loralora83

Regisztráció dátuma: 2018. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pearl Drops Coffee & Tea Stain Remover

Pearl Drops Coffee & Tea Stain Remover
2019. május 22.

Nagyon szeretem, napi 2x használom rendes fogkrémként a márka több típusával együtt. Folyamatosan fehéren tartják a fogaim.
Nem lesznek rikítófehérek tőle, de természetes, ápolt hatású fehérséget tudok velük fenntartani.
Ha épp nincs rá pénzem és olcsóbb terméket (valami sima fogkrémet) veszek, nagyon hamar látom hogy kezdenek elszineződni a fogaim. Aztán visszatérek erre a márkára és újra láthatóan fehérebbek lesznek.
Extrém fehérítést azt hiszem ne várjon tőle senki. Számomra pl ez egy minennapi fogkrém ami drágább mint az átlag de tényleg ápoltabbá teszi a látványt folyamatos és kitartó használat mellett. Egyébként a fekete teát már szívószállal iszom, így nem az elülső fogakon csapódik be, ez jóval könnyebbé teszi a fogmosást.

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Szeretem ezt a krémet.
Aknéra hajlamos arcomra csak gélt tudok kenni, bármi mástól egyből kiakad. Ezt a gélt elfogadja, hagyja magát hidratálódni. Felváltva használom más géllel ami jóval természetesebb, egyik nap ezt másik nap azt, jól kiegészítik egymást.

Clinique Superdefense SPF20 Age Defense Eye Cream

Clinique Superdefense SPF20 Age Defense Eye Cream
2019. május 22.

Ez is, mint a Moisture Surge szemkrém felpüffesztette a felső/alsó szemhéjunkat anyunak és nekem is.

Clinique All About Eyes Szemkrém

Clinique All About Eyes Szemkrém
2019. május 22.

Mint a márka egy másik szemkréme, ez is felpuffasztja a szemem alatt a bőrt. Mondjuk így kitölti a ráncokat :D, csak épp olyan vagyok mint aki egész éjjel sírt, vagy allergiás. A bőröm színe/felülete szép lesz és feszes, de nyilván mert őrülten felpüffednek a felső/alsó szemhéjak.
Anyukámnál ugyan ez a hatás. Átgondolva a dolgokat egyenlőre áttértünk természetesebb, magyar kézműves szemkrémre.

Eveline Cosmetics Facemed+ Hialuronsavas Arclemosó Gél

Eveline Cosmetics Facemed+ Hialuronsavas Arclemosó Gél

Nagyon szeretem.
Nem csak azért mert ár/érték arányban a legjobb számomra, hanem
mert a márka azonos kategóriájú micellás vizével együtt használva fantasztikusan kíméletesen tisztítják a száraz, aknéra hajlamos bőröm. Soha nem szárítják ki, alaposan tisztítanak. Nem utazom nélkülük sehová:)

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben
2019. május 22.

Több mint egy éve használom, maradéktalanul elégedett vagyok vele.

Arcmosás után használom és mindig le tud szedni még extra szennyeződést a bőrömről. Annyi vattakorongot használok, míg végül nem látszik szennyeződés és fehér marad a korong.
Ha nincs ehhez türelmem, másnap pattanásosabb a bőröm, így látható hogy mennyire sokat segít a gyulladások visszatartásában.
Nagyon boldog vagyok vele, nem utazom nélküle sehová mivel a nagyon száraz és aknéra hajlamos bőrömhöz kedvesen viszonyul, szeretik egymást.

Isana Med Kézkrém

Isana Med Kézkrém
2018. május 29.

Ismerőstől kaptam, aki nem szerette, mert réteget hagyott a kezén. Ez tök fura, mert én pont azt szeretem, hogy hamar beszívódik és semmilyen zsíros érzetet nem hagy maga után.
Pedig az a típus vagyok, aki ki nem állhatja a krémek érzetét a testén/kezén, bármilyen krém után ki vagyok borulva, és mert érzem a bőrömön, legszívesebben lemosnám:D
Ez a termék nem hagy ilyen érzetet, azonnal felszívódik, és kb 1-2 perc múlva használni is tudom a kezeim anélkül, hogy bármit összekrémeznék.
Kellemes “tisztaság” illatát is nagyon szeretem.
A korábban próbált drágább termékekhez képest is ez a személyes kedvencem.
Ha elfogy, veszem is a következőt.:)

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2018. május 29.

Profi sminkesek használták körülöttem, ezért vettek egyet az FK21-ben.
Olcsó ajakápoló márkáknál gyakran tapasztaltam a “szárítsuk az ajkakat, hogy még többet kenjenek magukra a termékünkből” mentalitást. Ez itt fel sem merül. Profi termék, profi hatás. Ha télen elfelejtem használni, 1-2 nap alatt helyrehozza a kiszáradt ajkaim.
Tényleg hatékonyan ápol.
Egyet értek pár korábbi hozzászólóval az ízzel kapcsolatban, furcsa mikor a fogaim éri a mentol például, de legalább odafigyelek rá, hogy ne “egyem meg” hiszen végülis külsőleges termék. :)
Fél éve hogy nagyon szeretem, hosszútávon tervezem használni.

Lisap Ultimate Hajvasaló Folyadék

Lisap Ultimate Hajvasaló Folyadék
2018. január 29.

Nagyon szeretem!

A hajam rendkívül érzékeny a szélsőséges hideg/meleg hőmérsékletekre.
Ettől a spray-től jól kezelhetővé és érezhetően kevésbé érzékennyé válik, nem válik sprőddé a kiszolgáltatottságtól, ehhez persze gondolom sokat hozzátesz, hogy minden más termék, amit a hajamra használok újabban, professzionális.
Néha hajlamos vagyok túlszaladni a mennyiséggel, akkor idő előtt bezsírosítja a frizurám, de ez az én hibám azt gondolom.
Sajnos a munkámból adódóan időnként ki vagyok szolgáltatva idegen fodrászoknak, akik sütővassal esnek a hajamnak és nem értenek semmilyen szóból, ilyenkor előtte szinte vizesre befújom ezzel a hővédővel és sikerül épségben tartani a tincseimet. Úgyhogy az én hajamnak életmentő. :)

Más hővédőt még nem próbáltam, de ezzel teljesen elégedett vagyok.

aussie Miracle Hairspray Shine + Hold Hajlakk

aussie Miracle Hairspray Shine + Hold Hajlakk
2018. január 29.

Imádom!!!
Tartást ad, de nem keményíti be a hajat. Mivel rugalmas, használat után lágy esése marad a hajnak, és ezért nem töri vagy roncsolja és a nevében ígért fényt is biztosítja.
Hajmosáskor egyszerűen kimosható, nem erőszakkal kell kiszedni, mint az olcsó lakkokat.
Tápláló hatóanyagok vannak benne, és komolyan azon gondolkodom néha használat után, hogy mintha még jót is tenne a hajnak :D
De ezt már lehet hogy csak beképzelem :D

Először külföldön próbáltam egy barátnőmét, és sokat kerestem itthon, miután végre találtam a T-s gigaáruházban.
A 2 nagy drogérialáncnál is vannak már a márka egyes termékei, remélem hamarosan ez is beszivárog.