Lorina

Regisztráció dátuma: 2018. február 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. február 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo
2021. június 23.

A legjobb hamvasító amit eddig használtam,szépen eltüntetni a sárga foltokat,nem szárítja a hajam,nem okoz irritációt mint a többi társa.Már a sokadik flakont használom!

Mixa Hyalurogel Intenzív Hidratáló Testápoló Tej

Mixa Hyalurogel Intenzív Hidratáló Testápoló Tej
2021. június 23.

Nagyon nem lettünk barátok !Ragacsos érzést hagy és még rettentő after shave illata van!Egy pozitívumot is tudok,ebben a hőségben egy picit hűsit.

Nivea Repair & Care Testápoló

Nivea Repair & Care Testápoló
2020. szeptember 13.

Nagyon jól hidratál,igaz én nyáron használtam és ilyenkor nem annyira száraz a bőröm.
Az illata nem túl tolakodó,egy kicsit a gyógyszertári testápolokra hasonlít.
Könnyen beszívódik.Teszek egy próbát a kritikus téli hónapokban is vele,ha akkor is hatásos,akkor bekerül a top 10-be.:)

Veet Easy-Gelwax Hideggyanta Szalagok Arcra Mandulaolajjal és E-Vitaminnal

Veet Easy-Gelwax Hideggyanta Szalagok Arcra Mandulaolajjal és E-Vitaminnal
2019. május 10.

A legjobb amit eddig kipróbáltam!A gyanta nem a barátom,így hát erre esett a választásom.Kényelnes használni,mindent eltávoítt,nem irritál, zseniális.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2019. február 17.

Egyik régi kedvencem!Ez a szempillaspirál szeretette meg velem ezt a típusú kefét!Szép intenzív fekete szín,nem csomosódik,nem ragadnak össze a pillák!

Balea Lovely Flower Szárazsampon Hab

Balea Lovely Flower Szárazsampon Hab
2019. február 17.

Az első hab állagú szárazsampon amit próbáltam.Nagyon egyszerű használni,nem kell fulladozni mint a spray szárazsampontól!Kellemes az illata,nem hagy fehér foltokat.Én hajszárítóval végig fújom a hajam,de ha nem teszem akkor is könnyen szárad!Eddig csillagos 5.

Eucerin Lip Aktiv

Eucerin Lip Aktiv
2019. február 6.

Eddig a legjobb ajakápolóm.Nem ragad,szép természetes hatás az ajkakon!Szuper hidratálás,télen,nyáron!

Alverde Grapefruit és Bambusz Tusfürdő

Alverde Grapefruit és Bambusz Tusfürdő
2019. február 6.

Nagyon finom illata van.Gél állagú,nem szárítja,de sajnos az illata nem tartós,zuhany után semmit sem érezni.

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió
2018. december 9.

Nagyon finom illata van,az állaga télen rendben van,de nyáron nagyon olvad.Hidratálás közepes,enyhe fényt ad az ajkaknak.A málnás rokona jobban tetszett.

Schauma Nature Moments Mediterrán Olívaolaj & Aloe Vera Sampon

Schauma Nature Moments Mediterrán Olívaolaj & Aloe Vera Sampon
2018. december 9.

Ez a sampon rettenetes,soha többet nem venném újra,az eddigi leggyengébb samponja a márkának amit használtam.Három alkalommal használtam,zsíros,korpás lett tőle a hajam.A férjem is használta,pár alkalom után ő is ezt tapasztalta.Költözött a kukába.
Semmi jót nem tudok róla írni,sajnos.