Lovemakeup

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Essence High Beauty Under Eye Brightening Concealer

Essence High Beauty Under Eye Brightening Concealer
2020. augusztus 4.

Korrektor előtt használom a szemem alá, és így a kettő együttes használatával szépen eltűnnek a sötét karikák.
Tartós, kellemes viselet,nem ül bele a ráncokba.

Essence High Beauty Fixing Powder

Essence High Beauty Fixing Powder
2020. augusztus 4.

Reménykedtem, hogy ettől a púdertől picit tovább fog tartani a sminkem, de 2-3 óra múlva kifényesedik az orrom,állam és a homlokom. Eddig egy púderrel sem sikerült elérnem, hogy ettől tovább tartson. :D
Amúgy valóban nem lesz zöld az arcomon, kellemes érzet viselni és ha nem viszi túlzásba az ember, akkor nem poros hatású.
Egyenlőre 4 csillag, mert még tesztelgetem.

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál
2020. július 1.

Már egy pár hete használom, így tudok véleményt írni róla. :)
Tényleg nem kenődik el, nem potyog, kibírja ebben a nagy melegben is, és ami nagy pozitívum, hogy könnyű lemosni.
Ami negatívum,hogy egy rétegben kb. semmi se látszik, így kell 2-3 réteg, hogy elérjem a kívánt hatást.

Catrice Glam & Doll Boost Hosszító és Dúsító Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll Boost Hosszító és Dúsító Szempillaspirál
2020. május 22.

Növesztő hatásáról Én sem tudok még nyilatkozni, de ez egy egész jó spirál,egy rétegben természetes hatást lehet vele elérni.
Én a brutál pillákat szeretem, így 3 rétegben használom és a nap végéig fent marad, nem csomósodik, nem leszek pandamaci tőle.

Trend It Up Sheer Nude Alapozó

Trend It Up Sheer Nude Alapozó
2019. november 11.

Nagyon tetszik eddig az, amit kapok ettől az alapozótól. Könnyed, könnyű a felvitele blenderrel, nem maszkos a hatása,délutánra átfénylik ugyan a T zóna, de nem olyan vészes. Ugyanilyen márkájú púderrel fixálom.
Ár-érték arányban 5*.

Trend It Up Olajmentes Szempillaspirál

Trend It Up Olajmentes Szempillaspirál
2019. november 11.

Már annyi fajta spirált kipróbáltam már, de a legtöbb délutánra felkerült a szemöldököm alá, még a vízállóak is. (használtam Essence, Lovely,Catrice,Rimmel,Maybelline stb.)
Hirtelen ötlettől vezérelve vettem le ezt a fajtát a polctól, reméltem, hogy az olajmentesség segít abban, hogy ne mászkáljon el. Eddig ez a favorit szempillaspirálom! Két-három rétegben alkalmazom, úgy elég szép pillákat tudok elérni, könnyen le tudom mosni a nap végén és ráadásul nem kenődik!!!!!!! Tőlem megkapja az 5*-ot, updatelek később, ha van valami változás.

Essence What The Fake! Szempillaspirál

Essence What The Fake! Szempillaspirál
2019. szeptember 25.

Eddig kétszer használtam, szóval nagy tapasztalataim nincsenek a termékkel kapcsolatban. Első benyomásom az, hogy egész jó kis termék, tényleg el lehet vele érni a műszempilla hatást két vastagabb rétegben. Sajnos délután felragadt a szemöldököm alá, de most hogy hűvösebb idők jönnek talán ki fogja bírni.
Updatelek majd.

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál
2019. szeptember 6.

Annyira akartam szeretni ezt a spirált, de egyszerűen nem lettünk jóba. Már sok vízállót kipróbáltam, a célom, hogy dús pillákat csináljon és ne ragadjon fel a szemöldököm alá a nap végére. Sajnos csak a dúsítás vált be. Viszont érdekes, hogy a szempilláimról még olajos lemosóval is csak úgy tudom lemosni, hogy szétdörzsölöm vele.

Pantene Pro-V Hair Biology De Frizz & Illuminate Hajpakolás

Pantene Pro-V Hair Biology De Frizz & Illuminate Hajpakolás
2019. július 15.

Teljes áron picit húzós szerintem, de a Rossmannban most akciós+ felhasználtam rá a 10%-ot, így megérte.
Imádom az édeskés illatát és az állagát. Én melegítő sapesz alá kentem fel a nedves hajamra, hagytam fél órán át hatni ,majd lemostam. Hihetetlen puha lett tőle, és nagyon könnyen fésülhető. Eddig megy rá az 5*

Update1: Hát ez a pakolás egy álom a hajamnak. 2-3 is bőven elegendő és a következő hajmosásig fényes,pihe-puha, könnyen fésülhető.

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2019. július 3.

4 havi adagot rendeltem, amelyből 2 doboz kapszula és 3 doboz pezsitabi volt. A hajam növekedésében nem vettem észre jelentősebb változást, vagy hogy gyorsította volna, nőtt, ahogy eddig is. A hajhullásom csökkent, és sok babahaj jelent meg a fejemen, aminek örülök. :) Ajándékba kaptam hozzá egy melegítő hajsapit, ami nagyon jó, jobban hatnak a pakolások, balzsamok alatta.

Én is azt vallom, hogy akciósan érdemes kipróbálni, mindenkinek más válik be, van, aki a DM-es hajvitaminra esküszik, van, aki a Biovanne-re, van, aki erre. Lehet még fogok belőle a későbbiekben rendelni.