Lovemakeup

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster
2019. július 3.

Nagyon jó véleményeket olvastam róla, így gondoltam kipróbálom. Tényleg rengeteg cucc van benne, így egy részét kiöntöttem egy pici tégelybe, onnan használom napi 2x. Persze a maszkkal együtt is használtam. Nagy változást nem vettem észre ugyan a bőrömön, de ebben a nyári melegben bőven elegendő ez az arcomra, nincs szükség különböző krémekre. Gyorsan beszívódik, és remélem, hogy hosszabb használat után látok majd változást. :)

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2019. július 3.

A 04-es árnyalatot vettem meg belőle pár napja. Eddig nagyon tetszik, elég könnyen tudok vele dolgozni, tetszik, hogy jó krémes állagú, nagyon jól használható a hozzá tartozó ecset és nem kenődik el még ebben a nagy hőségben sem.
Később update-lek, azért kíváncsi vagyok hogy fog teljesíteni pár hét után, és hogy mennyire fog beszáradni.

Nivea Black & White Original Deo Spray

Nivea Black & White Original Deo Spray
2019. június 6.

Kellemes nivea illat, ami tartós is egész nap.
Izzadós fajta vagyok, így azt nem állítja meg, de nem is vártam el tőle.
Viszont nekem megfogja a fekete felsőimet, pedig direkt azért vettem, hogy ez ne történjen meg. Mit csinálok vajon rosszul?

Majd még updatelek.

Isana Golden Glamour Lehúzható Arcpakolás

Isana Golden Glamour Lehúzható Arcpakolás
2019. május 29.

Elég nehezen jött le, Én is megkönnyeztem a dolgot. Ráadásul az arcom annyira kipirosodott, hogy kellett legalább egy óra, hogy elmúljon.
Az illatával és a felkenéssel nincs gond, de a pirosság nagyon zavart.

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál
2019. május 28.

2-3 hete használom,így már tudok róla bővebben nyilatkozni. Hogy Én eddig miért nem próbáltam ezt ki?
Könnyű használni, két rétegben nagyon szép hatást tudok vele elérni- hasonlót, mint a Lovely spirállal. Egész nap a helyén marad, nem mozog el, nem ragad rá a szemhéjamra.
Majd még updatelek később, hogy mi lesz a helyzet, ha már kezd sűrűsödni, és jönnek a 30 fokok.

Escada Sorbetto Rosso

Escada Sorbetto Rosso
2019. május 20.

A Müllerben való sétálgatás során vettem észre még nyáron és gondoltam megszagolom. Szerelem lett első szaglásra.
Nagyon szeretem a dinnyés illatokat, ez számomra telitalálat, ráadásul rajtam baromi tartós, még késő este is érzem magamon.

Essence Salut Paris Eyeshadow Palette

Essence Salut Paris Eyeshadow Palette
2019. május 20.

Régóta vadásztam már olyan palettát, amiben rózsás-mályvás színek vannak. Összességében elégedett vagyok vele, ár-érték arányban jó, bár engem picit zavar, hogy porzik.

Essence Made To Sparkle Highlighting & Transforming Prismatic Palette

Essence Made To Sparkle Highlighting & Transforming Prismatic Palette
2019. május 20.

Én nagyon szeretem ezt a palettát, akciósan vettem pár hónappal ezelőtt.
Szép, enyhe csillogása van, és mindegyik szín simán vállalható szerintem. :)

Evana Essential Beauty Eyeshadow Palette

Evana Essential Beauty Eyeshadow Palette
2019. május 2.

Álom ez a paletta! Gyönyörűek a színek, könnyen eldolgozhatóak, a pigmentáltságuk pedig elképesztő. Primer nélkül is megállják a helyüket, de azzal együtt lerobbanthatatlanok a szemhéjról. A jól megszokott fekete csomagolása van, ezüst felirattal. Egy kis pluszt is belevittek, ugyanis a paletta és a feliratai is holografikusak. Masszív,jól záródik a mágnese, és tükör is van benne. Utazásokhoz is vittem már magammal, és semmi baja nem lett, úgyhogy jól bírja a strapát. Ráadásul vegán, parabén-és állatkísérletektől mentes.

Nem tudok mást adni rá, csakis 5*-ot!

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2019. március 19.

Eddig ez a legjobb alapozóm, már többször újravásároltam. Néha próbálkozom más termékekkel, mert hát csak szeretnék egy olyat, amire megadnám az 5 csillagot, de még nem sikerült megtalálnom a nagy Ő-t.
Egyébként olyan nagy problémám nincs ezzel a Matt Plus-szal. Könnyű felvinni a blenderrel, nem lesz maszkos a hatása és szerencsére egyenletesen kopik az arcomról. Viszont az én kombinált bőrömön már kb. 1 óra múlva kezd kifényesedni, pedig még Mac fixálót is fújok rá. Na mindegy, ezen kívül egész jó kis termék.

Update: Valamit változtathattak rajta, mert újravettem egy kis kihagyás után, és úgy fénylek tőle, mint Salamon töke.