Lovemakeup

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus
2021. október 30.

Ár-érték arányban szerintem verhetetlen ez a termék. Nagyon jó az ecsete, a tus állaga, a tartóssága. Simán kibír 12 órát is úgy, hogy nem kenődik el, viszont könnyű lemosni.

Nivea Hydra Skin Effect

Nivea Hydra Skin Effect
2021. október 28.

Mintát kaptam belőle a Niveától,szöval 1x használtam,de elég is volt belőle. Hogy lehet egy hidratáló krémbe ennyi alkoholt tenni?? Annyira erős és zavaró az illata, el se tudom képzelni, hogy így hogyan hidratál egyáltalán.

Nina Ricci Nina

Nina Ricci Nina
2021. szeptember 22.

Nem nagyon értek a parfümök leírásához, de nagyon kellemes illat, ami jól működik a bőrömmel. A legfontosabb pedig: nagyon tartós!!

Holika Holika Bouncing Petit BB Krém SPF30 / Pa ++

Holika Holika Bouncing Petit BB Krém SPF30 / Pa ++
2021. június 25.

Notino-ról rendeltem be, már régóta szerettem volna kipróbálni a Holika márkát.
Az Én világosabb bőrömhöz tökéletes az árnyalat, könnyű szivaccsal eldolgozni, és egész tartós.
Ebben a nagy melegben átfényesedik könnyen, de hát nekem eddig semmi nem vált be nyáron. Majd updatelem hűvösebb időkben, hogy milyen. :D

Syoss Brow Tint Tartós Szemöldökfesték

Syoss Brow Tint Tartós Szemöldökfesték
2021. május 11.

A sötétbarnát vettem meg, rajta szoktam hagyni az ilyen termékeket a szemöldökömön legalább 40 percig. Igazából én azért próbálkozom ilyen termékekkel, mert reménykedem, hogy találok olyat, ami nem kopik le a bőrömről 1-2 nap után(mert foltos a szemöldököm),de sajnos ez se bírja sokkal tovább. A bőröm ilyen, a szemöldök tetoválást is elég gyorsan kidobja egy-egy részen, így ezért nem vonok le tőle csillagot, mert amint látom elég sok embernek bevált ez a termék. Egyébként könnyű a használata, jó a kis spirálos pálcika hozzá, az ősz szemöldököt is szépen befogja.

Balea Med Ultra Sensitive Beruhigendes Intensiv Serum

Balea Med Ultra Sensitive Beruhigendes Intensiv Serum
2021. május 11.

Én is azt tapasztaltam, mint az előttem író, először ragacsos volt az arcomon, de egy kis termálvízzel együtt tökéletesen beszívódik és puha lesz az arcom utána. Én is megelőlegezem neki az 5 csillagot, egyenlőre nem irritál, nem csíp.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2021. május 11.

Próbálkozom tudatosabb lenni az arcápolásban, ezt az arclemosót pedig nagyon sok helyen láttam már, így megvettem.
Nekem nagyon tetszik, nem irritálja a bőröm, kellemesen habzik, könnyű lemosni, nem csípi a bőröm. Ár-érték arányban verhetetlen az összetevőlistájával együtt.

RIVAL loves me Eyebrow Pomade

RIVAL loves me Eyebrow Pomade
2020. október 26.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Eddig a Maybelline pomádéját használtam, de simán tudja azt, mint a Maybelline, az ára pedig verhetetlen.
Tartós, jó a színe, könnyű vele dolgozni és még a mini ecsete is használható.

Essence High Beauty Volume Mascara

Essence High Beauty Volume Mascara
2020. szeptember 14.

Rossmannban vettem észre,hogy az Essence-nek vannak új termékei, így vettem párat, köztük volt ez a szempillaspirál is. 1099Ft-ért. Elsőre egész jónak mondanám, nem irritál, nem potyog, nem kenődik, dúsít és hosszabbít is picit.
Hétköznapi használatra teljesen megfelelő.

Update: lepontozni jöttem,sajnos. Kenődik, morzsolódik és több rétegben kell felvinnem, hogy látszódjon valami. Ráadásul elég hamar el kezdett beszáradni.

Catrice The Little Black One Dúsító Szempillaspirál - Vízálló

Catrice The Little Black One Dúsító Szempillaspirál - Vízálló
2020. szeptember 1.

Nekem nagyon bejött ez a szempillaspirál, valószínűleg, hogy ehhez fogok visszatérni, ha a többi elfogy.
Több rétegben megfelelően dúsit,hosszabbít, nem leszek pandamaci tőle,ráadásul az összetevőlistája is elég szép.