Lovemakeup

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2019. január 8.

Egyszer úgy döntöttem, hogy kipróbálom milyen, mert nagyon sokan ezt használják és a sminkiskolában is, ahol voltam ezt kentük fel a modelleknek sminkelés előtt. Nagyon szerettem a kellemes mentolos illatát, a bizsergető érzést és hogy valóban hidratálta az ajkaimat. Most kísérletezgetek más fajtákkal is, de erre simán megy az 5 csillag.

Isana Cukorkristályos Bőrradír

Isana Cukorkristályos Bőrradír
2019. január 8.

Múlt héten vettem észre, hogy lehet kapni a Rossmannban, így rögtön le is csaptam rá. Eddig 2x használtam, szóval messze menő következtetéseket nem tudok levonni, de egyenlőre tetszik. Jól radíroz, puha az arcom tőle, és hideg vízzel is könnyen el lehet távolítani. Majd updatelek, de eddig megérdemli az 5 csillagot. :)

CND Vinylux Garantáltan 7 Napig Tartós Körömlakk

CND Vinylux Garantáltan 7 Napig Tartós Körömlakk
2018. december 17.
(!)

Tesztelésre érkezett, csak egy első benyomást rögzítenék ide, később visszajövök updatelni.
Az After Hours (#29) árnyalatú kis kiszerelésű lakkot próbáltam ki a fedőlakkal. A színe nagyon tetszik, olyan szép ezüstös-lilás. Két vékony rétegben vittem fel, erre került rá a fedőlakk. Nem volt annyira nehéz vele dolgozni, bár nekem is egy picit csíkozódott itt-ott. Pluszpont,hogy nagyon gyorsan megszáradt a 3 réteg.
Egyenlőre a 4 csillagot megkapja.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2018. december 4.

Nagy volt a hype körülötte, így Glamour napokon úgy döntöttem, hogy megveszem. Nekem nagyon szép pillákat csinált 2-3 rétegben, csak sajnos néha a sok festéktől összetapadt itt-ott, illetve Nekem is kb. 1,5 hónap alatt beszáradt.

Pupa Vamp! Szempillaspirál

Pupa Vamp! Szempillaspirál
2018. november 12.

Annyira örültem, amikor eljutottam a Pupa üzletébe, le is csaptam erre a spirálra az itteni pozitív vélemények hatására.
Ami pozitívum, hogy viszonylag szép pillákat tudok vele csinálni. Ami negatívum: túl sok festéket vesz fel, pár óra után felkenődik a szemem feletti területre.
Egyenlőre 3 csillagot kap, de még tesztelgetem.

Evana Sensational Rúzs Paletta

Evana Sensational Rúzs Paletta
2018. augusztus 29.

Eddig csak jókat tudok írni erről a palettáról. Szép,változatos színei vannak, pigmentáltak, könnyen építhetőek anélkül, hogy csíkozódnának és az illatuk valami mennyei, még Párom is megjegyezte. :) Valóban nem szárítja az ajkakat és viszonylag tartós is.

Update: Még mindig meg vagyok elégedve ezzel a palettával. Próbálkoztam színek keverésével és úgy sincs semmi probléma vele. :)

Garnier SkinActive Hydra Bomb Arcmaszk

Garnier SkinActive Hydra Bomb Arcmaszk
2018. augusztus 29.

Mindhárom fajtáját nagyon szeretem. Nagy változást nem okoz a bőröm állapotában, de egy kis zuhany-hajmosás-arctisztítás után,ha felteszek egy ilyen maszkot és fekszem vele 10-15 percet olyan, mintha kicseréltek volna. A maszkon levő maradékot bele szoktam masszírozni az arcomba, nyakamra és olyan pihe-puha lesz a bőröm tőle, mint a babapopsi. Az illata is nagyon finom, kellemes.
Két negatívuma van: - túl sok termék marad a tasakban (lehetne visszazárható és akár 2 db fátyolmaszkot is bele tehetnének)
- teljes áron nem biztos, hogy megvenném (legtöbb helyen 850 körül szokott lenni), ha akciós, akkor viszont havonta 1, vagy max 2x meg szoktam vásárolni. (Rossmannban általában 524 Ft akciósan)

De nem akarok szőrszálhasogató lenni, megkapja az 5 csillagot, mert visszatérő termék az arcápolási rutinomban :)

Garnier Pure Active Arctisztító Krém Pattanások Ellen Aktív Szénnel

Garnier Pure Active Arctisztító Krém Pattanások Ellen Aktív Szénnel
2018. augusztus 29.

Szemeztem vele egy darabig, majd hirtelen ötlettől vezérelve akciósan bepakoltam a kosárba. Pozitívuma, hogy jól tisztít és radíroz, pakolásnak is próbáltam már.
Negatívuma az erős férfias illat, és hogy nagggggyon nehéz lehet leszedni az arcomról, zuhanykabinról,csempéről,mosdókagylóról. :D
A feszülő érzést én is érzem, de engem ez annyira nem zavar. A mitesszereim nem csökkentek, de szerintem ez csak álom, hogy bármi is segítene rajta. :D Pattanásokat nem okozott.

Nem hinném, hogy újravásárolom, mert a Pure 3in1 azért sokkal jobban tetszik minden téren: állag,illat,végeredmény. Na és könnyebben le tudom pucolni :D

Evana Blush And Cream Kabuki Ecset

Evana Blush And Cream Kabuki Ecset
2018. augusztus 23.

Nehéz manapság minőségi ecseteket találni, amik nem horror áron vannak. Az Evana ecseteit volt szerencsém kipróbálni, használni és azt kell mondjam, hogy ár-érték arányban szuperek. Ez az ecset is tökéletes a pirosító felviteléhez: pihe-puha az ecsete, nem csíkozódik, kontúrozáshoz is jó a formája miatt.

Evana Smokey Eyeshadow Palette

Evana Smokey Eyeshadow Palette
2018. augusztus 23.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a palettával. Kellően pigmentált, extra tartós. Könnyen elkészíthető vele egy sima hétköznapi, de akár egy esti bulismink is.
Megéri kipróbálni, főleg 1990Ft-ért.