Apivita Suncare Oil-Balance Mattító Arckrém Színezett SPF30

Apivita Suncare Oil-Balance Mattító Arckrém Színezett SPF30
2019. július 23.

Èn most pròbàltam elôször az Apivita termèkeit, de nagyon szimpatikusak lettek. Tetszenek az összetevök is ès tènyleg teszik a dolgukak, kellemes a bôrnek :) Èn most nyaralàsra hoztam magammal ebbôl a napozòs arckrèmbôl egy mintatermèket, erôs napon, tengernèl tesztelve: 5*, az arcom nem ègett le, sôt olyan finom puha lett! fogok mèg ebbôl venni az tuti!

L'Oreal Paris Men Expert Barber Club Szakállolaj

L'Oreal Paris Men Expert Barber Club Szakállolaj
2019. június 22.

Ajándékba vettem a páromnak, nagyon jó illata van és nagyon tetszik, hogy természetes alapanyagokból áll! 5csillag :)

HappySkin Ébenfekete Szappan Aktív Szénnel és Öko Kecsketejjel

HappySkin Ébenfekete Szappan Aktív Szénnel és Öko Kecsketejjel
2019. május 28.

Szappanokat sokkal jobban szeretem, mint a tusfürdôket, szòval az egèsz testemre hasznàlom ès nagyon jò! Puha ès matt lett a bôröm mèg tonikot ès arckrèmet is feleslegesnek èreztem feltenni utàna.