Lory

Regisztráció dátuma: 2014. július 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. július 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Avon True Ageless Overnight Gel

Avon True Ageless Overnight Gel
2019. november 18.

Nagyon imádom ezt a krémet.Hiper könnyű,géles állagú és nagyon hamar beszívódik.A vaskos,nehéz éjszakai krémek után,ez a kis gél-krém egy felüdülés.Arcolajok után is tökéletes "lezárás",segít az olajnak is felszívódni,ha ezt kenem a legvégén a rétegzős rutinban.Ezekhez képest az ára pedig vicc(akciósan vettem 1500ft-ért).Megy a maximum csillag :)

Avon Prémium Párnázott Hajkefe

Avon Prémium Párnázott Hajkefe
2019. augusztus 18.

Nekem nagyon bevált ez a kefe,amúgy is rá vagyok kattanva a vaddisznó sörtés hajkefékre.A gubancos,még hajmosástól nyirkos hajamat is ki tudom vele fésülni,mondhatni tépés nélkül.Sokkal kíméletesebb mint a nem sörtés,csak műanyag "tüskés"hajkefék.Akciósan vettem 1600 ft-ért,ezért az árért ajándék volt.Van többféle drogériás természetes sörtés kefém dupla árért,hát nemigen tudnak többet tőle.Meg fogom venni a nagyobb,négyszögletes változatát is,az 5 csillag pedig megy neki.

Palmolive Aromatherapy Absolute Relax Tusfürdő

Palmolive Aromatherapy Absolute Relax Tusfürdő
2019. augusztus 18.

Jó nagy,750 ml-es kiszerelésben kaptam ajándékba ezt a tusfürdőt.Könnyed,kissé géles állaga van,nem folyós és nem érzem,hogy szárítana.Erőteljes illata van,fürdés után is sokáig bent marad a fürdőszobában de a bőrömön is érzem.Kellemes,valóban nyugtató ez az illat.Ha csodaszernek nem is mondanám de 4 csillagot megérdemel.

Fa Island Vibes Hawaii Love Testradír

Fa Island Vibes Hawaii Love Testradír
2019. augusztus 18.

Volt már ettől sokkal erősebb szemcséjű testradírom is.Kicsit olyan mintha a testradír és a szemcsés tusfürdő közötti átmenet lenne.Éppen ezért a rendes 1000 ft-os árát nem éri meg.Ráadásul mikor kiadták ezeket a nyári kiadású Fa radírokat,tusfürdőket,a polcaikon ott lógtak a Vegán emblémák.Hááát a márka köztudottan,minden csak nem Vegán,így ebben a dologban is becsapják a vásárlókat.

Isana Sensitive Shampoo Cotton Flower & Kornblume

Isana Sensitive Shampoo Cotton Flower & Kornblume
2019. augusztus 18.

Szeretem az Isana samponokat,a mostani előtt próbáltam ki és bevált.Na azért nagy csodára nem kell számítani de ebben az árkategóriában egy szuper választás.Nem zsírosít,nem is szárít,szépen tisztít és jól habzik.Ha nem lehetne másik samponom soha és nem kísérletezhetnék a termékekkel,állandó samponomnak is simán elfogadnám.

Isana 2 In 1 Volumen Shampoo&Spülung Malve & Acai

Isana 2 In 1 Volumen Shampoo&Spülung Malve & Acai
2019. augusztus 18.

A 2:1 hatást sajna nem hozza teljesen.Ha nem használok balzsamot utána,akkor nem tudom kifésülni normálisan a hajam.Viszont mosás után öblítéskor nem azt a nyikorgós érzést hozza mint a többi sampon,hanem lágyabb,bársonyosabb a hajam,hasonló mint mikor a balzsamozás után öblítek.Szóval nem teljesen kamu a 2:1,biztos van benne balzsam.Azonban a derékig érő hajamra ez kevéske valódi balzsam nélkül.Esetleg rövidebb hajú lányok tehetnek vele egy próbát a 2:1 hatásért.Ezen kívül azért teszi a dolgát,nem szárít,nem zsírosít és plusz pont,hogy szilikonmentes.

