LovasBabi

Regisztráció dátuma: 2013. február 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. február 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Rival de Loop Beauty Balm

Rival de Loop Beauty Balm
2015. október 26.

Büdös!! Kinyomom az ujjamra és már meg is szárad!! Szárít!! Ledőltem benne picit pihenni, és annyira büdös lett a párnahuzat, hogy ki kellett mosnom. :D

Schauma Kiwi Ragyogás Sampon

Schauma Kiwi Ragyogás Sampon
2014. március 25.

Sziasztok! Én a napokban vásároltam ilyen sampont Eurofamily-ben, eredeti német kiadás, szóval esetleg újra színre lépett! Hatásától egyelőre nem ájultam el, de ez most részletkérdés, mert látom sokan hiányoljátok! :) Összetevő lista nem tudom változott-e az ittenihez képest, majd updatelek.

Schauma Cotton Fresh Sampon

Schauma Cotton Fresh Sampon
2014. január 5.

Köszi koton fresh:D Zsírosodás ellen?? Nekem nem volt vészesen zsíros a hajam, csak kipróbáltam miért ne alapon, és mert szilikonmentes, nem rossz összetevők. Azóta mióta használom 2 nap után zsíros a hajam, tocsog és még korpás is lettem. 1-es,

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó
2013. december 21.

Köszi Krémmánia, szuper kis krémhez jutottam általatok! Azt kell hogy mondjam, kb 3-4 hét alatt mióta használom, majdnem rendbe rakta az arcbőröm. Régóta kínlódok meghatározhatatlan okokból kijövő pattikkal, de amúgy meg száraz, pirosodó bőrrel.Most, lekopogom, szép az arcom, nem tökéletes, de nagyon sokat javult! Minden nap bátran használom, mert nem erősen nyúzva, szárítva radíroz, hanem kellemesen tisztít, frissít, illata is telitalálat számomra. Ez+1 kis hidratáló krém ennyibe kimerül a bőrápolásom.:) Remélem tartós marad ez a véleményem, 5-ös:)

Balea Dusche & Creme Blaubeere Krémtusfürdő

Balea Dusche & Creme Blaubeere Krémtusfürdő
2013. november 6.

Én nem tudom, mi hiányzik a baleás tusfürdőkből, ami egy mezei Baba vagy Fa tusiban megvan, de egyszerűen nem jönnek be, ez már a 3. próbám. Áfonyát imádom, de ennek ahhoz nem sok köze, osztom a műanyag rágógumi illatot érzők véleményét. Ámbár tök mindegy milyen illatban pompázik, úgysem marad meg a bőrön. Ha 3-4-szer átmosom magam jóóó nagy mennyiséggel, akkor érzem magam tisztának tőle, tehát valahogy még az izzadságot, zsírt se viszi le rólam (bocsi:)) Viszont akkor meg töményen szinte tempera szaga van...ja pozitívum: nem szárít, nem irritál, olcsó, nem rossz INCI, gusztusos csomagolás és KÉK :)!

Elséve Volume Collagen Sampon

Elséve Volume Collagen Sampon
2013. november 4.

update: najó, én már tényleg nem értem a hajszerkezetem:D legutóbbi hajmosás után szuper gyönyörű lett a hajam tőle, pedig ugyanazokat a termékeket használtam hozzá! Isteni fényes, puha hajam, rég volt ilyen szép! Kész befejeztem többet nem véleményezek hajjal kapcsolatos dolgokat:)

Valóban dúsít, de sajnos vannak "mellékhatásai". A hajam fakóbb lett, szárazabb, a végei már szinte söprűsek. Majdnem derékig érő a hajam, a teteje elég fejemre lapul, sokat kellett tupíroznom hogy kinézzen valahogy, viszont ezzel szinte magától beáll normálisan. További előnye, hogy harmadnapos-negyednapos hajjal is tűrhetően nézek ki, tartása van a frizkónak. Ha belőtt, sokáig kitartó frizura van szükségem még jó lehet! :) Elég húzós az ára, így mindent egybevetve csak 3 csillag.

Garnier Fructis Oil Repair 3 Balzsam (régi)

Garnier Fructis Oil Repair 3 Balzsam (régi)
2013. október 14.

Goodby damage balzsamot váltottam erre. Annak sajnos a flakon vége fele már nem volt meg a kezdeti "wow" hatása, és ezt pedig mindenképpen ki szerettem volna próbálni a szuper KM értékelés miatt. És de jól tettem! 3 használaton vagyok túl, és meg vagyok elégedve:) könnyebben kifésülhető, lágy tapintású, selymes, csillogó haj. Derékig érő hajam eléggé törik már vágatni kéne, de ezzel még húzhatom kicsit a dolgot, lezárta a hajvégeket. Illata nem annyira tolakodóan tutti-fruttis mint a Goodby-nak. Annak már 4 csillagot adnék max, ennek viszont eddig 5-ös!

Rival de Loop Alkoholmentes Arclemosó Tonik

Rival de Loop Alkoholmentes Arclemosó Tonik
2013. október 6.

Updatelek, mert azóta megszerettem! Gyakrabban nyúlok utána, mióta betartom a tisztítás-tonizálás-hidratálás szentháromságát, a bőröm is szebb. Talán ez a kis kellemes termék is közrejátszik, legyünk optimisták! :)

Semmi különös, kihagyható lépés, nem bántja az arcot, de nem is hiányzik a bőrömnek.

Facelle Sensitive Intim Lemosó

Facelle Sensitive Intim Lemosó
2013. október 6.

sajnos nem vált be, ragadok tőle!:S hiába mosom le újra és újra, egyszerűen ragacsosnak érzem magam törölközés után, ami lássuk be elég kellemetlen azokon a helyeken:D

Schauma Fito-Koffein Aktíváló Sampon

Schauma Fito-Koffein Aktíváló Sampon
2013. október 6.

ejej nem szeretem :( fakítja a hajam, ami nálam könnyen észrevehető, középbarna hajam van, és ha elkapok egy jó terméket, akkor az szép aranyos-szőkés csillogást varázsol, amitől átlagos barna hajból reklámszépségű loboncom lesz! :) Ez sajnos nem jött be, és még zsírosít is, nem is kicsit, 1-2 nappal előrébb hozza a hajmosást. (balzsamom, hajhabom ugyanaz, úgyhogy biztos ez volt a ludas) Ettől független még használom tovább, esélyt adok az összeszokásra, és mert nagy kárt nem csinált, azért hajmosás utáni napon szép a hajam szerencsére, de én sokkal-sokkal többet várok egy terméktől! :)