love_cinderella

Regisztráció dátuma: 2013. december 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. december 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál
2016. szeptember 17.

Nagyon szép pillákat csinál, szuperül dúsít. Sajnos ugyanaz a bajom vele mint a többi spirállal, kis idő elteltével ez is felkenődik..

Rexona Motionsense Invisible Black & White Deo Stift

Rexona Motionsense Invisible Black & White Deo Stift
2016. szeptember 17.

Nekem a kék változata van meg, eddig ugyanezt használtam csak spray-be. Ez sokkal hatékonyabb, nem áll össze és egész nap kitart. A fekete ruhán hagy némi foltot de még nem találkoztam olyannal ami ne hagyott volna semmilyen nyomot.

Intense Repair Body Lotion

Intense Repair Body Lotion
2016. augusztus 31.

Eddigi legjobb testápolóm! Már újra is vettem, nagyon szépen rendbehozza az extraszáraz bőrömet, elég egyszer használni egy nap. Nincs fura réteg a bőrömön, jó az illata és viszonylag hamar be is szívja a bőröm. A pumpás kiszerelés is plusz pont :)

Catrice Even Skin Tone Alapozó SPF25

Catrice Even Skin Tone Alapozó SPF25
2016. augusztus 31.

A fedése egy picit lehetne jobb, de összességében elégedett vagyok vele, a camouflage korrektorral és az all mat plus púderrel tökéletes a végeredménye, és tartós is. Akciós áron jutottam hozzá, ennyiért mindenképp ajándék volt :)

Isana Hydro Ajakápoló

Isana Hydro Ajakápoló
2016. augusztus 24.

Egyik legjobb ajakápoló 😍 nagyon jó vizes textúrája van, és tényleg szuperül hidratál, az áráról nem is beszélve.. Újravevős! 😊

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír
2016. augusztus 11.

Jó az állaga, nem folyik, finom illat, pattanások ellen is kiváló, szóval egyszerűen tökéletes ! :) Tutira nála maradok.

Clean&Clear Morning Energy Shine Control Arcradír

Clean&Clear Morning Energy Shine Control Arcradír
2016. augusztus 11.

Mindennapos használathoz túl nagyok benne a szemcsék és szörnyen folyik, épp ezért nagyon hamar el is fogyott, pozitív hatását sem tapasztaltam..

Kallos Hidratáló, Regeneráló Fény Hajpakolás Aloe Vera Kivonattal

Kallos Hidratáló, Regeneráló Fény Hajpakolás Aloe Vera Kivonattal
2016. július 28.

Az illata nemigazán tetszik, viszont a hatása szuper! Több kallos hajpakolást próbáltam már, és az eredményt tekintve ő a legjobb. A száraz göndör hajamat nagyon szépen rendbe teszi. Jár az 5* :)

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon (régi)

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon (régi)
2016. július 28.

Nagyon elégedett vagyok vele. Szörnyen száraz és töredezett a hajam vége, sokat javított rajt ez a sampon. Most találtam a göndör hajra szánt változatot, így azt vettem meg, de tuti visszatérek hozzá is.

Essence Szemöldökcsipesz

Essence Szemöldökcsipesz
2016. július 28.

Elkevertem a szemöldökcsipeszem, ezért gyorsan kellett újat vennem. Az ára és a dizájnja miatt ( az enyém rózsaszín pöttyös) nem volt kérdés, hogy őt viszem haza. Talán egy icipicit lehetne vékonyabb a vége, de így is tökéletesen használható, a pici szálakat is szépen ki lehet vele húzni. :)