Lovemakeup

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Trend It Up Sheer Nude Alapozó

Trend It Up Sheer Nude Alapozó
2019. november 11.

Nagyon tetszik eddig az, amit kapok ettől az alapozótól. Könnyed, könnyű a felvitele blenderrel, nem maszkos a hatása,délutánra átfénylik ugyan a T zóna, de nem olyan vészes. Ugyanilyen márkájú púderrel fixálom.
Ár-érték arányban 5*.

Trend It Up Olajmentes Szempillaspirál

Trend It Up Olajmentes Szempillaspirál
2019. november 11.

Már annyi fajta spirált kipróbáltam már, de a legtöbb délutánra felkerült a szemöldököm alá, még a vízállóak is. (használtam Essence, Lovely,Catrice,Rimmel,Maybelline stb.)
Hirtelen ötlettől vezérelve vettem le ezt a fajtát a polctól, reméltem, hogy az olajmentesség segít abban, hogy ne mászkáljon el. Eddig ez a favorit szempillaspirálom! Két-három rétegben alkalmazom, úgy elég szép pillákat tudok elérni, könnyen le tudom mosni a nap végén és ráadásul nem kenődik!!!!!!! Tőlem megkapja az 5*-ot, updatelek később, ha van valami változás.

Essence What The Fake! Szempillaspirál

Essence What The Fake! Szempillaspirál
2019. szeptember 25.

Eddig kétszer használtam, szóval nagy tapasztalataim nincsenek a termékkel kapcsolatban. Első benyomásom az, hogy egész jó kis termék, tényleg el lehet vele érni a műszempilla hatást két vastagabb rétegben. Sajnos délután felragadt a szemöldököm alá, de most hogy hűvösebb idők jönnek talán ki fogja bírni.
Updatelek majd.

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál
2019. szeptember 6.

Annyira akartam szeretni ezt a spirált, de egyszerűen nem lettünk jóba. Már sok vízállót kipróbáltam, a célom, hogy dús pillákat csináljon és ne ragadjon fel a szemöldököm alá a nap végére. Sajnos csak a dúsítás vált be. Viszont érdekes, hogy a szempilláimról még olajos lemosóval is csak úgy tudom lemosni, hogy szétdörzsölöm vele.

Pantene Pro-V Hair Biology De Frizz & Illuminate Hajpakolás

Pantene Pro-V Hair Biology De Frizz & Illuminate Hajpakolás
2019. július 15.

Teljes áron picit húzós szerintem, de a Rossmannban most akciós+ felhasználtam rá a 10%-ot, így megérte.
Imádom az édeskés illatát és az állagát. Én melegítő sapesz alá kentem fel a nedves hajamra, hagytam fél órán át hatni ,majd lemostam. Hihetetlen puha lett tőle, és nagyon könnyen fésülhető. Eddig megy rá az 5*

Update1: Hát ez a pakolás egy álom a hajamnak. 2-3 is bőven elegendő és a következő hajmosásig fényes,pihe-puha, könnyen fésülhető.

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2019. július 3.

4 havi adagot rendeltem, amelyből 2 doboz kapszula és 3 doboz pezsitabi volt. A hajam növekedésében nem vettem észre jelentősebb változást, vagy hogy gyorsította volna, nőtt, ahogy eddig is. A hajhullásom csökkent, és sok babahaj jelent meg a fejemen, aminek örülök. :) Ajándékba kaptam hozzá egy melegítő hajsapit, ami nagyon jó, jobban hatnak a pakolások, balzsamok alatta.

Én is azt vallom, hogy akciósan érdemes kipróbálni, mindenkinek más válik be, van, aki a DM-es hajvitaminra esküszik, van, aki a Biovanne-re, van, aki erre. Lehet még fogok belőle a későbbiekben rendelni.

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster
2019. július 3.

Nagyon jó véleményeket olvastam róla, így gondoltam kipróbálom. Tényleg rengeteg cucc van benne, így egy részét kiöntöttem egy pici tégelybe, onnan használom napi 2x. Persze a maszkkal együtt is használtam. Nagy változást nem vettem észre ugyan a bőrömön, de ebben a nyári melegben bőven elegendő ez az arcomra, nincs szükség különböző krémekre. Gyorsan beszívódik, és remélem, hogy hosszabb használat után látok majd változást. :)

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2019. július 3.

A 04-es árnyalatot vettem meg belőle pár napja. Eddig nagyon tetszik, elég könnyen tudok vele dolgozni, tetszik, hogy jó krémes állagú, nagyon jól használható a hozzá tartozó ecset és nem kenődik el még ebben a nagy hőségben sem.
Később update-lek, azért kíváncsi vagyok hogy fog teljesíteni pár hét után, és hogy mennyire fog beszáradni.

Nivea Black & White Original Deo Spray

Nivea Black & White Original Deo Spray
2019. június 6.

Kellemes nivea illat, ami tartós is egész nap.
Izzadós fajta vagyok, így azt nem állítja meg, de nem is vártam el tőle.
Viszont nekem megfogja a fekete felsőimet, pedig direkt azért vettem, hogy ez ne történjen meg. Mit csinálok vajon rosszul?

Majd még updatelek.

Isana Golden Glamour Lehúzható Arcpakolás

Isana Golden Glamour Lehúzható Arcpakolás
2019. május 29.

Elég nehezen jött le, Én is megkönnyeztem a dolgot. Ráadásul az arcom annyira kipirosodott, hogy kellett legalább egy óra, hogy elmúljon.
Az illatával és a felkenéssel nincs gond, de a pirosság nagyon zavart.