Lovemakeup

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2022. március 10.

Ha nagyon közel kenem a szememhez, akkor csípi picit, de amúgy teljesen rendben van. Nem csillogok tőle annyira, mintha egy zsírosbödönbe fejeltem volna. Hamar felszívódik, és jól működik együtt a hialuronsavval és c vitamin szérummal is.

Evana Perfect Face Arckontúr és Highlight Paletta

Evana Perfect Face Arckontúr és Highlight Paletta
2022. január 6.

Nagyon nehéz olyan arckontúr palettát találnom, ami a fehér bőrömön ne lenne sárgás. Ez a paletta tökéletes számomra: nagy kiszerelés, így sokáig elegendő, kellően pigmentált és tartós! Érdemes kipróbálni.

Evana Rose Gold 8 Pcs Brush Set

Evana Rose Gold 8 Pcs Brush Set
2021. október 31.

Szeretem az Evana ecseteket. Kellően tömörek, nem hullajtják a szőröket. Ez a rosegold szín pedig a feketével kombinálva luxus érzetet biztosít az ecseteknek, noha megfizethető áron meg lehet őket vásárolni.

Evana Gel Polish Gél Lakk

Evana Gel Polish Gél Lakk
2021. október 31.

Nagyon szuper. Szépek a színek, nem csíkoznak, két rétegben tökéletes fednek és valóban nem nehéz leszedni! Én szeretem a változatosságot, szóval nem volt fent 2 hétnél tovább, de addig nem volt gond vele.

Essence Double Trouble Waterproof Szempillaspirál

Essence Double Trouble Waterproof Szempillaspirál
2021. október 31.

Hát nem is tudom. Nem rossz spirál, mert tényleg teszi a dolgát, tartós, nem potyog, ellenben nehéz lemosni. Egy bajom van vele: akárhogy próbálkozom a spirált rendeltetésszerűen használni, egyszerűen olyan semmilyen a végeredmény. Nem csinál olyan wow pillákat. Viszont ezért csak 1 csillagot vonok le, mert az én mániám a drámai,már-már műszempilla hatás.(na meg extra dús végeredményt ígér)

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. október 31.

Én szeretem ezt a spirált, nem kenődik maszkhasználat mellett sem.
Ami negatívum, hogy hamar fogy(vagy beszáradt?), és nehéz lemosni.
Újra megvettem, kíváncsi leszek, majd ha az is elfogy updatelek.

Update:
Még mindig imádom! A 40 fokot is bírja, műszempilla hatást tudok vele elérni és megtanultam, hogyan kell lemosni. :D 4 hónap alatt használtam el eddig kettőt, szóval fogjuk rá, hogy bírja.
Ami negatívum, hogy hiánycikk jelenleg. :D

Update2:
Elkalandoztam másfele, de csak visszatértem hozzá. Baromi tartós és baromi szép pillákat csinál!
Két negatívuma van: viszonylag nehéz lemosni, és ha nem figyelek, akkor összetapasztja a pillákat. De nem érdekel, mert a végeredmény gyönyörű 2-3 rétegben!

Maybelline Lash Sensational Sky High Waterproof Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Sky High Waterproof Szempillaspirál
2021. október 30.

Imádom a normál verzióját, és mivel a boltban csak ez volt, gondoltam nem lehet rosszabb a tesójánál...de! Egyáltalán nem csinált nekem olyan szép pillákat, mint a másik, másfelől egy kínlódás lemosni. (bár hozzáteszem a másikkal is picit szenvedni kell). Felesleges amúgy ezt a fajtáját venni amúgy is, mert a normál sky high simán kibírt még nyáron is 10 órákat úgy, hogy nem morzsolódott és nem lettem pandamaci.

Essence What The Fake! Extreme Plumping Lip Filler

Essence What The Fake! Extreme Plumping Lip Filler
2021. október 30.

Nekem nagyon bevált ez a cucc. :D Sose használtam hasonlót, szóval nincs összehasonlítási alapom. De! Tényleg teltebbnek mutatja az ajkakat, tetszik a színe, a csomagolása. Valóban rendesen csíp, de mivel amúgy is szoktam enni csípős paprikát, már hozzászoktam. :D Ennyi pénzért szerintem szuper termék!

Revox Just Hyaluronic Acid 5%

Revox Just Hyaluronic Acid 5%
2021. október 30.

Szeretem ezt a terméket,már a második üvegcsével használom, arcmosás után szoktam felvinni a vizes/termálvizes arcomra. Lehet a későbbiekben kipróbálom más márka termékét is, majd maximum akkor updatelek.

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus
2021. október 30.

Ár-érték arányban szerintem verhetetlen ez a termék. Nagyon jó az ecsete, a tus állaga, a tartóssága. Simán kibír 12 órát is úgy, hogy nem kenődik el, viszont könnyű lemosni.