lorenmueller0092

Regisztráció dátuma: 2019. február 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. február 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál
2019. április 2.

Nekem nagyon bevált! Dús, hosszú fekete szempillákat ad, tartós és nem szárad be egy hónap alatt. Számomra még óriási plusz pont, hogy nem csípi a szemem, ez nálam minden terméknél kritikus pont. Ezelőtt a Maybelline Lash Sensational Intense Black spirált használtam. Szerintem ez sokkal jobb annál és kétszer annyi ideig marad a szememen és a tubusban is!

183 Days by Trend It Up Browgame Kit

183 Days by Trend It Up Browgame Kit
2019. április 2.

Szuper szemöldök készlet! Én sokáig ceruzát használtam, majd szemöldök formázó krémet, de mindig úgy éreztem, hogy túl mű a hatás. Szerettem volna olyan terméket, ami finoman tölti ki a hiányokat és minimális finom kontúrt tud adni a szemöldökömnek. Ezzel a termékkel le is rövidült az erre szánt idő, nagyon könnyen felvihető, ajánlom!

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Szemkontúr Krém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Szemkontúr Krém
2019. április 2.

Nagyon érzékeny a szemem és ettől nem könnyezik! Megfelelően hidratálja és megnyugtatja, ha esetleg a sminklemosáskor túldörzsöltem a vattakoronggal. Nem ragad!!!

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Éjszakai Krém

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Éjszakai Krém
2019. április 2.

Egyszerűen imádom! Az utóbbi hónapokban szárazabbá vált a bőröm, ezért minden terméket lecseréltem. Hogy jobban ki tudjam szűrni a tettest, eldöntöttem, hogy egyetlen márka termékeit használom egy ideig és ha nem segít megoldani a problémát, többet meg sem közelítem. Az Yves Rocher mellett döntöttem. 3 hete használom a szérummal és a nappali krémmel együtt és fantasztikus! Ennyi idő alatt a ránctalanító hatásáról nem tudok beszámolni, de mint hidratáló krém, teljesen helyreállította a száraz, hámló arcbőrömet. Könnyen beszívódik és puha, selymes lesz utána a bőr.

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Nappali Krém

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Nappali Krém
2019. április 2.

Egyszerűen imádom! Az utóbbi hónapokban szárazabbá vált a bőröm, ezért minden terméket lecseréltem. Hogy jobban ki tudjam szűrni a tettest, eldöntöttem, hogy egyetlen márka termékeit használom egy ideig és ha nem segít megoldani a problémát, többet meg sem közelítem. Az Yves Rocher mellett döntöttem. 3 hete használom a szérummal és az éjszakai krémmel együtt és fantasztikus! Ennyi idő alatt a ránctalanító hatásáról nem tudok beszámolni, de mint hidratáló krém, teljesen helyreállította a száraz, hámló arcbőrömet. Könnyen beszívódik és puha, selymes lesz utána a bőr.

Swiss Image Mattító Arclemosó Gél

Swiss Image Mattító Arclemosó Gél
2019. február 23.

Nekem nagyon bevált. Szépen tisztítja a pórusokat és feszesíti az arcbőrt. Már nem megyek lefeküdni anélkül, hogy ezt ne használnám előtte.

Valaki írta, hogy nem szedi le a sminkjét, de ez azért van, mert nem arra való. Ez egy gyakori tévhit...
A smink eltávolításhoz sminklemosó vagy micellás víz szükséges. Miután eltávolítottuk a sminkünket, a bőr érdekében kell az arclemosó/arctisztító gél, ami az apróbb szennyeződésektől kitisztítja a pórusokat, ettől érezhetően fellélegzik a bőr, hidratálja és segít a bőrnek megtartania a rugalmasságát.

Rimmel Brow This Way Pomade

Rimmel Brow This Way Pomade
2019. február 14.

Sürgősen kellett vennem egy szemöldökceruzát, mert elfogyott a régi. Nagyon örülök, hogy ráesett a választás. Egyszerűen kezelhető, krémes állaga van. Én szemöldökecsettel viszem fel, de volt már, hogy nagyon rohantam és anélkül is könnyen és gyorsan tudtam használni. Tartós, nem kenődik, könnyű lemosni.
Mindenkinek ajánlom!

L'Oreal Paris Nyugtató Micellás Víz

L'Oreal Paris Nyugtató Micellás Víz
2019. február 14.

Egyszerűen imádom. Mióta megjelent ezt használom és nem cserélném le.
A hétköznapi komplett sminkemet 2 pamaccsal leszedi, nem kel dörzsölni, nem irritálja a szemet sem.

Pupa Active Light Kompakt Alapozó

Pupa Active Light Kompakt Alapozó
2019. február 14.

Szép, természetes színe van, púder nélkül viszont túlságosan fénylik. Krémes állagú, könnyen felvihető és eldolgozható. Viszont többet vártam tőle. Nem egyengeti el a bőregyenetlenséget. Beszívódik a nagy része nap végére.

L'Oreal Paris False Lash Superstar Szempillaspirál

L'Oreal Paris False Lash Superstar Szempillaspirál
2019. február 14.

Szép mélyfekete színe van és vastag hosszú szempillákat csinál, DE ... A nap végére elkenődik, fekete csík formájában a szem alatt, szempillagöndörítővel használva is egyenes pillákat csinál. Szeles időben előfordul, hogy kicsit bekönnyezik a szemem, amitől ez a spirál rögtön elkezd feloldódni és az én szememet nagyon csípte. Ilyen még nem fordult elő, pedig sosem használok vízálló spirált hétköznapi használatra...
Nagyon sajnáltam, főleg az árát. Kukában landolt :(