Lovemakeup

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Moisture Match Gazdagon Tápláló Arckrém Száraz és Nagyon Száraz Bőrre

Garnier Moisture Match Gazdagon Tápláló Arckrém Száraz és Nagyon Száraz Bőrre
2014. december 14.

Már régóta keresek olyan krémet,ami ilyenkor télen beválik az arcomra, mivel nagyon kiszárad bizonyos területeken, főleg orr, áll és homlok környékén. Tegnap észrevettem,hogy féláron kapható 750Ft-ért a Rossmannban, gondoltam kipróbálni megéri annyiért. Ma reggel kentem fel először smink előtt, eddig egész jónak tűnik, bár nem akarok 1 alkalom után rászólni. Az állaga jó, viszonylag hamar beszívódott, az illata finom....ezért adok neki 3 csillagot.

Miss Sporty Studio Colour Mono Eye Shadow

Miss Sporty Studio Colour Mono Eye Shadow
2014. december 13.

Ma vettem meg a feketét 450-ért, ugyanis ma és holnap 25%-kal olcsóbban lehet kapni minden sminkcuccot a Rossmannban. Ennyi pénzért szerintem simán megéri, szép fekete és nincs benne túl sok csillogó, pont elég. Lehet még beruházok más színekből is :)

Lovely I Love Satin Szemhéjpúder

Lovely I Love Satin Szemhéjpúder
2014. november 16.

Nagyon szeretem. Erős színe van és tartós. Már régóta hű társam.

Kallos Hajvégápoló Szérum

Kallos Hajvégápoló Szérum
2014. szeptember 6.

Vizes hajra kenem, ha megszárad, akkor nagyon pihe-puhává válik. :) 500Ft körül vettem, szerintem teljesen elfogadható ár érte.

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)
2014. szeptember 6.

Nekem tökéletesen beválik ez a krém. Már a második tégellyel "fogyasztom". Puha lesz tőle a bőröm, könnyen felszívódik és alapozás előtt is nyugodtan kenegetem az arcomra. Egy probléma van vele: ha este felkenem, akkor reggelre teljesen fényes lesz a bőröm. De igazából még 1 krémmel se találkoztam, ami mattított volna.

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2014. szeptember 6.

Több árnyalatban volt már ilyen körömlakkom, de nem vált be....2 rétegben kellett felvinnem, amit én nem szeretek, mert akkor könnyen felválik. Van olyan körömlakkom, ami 1 rétegben is tökéletesen fed és több napot is kibír, ráadásul nem kell 10-15 percet várnom a száradással. Így én 2 csillagot adok neki.

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2014. szeptember 6.

A 910-es árnyalat van meg, 450Ft-ért vettem. Le vagyok nyűgözve tőle. 1 rétegben kentem fel jó vastagon, mégis gyorsan megszáradt. Csodás a színe és nagyon fényes, tényleg gél lakk hatása van. Mindenképpen megérdemli az 5*-ot. :)

Essence Ecset Zselés Szemhéjtushoz

Essence Ecset Zselés Szemhéjtushoz
2014. augusztus 29.

Nem igazán sikerült vele vékony vonalat húzni így hát befogtam szemöldök formázásra. Arra viszont tökéletesen megfelel számomra :D

Essence Zselés Szemhéjtus

Essence Zselés Szemhéjtus
2014. augusztus 29.

Nagyon szerettem, egész könnyen fel tudtam vinni a szemhéjamra. Az árát is nagyon megérte, mivel sokáig kitartott.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2014. augusztus 29.

Nagyon régen használtam, de akkor meg voltam elégedve vele. Nem csomósodott, dús és hosszú pillákat csinált. Még az árát is egész tűrhetőnek tartom most is.