Isana Vitamin Shampoo Orange & Sanddorn

Isana Vitamin Shampoo Orange & Sanddorn
2019. augusztus 18.

Nagyon jól habzik,jól tisztít és kellemes narancs illata van.A sampon választást nem szoktam túlmisztifikálni,úgyis a balzsam,pakolás és a többi kence hatásán múlik inkább a hajam állapota.Ebben az árkategóriában egy jó választás volt,a drágábbak sem tudnak többet.Ha nem is nélkülözhetetlen csodaszer de egy jó sampont próbáltam ki.A 4 csillagot simán megérdemli.

Avon Premiere Luxe EDP

Avon Premiere Luxe EDP
2019. június 3.

A Gardénia és a jázmin érződik legjobban az én bőrömön belőle.Az összetevők alapján egy gyümölcsösebb,frissebb indításra számítottam de nem az lett,amolyan "élesen" virágos mindvégig.Nem teljesen az én illatvilágom de a saját kategóriájában nem rossz illat,nekem olyan állásinterjús :))
Elegánsabb szetthez tudom elképzelni,nem farmerhez való parfüm szerintem.Nem lesz a kedvencem,bárt sokan dicsérték rajtam.Úgy gondolom ebben a kategóriában is kell,hogy üljön egy üveg a polcomon,amiért néha érte nyúlhatok ha olyan kedvem van vagy olyan szettet viselek,amihez illik.Tartós,szinte nap végéig kitart.

Avon Attraction Rush for Her

Avon Attraction Rush for Her
2019. május 11.

Ámbrás-pralinés illat,icipici virágos mellékzöngével.Melengető téli illatnak mondanám,az én bőrömön mégis érdekesen alakult télen.Ha akkor írtam volna jellemzést róla,elég semmitmondó édeskés kis löttynek tituláltam volna.Aztán február-márciusban,amikor melegszik az idő,erőlködik a nap de még csíp a levegő,na akkor történt meg velünk az áttörés.Sokkal szebben jött elő a csokis-pralinés-gourmand alap.Nem mondanám meg,hogy Avon illat,sokkal minőségibb,összetettebb illatélményt kaptam.Csodálkoztam is rajta,mivel alapjáraton a téli meleg,fűszeres vagy édeskés vonal amivel én barátságban vagyok és ezek az illatok valóban télen muzsikálnak szépen a bőrömön.Az Attraction Rush megtréfált és egy picit enyhébb időben mutatta meg rajtam az igazi arcát:))Nem bánom egyáltalán,így a 3 csillagja helyett kapott 4-et tőlem.Jah és kérdezni is mostanában kérdezgették tőlem,hogy"mi ez a finom illat,ami rajtad van?"(Férfiak,nők egyaránt).

Avon Far Away Infinity EDP

Avon Far Away Infinity EDP
2019. május 11.

Ezen a télen használgattam,mikor olyanom volt.Kolleganőim bánatára,ugyanis sokan nem szeretik,erős illatnak tartják,pedig csak 2 fújást viselek belőle mindig.Csodálkoztam is rajta,mert én nem érzem magamon egy idő után,sőt egyáltalán nem gondolom harsány illatnak de a visszajelzések mégis ezt támasztják alá.Úgyhogy az adagolással nem árt vigyázni és újra kell gondolni,hogy irodai illat e :))
Amúgy egy lineáris vaníliás illat,melyben a körömvirág ad némi csavart.Melengető,puha,körbeölelő,egyértelműen téli illat.
Persze,hogy vannak sokkal jobb illataim is,kizárólag a tartóssága és a szilázsa miatt adok 4 csillagot,amúgy a 3 menne.
Más illatkreátoroknak is követendő példa lenne,olyan alkotás,hogy 8 órás munkavégzés után is meg tudják kérdezni,"mivel vagy befújva?"