Lotteszka

Regisztráció dátuma: 2018. november 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

MakeUp Revolution Liquid Highlighter

MakeUp Revolution Liquid Highlighter
2018. november 29.

Sajnos alapozóval nem működik (darabokban szedi le), de szerencsére jó a bőröm, nem mindig kell alapozó, elég csak a kényes helyekre korrektor. Nehéz volt megtanulni szépen felkenni, mert néha a kis sminkszivacsomra is darabokban ráragadt. De ha formában vagyok és a csillagok állása is jó, akkor sikerül feltenni és megéri az összes szenvedés. Annyira gyönyörű a Unicorn Elixir árnyalat a bőrömön, hogy bármennyit hajlandó vagyok kínlódni a felkenésével egy kis extra csillogásért.

Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor

Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor
2018. november 29.

Nagyon sötétek a szemem alatt a karikák, így először mindig egy sárga színkorrektorral megyek át rajtuk, és azután szoktam ezt a korrektort. Sokáig fenn marad, szépen beszívódik, viszont beleül egy picikét a ráncokba, de ettől függetlenül is nagyon elégedett vagyok!

Essence Awesometallics Metal Shock Lip Paint

Essence Awesometallics Metal Shock Lip Paint
2018. november 29.

Alig látszik a szájon, de több rétegben nem lehet feltenni, mert összekenődik és csomósodik. Ráadásul még az 1 réteg sem szárad meg rendesen és gyakorlatilag mindenhova szétkenődik.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2018. november 29.

Egyenes (sőt néha lefelé hajló) szempillám van, és ez az egyetlen drogériás árkategóriájú spirál, ami csodaszépen íveli az amúgy szomorú kis pilláimat. Főleg ha előtte még használok szempillagöndörítőt, akkor aztán az igazi!

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub
2018. november 29.

Nagyon érzékeny az arcbőröm, gyakorlatilag bármitől ekcémás lehet, de ezt a radírt imádja! Puha, sima lesz tőle az arcom!

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2018. november 29.

Valóban láthatatlan sötét hajon is és felfrissíti a kissé zsíros hajat, de nagyon sokszor kell ráfújni újra, hogy 1-2 óránál tovább tartson a hatása.

Catrice The Ultimate Chrome Collection Szemhéjpúder Paletta

Catrice The Ultimate Chrome Collection Szemhéjpúder Paletta
2018. november 29.

IMÁDOM! Mindig egy hercegnőnek érzem magam, mikor ezt a palettát használom. Annyira örülök, hogy ezek a nagyon világos színek is szépen pigmentáltak, és látszanak a szemen. A csillogással pedig nem tudok betelni!

Catrice The Blazing Bronze Collection Eyeshadow Palette

Catrice The Blazing Bronze Collection Eyeshadow Palette
2018. november 29.

Csodaszép színek, egész nap fenn marad, nagyon szépen lehet "blendingelni"!

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2018. november 29.

Rendbe tette a hajhullásomat ráadásul rengeteg babahajam is lett tőle!

Khadi Vitalizáló Hajolaj

Khadi Vitalizáló Hajolaj
2018. november 29.

Szívgyógyszer mellékhatásaként a hajam eszeveszettül hullott, állandóan összefogtam vendégségben remélve, hogy akkor nem kell takarítani utánam... Borzalmas volt, kb. hajösvényt hagytam magam után mindenhol. Azután rátaláltam erre a csodaszerre. Kevesebb mint fél év alatt visszaállt a hajhullás normális mértékűre, és azóta is rendben van a hajam!