Lori1991

Regisztráció dátuma: 2017. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai
2019. november 1.

Fantasztikus a hatása, az illata, az állaga és még azt is szeretem amennyi fényt ad a számnak. Mindig van nálam többféle ajakápoló, de ehhez nyúlok a legtöbbször :)

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon
2019. november 1.

Update: anyukámnak adományoztam, akinek érdekes módon nagyon szereti a haja. Sosem érez tőle zsíros érzést és szemmel láthatóan puhább lett tőle az amúgy szőkített, száraz haja. A 3 csillagot hagyom, mert neki bevált, nekem nem, így valahol ez az átlag kettőnk véleményéből :D

Nem igazán tudom eldönteni az első benyomásomat. Pár órája mostam meg vele a hajam. A szárítás után döbbentem láttam, hogy olyan, mintha zsíros lenne a hajam, ragadt, viaszos érzést keltett és egyáltalán nem éreztem a frissen mosott haj élményét, kis erőgyűjtés után új hasmosást terveztem. Pár óra elteltével viszont megszűnt a zsíros érzés, sőt egészen puha a hajam és nagyon mű levendula illatú. Tovább teszteltem és updatelem az eredményt pár használat után.

Mixa Hyalurogel Light

Mixa Hyalurogel Light
2019. november 1.

2. tégely felénél vagyok éppen. Nagyon szeretem, pont megfelelő hidratálást ad, könnyű, szeretem az illatát, reggelre tökéletes, sminkkel is szép.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2019. november 1.

Tovább keresgélek a L'oreal szempillaspirálok között, mert sajnos ez sem vált be. Nagyon összeragasztja a szempillákat és akárhogy is ügyeskedem elég vastag festékréteg lesz a pillákon, ami később összeáll egy "tömbbe" és potyog bele napközben az ember szemébe. 2 csillag, mert ha nem a saját keféjével használom, akkor a festék jó.

Garnier Bio Búzavirág Micellás Víz

Garnier Bio Búzavirág Micellás Víz
2019. november 1.

Nagy micellás víz rajongó vagyok, de ezt nem szeretném újra venni.
Csípi a szemem és sokkal többet használok el belőle, mint eddig bármilyen micellás vízből. A tust és szempillaspirált tényleg dörzsölni kell, hogy lejöjjön, ahogy már mások is említették korábban.
Egyedül az illata miatt tudok 2 csillagot adni.

Garnier Bio Arcolaj Bio Levendulával

Garnier Bio Arcolaj Bio Levendulával
2019. november 1.

Lehet, hogy én vagyok az egyetlen, de mivel az arcomon semmilyen pozitív vagy negatív hatását nem láttam, elkezdtem a hajamra használni és oda meglepően jó :D ott sem egy csoda készítmény de összességében határozottan puhítja a hajamat, plusz pont az illata, de nem éri meg az árát sajnos.

Himalaya Herbals Mint Fresh Frissítő Mentás Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Mint Fresh Frissítő Mentás Gyógynövényes Fogkrém
2019. április 28.

A márka minden fogkrémével elégedett vagyok, azért ehhez írok véleményt, mert a többiből hiányzott ez a mentolos íz, így ennél állapodtam meg. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Aromax Szérum Karanjaolajjal

Aromax Szérum Karanjaolajjal
2019. április 28.

A hajamra és az arcomra is használom. A hajamra hajmosás előtt pár cseppet, az arcomra esténként az arckrém alá. Az illata nem a legkellemesebb, kifejezetten erős, az arckrémem elnyomja szerencsére. Egy darabig minden nap használtam, de talán hozzászokott a bőröm és "túlhidratált" lett, átváltottam heti 2 alkalomra. Ilyenkor feltölti a bőrömet és mondhatom, hogy egységesen szebb lett tőle. Nem fogom újravenni.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. április 28.

Összességében elégedett vagyok vele, 4*-ot azért kap mert az elején rendkívül folyós volt. Felváltva vagy néha mixelve használom más szempillaspirálokkal, újra nem fogom megvásárolni, de akciósan pont megfelelt az elvárásoknak.

Le Petit Marseillais Vanillemilch Duschcreme

Le Petit Marseillais Vanillemilch Duschcreme
2018. szeptember 16.

Sajnos egyáltalán nem vált be. Nyaralásról jött velem egy kis szuvenírként, a csomagolása és az illata nagyon megtetszett. Itthon kipróbáltam és annyira szárítja a bőrömet, hogy többször is be kellett krémeznem magam, hogy elmúljon a viszketés. 2 csillag mert az illata és a csomagolása továbbra is tetszik.