Lori1991

Regisztráció dátuma: 2017. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2018. március 26.

Nagy elvárásokkal indultam a carmex felé,de hidratálás helyett csak finom illatot és ízt kaptam. Ezért adok 3 csillagot de a hidratáltságon nálam semmit sem változtat,nem ad hozzá, nem vesz el, ellenben tényleg a legfinomabb illata van az eddig próbált ajakápolóim közül.

Zara Black Amber EDT

Zara Black Amber EDT
2018. március 4.

Sorbanállás közben hoztam magammal, mert túl sokat kellett várni,de egyáltalán nem sajnálom. Az ár-érték-tartósság arány rendben van, nekem plusz pont az érdekes illata,mert eddig teljesen más parfümöket használtam. Átlagos napi fújkára jó, komolyabb megjelenésre ennél komolyabb parfümöt fogok használni ezután is.

eos Smooth Stick Lip Balm - Vanilla Bean

eos Smooth Stick Lip Balm - Vanilla Bean
2018. március 4.

Eredetileg azért választottam ezt a kiszerelést, mert mindenképp ki akartam próbálni a márkát és ez mégis olcsóbb, mint a tégelyes. Sajnos lehet csak nekem nem volt szerencsém de mástól is hallottam, hogy visszatekerni a balzsamot szinte képtelenség, lehet még nem dolgozták ki eléggé ezt a formát. Az illata és az íze isteni, viszont semmi extrát nem tud, persze elég nagy elvárásokkal közelítettem felé. Nekem a himalaya ajakápolók is jobban rendbe teszik a számat,mint ez. Ez sajnos a hidratáltsághoz szinte semmit nem tesz hozzá,azért jó h a felkenés után picit csillogjon a szám..

Bourjois Air Mat Alapozó

Bourjois Air Mat Alapozó
2018. február 25.

A sok negatív véleménnyel ellentétben én meg vagyok elégedve vele, szép egységes lesz a bőröm a használata utána és sokáig tartós. Tény, hogy a felvitel után változik a színe, de ez engem nem zavar egyáltalán.

Bourjois Volume Glamour Ultra Curl Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Ultra Curl Szempillaspirál
2018. február 25.

Már régóta szerettem volna kipróbálni egy Bourjois szempillaspirált és mivel most eléggé le van árazva a DM-ben, gondoltam megveszem. Nem vagyok hasra esve tőle, úgy gondolom 1-nek jó. Pár használat után úgy látom, hogy egy átlagos hétköznapi szempillaspirálnak jó lesz, de semmilyen drámai "kimenős" hatást nem tudok elérni vele, ezért 4 csillag. Nálam nem vesz fel túl sok festéket, nem potyog, szép a színe.

Zoella Wonder Hand Moisturising Hand Cream

Zoella Wonder Hand Moisturising Hand Cream
2017. november 12.

Annyira örülök, hogy itthon is kapható !! Ez a kezkrem eddig a legjobb, amit próbáltam. Jó az illata, jól hidratal, jól néz ki, maximálisan elégedett vagyok :-)

L'Oreal Paris Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Paris Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2017. november 12.

Az utóbbi idők nálam az alapozók nagy ő-jének megtalálásával telt és úgy érzem végre megvan ! Ügyesen kell eldolgozni, hogy ne legyen nagyon erős a fedése és ne legyen maszk hatású. Mióta használom többen kérdeztek, hogy mit változtattam, hogy ilyen egyenletes lett a bőröm? Remelem hosszabb tavon is elégedett maradok vele :-)

aussie Miracle Shine Sampon

aussie Miracle Shine Sampon
2017. november 12.

Nagyon bevált , a száraz hajamat megszelidítette, az illatát pedig imádom.

aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2017. november 12.

Mindig bajom volt a hajápoló olajokkal, elég sok félét próbáltam már. Az Aussie márka samponjait és balzsamjait már 2 éve használom, most gondoltam kipróbálom az olajat és ez is teljesen pozitív szerencsére. A hajam puhább érezhetően pedig szálkás és száraz alapból, az illatát mint minden más Aussie terméknek imádom. Nem tudom mért csak most került az utamba ez a kis csodaszer ? :-)

Golden Rose Wow! Nail Color

Golden Rose Wow! Nail Color
2017. november 12.

Nemrég vettem és mar ki is próbáltam, pár nap után abszolút elégedett vagyok. Az ár érték arány 5*,a kis kiszerelés nálam külön hozzátesz a pozitív ertekeleshez mert elég gyorsan megunom a lakkokat. Szépen fed,nem csíkos,biztos h újra fogom venni :-)