lorik.laura

Regisztráció dátuma: 2013. december 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Syoss Lighteners

Syoss Lighteners
2016. július 17.

Már kb 4 éve feketére van festve az amúgy sötét szőke hajam. Nem rég jött el az a pillanat, hogy nekem az eredeti hajszínem kell :)
Így hát megvettem 2 dobozzal a DM-ben, próba szerencse... Bíztam benne, hogy elég lesz a derékig érő, sűrű hajamra. Elég lett, sőt maradt is belőle egy pici :) 40 percig volt rajta a hajamon. A fejtetőmön kiszőkültem rendesen, a hajhossz meg ilyen vöröses-barnás lett. Már ennek is nagyon örülök, hogy a fekete megmozdult egyáltalán... Nyilván nem várhattam csodát, de egy párszor még meg fogom ismételni, és ha a várt eredményt hozza, akkor linkelek képeket is!

Avon Habfürdő Ibolyaillattal

Avon Habfürdő Ibolyaillattal
2016. március 1.

Nekem egy deka habot nem csinált sajnos. Se ez, se a rózsás változat.

La Rive Donna

La Rive Donna
2016. február 29.

Nagyon régen léptem be az oldalra véleményt írni. Inkább csak böngészgettem az oldalt. De!!!!!!!!! Ma olyan dolog történt, ami miatt kénytelen voltam ezt megtenni :D Szerelmes lettem!!! Méghozzá a La Rive Donnába. De valami eszméletlenül és teljességgel visszavonhatatlanul. Az utam a DMbe vezetett, nem is szándékoztam parfümöt venni. Régebben olvastam, hogy a la rive parfümök dupeokat csinálnak, méghozzá ugye ez a LBnak a dupeja. Muszáj volt megszagolnom. Elsőre elég citrusos, már-már vécé illatosító szaga volt. Ott is hagytam a p*****a. Nem tetszett. Megvettem amit szerettem volna, elindultam haza, de valami iszonyat finom PÚDERES illat megcsapta az orrom. A csuklómat az orromhoz emeltem, és teljességgel illuminált állapotba kerültem. Egyszerre lettem vidám, teljesen felpörgött, és olyan szeretetet éreztem, hogy magam sem hittem el, hogy egy parfüm kiválthat ilyet, sőt, nemhogy egy 1800 ft-os dupe parfüm. És de. Azzzzzonnal visszafordultam a dmbe, megvettem és azóta ŐT illatolom. Szerelmes vagyok :)

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2016. január 18.

Mennyei csokipuding illat, krémes, sűrű állaga van. Amikor először zuhanyoztam vele komolyan azt hittem, hogy csokipudinggal zuhanyozom :-) nagyon imádom, sokáig megmarad az illata, zuhanyzás után nem győzöm szagolgatni a bőrömet. Engem egyáltalán nem szárít. A flakonból elég nehézkes kinyomni a tusit, de elnézem neki mert kárpótol az illata. :-) ♥

Avon Rare Pearls

Avon Rare Pearls
2015. szeptember 25.

Ezt a parfümöt vagy utálják vagy imádják. Itt nincs aranyközépút. Ezt a parfümöt viselni kell. Való igaz, ez egy téli illat, nyáron semmiképpen sem. És hozzáteszem, elég belőle egyetlen egy fújás, mert nagyon erős, tömény illat! Én 20 éves vagyok, és bárhová mentem, megdicsérték az illatomat, sőt volt, hogy egy idegen nő odajött hozzám, és megkérdezte, mi ez a csodás illat, mert nagyon tetszik neki. A tartóssága is kiváló, főleg egy Avonos parfümhöz képest. Szeretem.

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Bőrtápláló Testpermet

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Bőrtápláló Testpermet
2015. szeptember 25.

Ahogy bejött a hűvösebb idő, rendeltem is belőle 2 db-ot. Nyáron nem tudtam volna elviselni ezt a cukros szilvás megoldást, de ebben az időben csodálatos! Annyira imádom! És valóban kiérződik belőle a szilva. Tuttti újravevős! :)

Adidas Action 3 Control Anti-perspirant Deo Spray

Adidas Action 3 Control Anti-perspirant Deo Spray
2015. szeptember 25.

Fantasztikus! Mind az illata, mind a hatása! Nagyon jó izzadásgátló, kibírt nálam egy teljes munkanapot! Dicsérték az illatom, amikor ezt használtam. :)

Fa Sport Double Power Deo Spray

Fa Sport Double Power Deo Spray
2015. szeptember 25.

Az illata nem hasonlít a golyós deo tesójához, bár ennek is finom illata van. Izzadásgátlóként nekem se vált be, de viszont foltokat nekem nem hagyott.
Sajnos nem újravevős.

Avon Planet Spa Caribbean Escape Luxus Testápoló Balzsam

Avon Planet Spa Caribbean Escape Luxus Testápoló Balzsam
2015. szeptember 25.

Először nem mertem használni, nyáron a 40 fokban, mert valóban vajszerű, ahogy az előttem véleményező írta. De kellemes csalódás, mert pikk-pakk beszívja a bőröm, elég jól hidratál is, aranyos kis csillámok vannak benne, de elég szolid, ettől nem kell tartani, hogy diszkógömbök leszünk! :)
Az illata valami fenomenális, nagyon el lett találva!

Oriflame Feminelle Frissítő Intimdezodor

Oriflame Feminelle Frissítő Intimdezodor
2015. szeptember 25.

Hajtott a kíváncsiság, mikor megláttam a katalógusban, vajon mit tudhat ez az intim dezodor? De milyen jól tettem, hogy megrendeltem. Annyira finom illata van, olyan tisztaság illat, egyáltalán nem irritál, valóban tisztaság érzetet ad, a porlasztója tökéletes, kifogástalan termék. Nekem ez jobban bejött, mint az Avonos verzió.