LottiDarko

Regisztráció dátuma: 2017. január 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező
2017. augusztus 16.

Az első kettő-három mosásig nagyon szép utána neon zöld lesz és kiszedhetetlen (pasztel kék) Az az egy hét amíg szép volt nem érte meg hogy utána hetekig úgy nézzek ki mint shrek.

Schwarzkopf Live Color XXL HD Ultra Brights

Schwarzkopf Live Color XXL HD Ultra Brights
2017. augusztus 15.

Na nekem a steel silver volt és meg ne vegyètek, be se fogta, folosleges penz kidobas, itt sírok, mert NEM CSINALT SEMMIT

Douglas Söhne Csillámló Púder Spray

Douglas Söhne Csillámló Púder Spray
2017. január 11.

Csillogni a boltban nagyon szépen csillog:) Amikor viszont elmegyek már valahova hiába nézem nem olyan erős mint az üzlet erős lámpáiban. Enyhe illat, nem vészes, de igazán fölösleges.

Astor Eye Artist Szemhéjpúder Paletta

Astor Eye Artist Szemhéjpúder Paletta
2017. január 11.

Nagyszerű, tartós, és rajtam is csillog:) És még a hozzá adott ecset is jó, pedig ez nem szokott gyakori lenni. Tartósnak is tartós:)

Maybelline Baby Lips Balm And Blush

Maybelline Baby Lips Balm And Blush
2017. január 11.

Pirosítónak nagyon jó nem ragad, természetesnek hat a barackos:)
Ajákápolónak nem lehet viszont használni nem is szoktam, ez maximum szájfény. 1500 ft volt a müllerbe, azt gondolom megérte az árát

Maybelline Baby Lips Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Ajakápoló
2017. január 11.

Alapvetően még ennyit sem ér meg, akciósan talán. Egyáltalán nem hidratál 4 is van, van amit kaptam, van amit meg még én vettem mikor bejött a boltokba. Túl erős a színe, a feketémet például hordani nem tudom olyan erős a színe, ugyanez a puncsos rózsaszínnel.

Catrice Ultimate Stay Ajakrúzs

Catrice Ultimate Stay Ajakrúzs
2017. január 11.

Pigmentáltság, illat (nagyon jó csokis a barnának), krémesség kiválló, Egyetlen bajom vele hogy ez minden csak nem "ultimate stay".

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2017. január 11.

Nekem bevált:) könnyű vele dolgozni, sokáig kitart, bár könnyen törik a hegye. Ez egy kicsit idegölő mikor reggel sietnék, de 3-szor kell újrahegyeznem a ceruzát

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2017. január 11.

Sokkal jobb mint a színes púdere az essencenek:) Viszonylag tartós, matt marad 6-7 órán át utána kicsit korigálni kell, de ez a napo egy kis feljavítás belefér az 5 csillagba:)

Essence Mattifying Compact Powder

Essence Mattifying Compact Powder
2017. január 11.

Ezért az árért jó. Szépen mattit mikor felviszem, napközben ha hazajövök és újra elmegyek valahova korigálni kell, de ahogy előttem is írták, nem vészes, nem az egész jön le.