Lorelai

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

REN Rosa Centifolia Cleansing Gel

REN Rosa Centifolia Cleansing Gel
2015. április 22.

A csomagolása nagyon tetszik: ízléses, igényes, praktikus, jó ránézni és kézbe venni. Olyan típusú csomagolása van, amiben egy lapocska alulról nyomja felfelé a terméket, ahogyan az fogy, így pontosan nyomon követhető az átlátszó műanyagon keresztül, hogy mennyi van még benne. Nem mellesleg a címke sem ázik le róla, ha megfordul a zuhanyzóban a flakon.

Ami a tartalmát illeti: isteni rózsa illata van, egyébként pedig nagyon gyengéd és kíméletes. A legjobban azt szeretem benne, hogy az arctisztítás után nagyon puha és hidratált az arcom. (Nekem, akinek ha víz éri a vízhiányos bőrét, máris húzódik).

Tulajdonképpen egy egyszerű mindennapi lemosót kerestem, ami tisztít és nem szárít, és meg is találtam ebben a lemosóban. Mivel eddig nem találtam olyan lemosót, amivel ennyire elégedett lennék, el fogok gondolkodni az újravásárláson a nagyon húzós ára ellenére is.

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2015. április 22.

Érdekes ez a színezett hidratáló (mert nem BB krém szerintem), borzasztó szeptikusan álltam hozzá. Arra számítottam, hogy a nagyon világos bőröm, a pirosságok és a bőrhibák kifognak majd rajta. Ehhez képest csak lestem, amikor felvittem: gyönyörűen egységesít és elég szépen fed is. Szeretem viselni a lazább napokon, nagyon természetes, ugyanakkor sokat ad az összképhez. Viszont van vele egy bibi, ami nagyon zavar engem: amikor az arcomhoz közelítek a krémmel, nagyon durván megcsap az alkoholszag. Én ilyet soha nem éreztem még egy krémnél sem, pedig (sajnos) sok INCI tartalmazza. El fogom használni, de hogy újraveszem-e.... Dilemma. (Ja igen, tárolni csak fejtetőn állítva szabad, utaztatni tilos, így nem fog ömleni a tubusból a cucc).

L'Oreal Volume Million Lashes So Couture Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes So Couture Szempillaspirál
2014. július 4.

Féláron vettem és nem is egy rossz spirál, de.
Első héten odáig voltam érte: szétválaszt, megemel, szuper formula, ollé.
Aztán a második héttől kezdett úgy viselkedni, amilyen valójában, és az már nem ilyen jó. Szétválaszt, de többszöri áthúzásra már picit tapaszt. Egyáltalán nem emeli meg a pillákat, legalábbis nekem nem. Tartós és nem kenődik. Lemosni azonban bazi nehéz, sok körös meló, még olajos lemosóval is. Ami nagyon nem tetszik benne az az, hogy kis darabokban jön le ilyenkor. A kuponos napok óta használom, el fogom teljesen használni, de nem veszem újra.

L'Oreal Perfect Clean Hámlasztó Arctisztító

L'Oreal Perfect Clean Hámlasztó Arctisztító
2014. július 4.

Én kb. 800 ft-ért lőttem, gondoltam ennyit igazán kockáztathatok (plusz végre találtam ilyen típusú lemosóból olyat, ami nem zsíros bőrre való). A kis masszírozó korongot imádom, tök jó, valamilyen szinten megoldja a "nemkénemindennapradíroznipedighámlok" problémámat, a lemosó egynek elmegy, de legalább jó az illata. A korongnak és az árának 5!

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém
2014. július 4.

Max pontot adok ennek a krémnek, mert
- könnyű állagú
- nagyon gyorsan felszívódik
- jó az illata
- elfogadható az ára
- érezhetően hidratál

Nem ez a legtestesebb hidratáló kézkrém, amit mosogatás után szoktam használni, mégis, amikor a kezembe kerül, meglepődök, hogy mennyire jó kis kézkrém ez. Azt hiszem amit a legjobban szeretek benne az az, hogy annak ellenére hidratál, hogy pillanatok alatt beszívódik. Az illata nem csoda, ha megosztó, nem tucatillat, de ez ízlés kérdése, én pl. imádom.:)

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre
2013. június 29.

Nekem nem voltak nagy várakozásaim... így hát nem csalódtam nagyot. :)
A kék színűt választottam, mert nekem tényleg száraz a bőröm. Van némi hidratáló hatása, de nem sok. Ehhez képest az ára...na, az sok. Szóval maradok a zuhanyzás utáni testápolásnál.

Lancôme Juicy Tubes Original Szájfény

Lancôme Juicy Tubes Original Szájfény
2013. június 29.

Fantasztikus ez a szájfény! Én a Hip Hop Apricot nevű, barack árnyalatot birtoklom, ami egyébként felkenve simán színtelen. Finom illata van, de igazán 2 dolog miatt imádom: az egyik, hogy nagyon tartós (persze csak ha nem gyilkoljuk túlzottan evéssel-ivással), egyszer kipróbáltam, és reggel 7-kor felkenve még délben is látszott a számon. A másik a hidratáló hatása, egyértelműen a legjobb, amit valaha használtam, sok ajakápolót ver szerintem.
Az egyetlen hátránya a csomagolása, ami miatt én nem mertem még utaztatni, de nem is fogom, mert az a típus, ami ha megnyomódik, a következő használatkor "ömlik". Mindent összevetve nagyon jó, én nagyon szeretem, újravenném (valamilyen akció keretében, mert húzós az ára).

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2013. május 18.

Nálam egyértelműen 5-ös, folyamatosan használom ezt a korrektort a szemem alatt, újra is vásároltam már. Elég szép kékes-lilás "karikám" van gyárilag, és ez a korrektor elég jól kiegyensúlyozza ezt. Nem tünteti el teljesen, de ez nem is várható el szerintem. Krémes és jól eldolgozható, tartós és nem áll össze, ha rendesen aláhidratálok és nem esem vele túlzásba.

Balea Fuss Szarvasfaggyú Krém

Balea Fuss Szarvasfaggyú Krém
2013. május 18.

Szeretem ezt a lábápolót. Eléggé intenzív az illata, de nekem nem kellemetlen. Az egész lábfejemet be szoktam vele kenni esténként (így nem zavar, hogy nem szívódik be extra gyorsan), és érezhetően hidratál. Sokáig elég, jó az ára, jó szívvel ajánlom.

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2012. július 30.

Én sajnos nem vagyok annyira elragadtatva ettől a szemöldökcerkától, mint a többi hozzászóló. Egyfelől nekem ponthogy kicsit vöröses (vagyis olyan meleg tónusú) a színe, ami kicsit elüt a szemöldökömtől, de ezt annyira nem írom a számlájára, mert én választottam a színt. (Bár nem tudom hogy tudtam volna körültekintőbben választani, ha nem akarok a drogériában nekimenni vele a szemöldökömnek.:)

Ami a nagyobb gond vele, hogy az enyém elég kemény. Picit kellemetlen érzés, hogy emiatt erősen kell nyomnom, hogy fogjon. Emiatt -1, mert egyébként a kis kefével praktikus, sokáig elég és jó az ára is.

szerk.: Meg kell követnem ezt a cerkát. Mindennap használom, megszoktam a keménységét, a színét, és azt kell, hogy mondjam, nem akarok váltani! Jó használni és tartós is, úgyhogy megérdemli az ötödik csillagot!