Lovemakeup

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Tápláló Krém-Olaj

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Tápláló Krém-Olaj
2018. augusztus 19.

Még csak kétszer használtam( a samponja és balzsamja már megvan, gondoltam megveszem a termékcsalád többi tagját is). Először sikerült többet tennem a hajam végeire a kelleténél, ekkor olyan furcsa tapintásúnak éreztem, utána viszont jóval kevesebbet tettem a tenyeremre, és a hajam teljes hosszán alkalmaztam, na így már tökéletes. :) Nem tudok csak erről a termékről nyilatkozni, szerintem a samponnal és balzsammal együtt hatásos: puha,könnyen kezelhető, kevésbé zsírosodó, finom illatú a hajam tőle. :)

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam
2018. augusztus 19.

A samponjával és tápláló krém-olajával együtt használom. Puha és könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, az illata pedig...ahhh! Megy az 5*

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2018. augusztus 19.

Nekem eddig úgy néz ki, hogy nagyon beválik ez a sampon a balzsamjával és a tápláló krém-olajával együtt. Kellemesen habzik,jól tisztít, nem szárítja a hajam, és mintha tovább bírná ebben a nagy melegben, mint az eddig használt samponokkal. Az illata pedig....... egyszerűen imádom!
Nem igazán tudok rosszat mondani róla.
Updatelek, ha van valami változás, de egyenlőre 5* :)

Nature's Spirit Mélytisztító Arc és Testradír Barackmag Kivonattal

Nature's Spirit Mélytisztító Arc és Testradír Barackmag Kivonattal
2018. augusztus 2.

Nekem nem nagyon jött be ez a radír. Az illata még oké, de az állaga és a szemcséi nem. Ráadásul Nekem is hagyott valami réteget a bőrömön.

Evana Base Gel Eyeliner Szemhéjtus

Evana Base Gel Eyeliner Szemhéjtus
2018. augusztus 1.

Tartós, a nagy melegben is jól teljesít, könnyű vele dolgozni.

Police To Be Tattooart EDP

Police To Be Tattooart EDP
2018. június 27.

Nagyon szeretem az édes illatokat és amikor először megszagoltam, akkor azt mondtam, hogy nekem ez KELL!!! Nem sokra rá akciósan sikerült megkaparintanom a DM-ből. :)
Tetszik az üvege, tetszik a bőrömön az illata, viszont egy problémám van vele: nem olyan tartós rajtam, mint mondjuk a To be Woman.

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2018. április 17.

A világosabb árnyalatot vettem meg, a dobozban nem tűnt sárgásnak, viszont az arcomon valamiért besárgul. A pigmentáltságával nincs gond, a felvitele is egyszerű-nekem nem lesz foltos,könnyű eldolgozni.

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra
2018. február 8.
(!)

A sampont a pakolással együtt használom, ha pedig elfogynak, akkor írok majd róluk részletesebben. Eddig nem vagyok vele maradéktalanul elégedett, igaz, hogy nagyon tisztának érzem a hajam a mosás után, viszont viszket a fejbőröm tőle és hamarabb is zsírosodik a hajam, ami nem tudom, hogy magától a terméktől van-e vagy a szilikonmentesség okozza. A kiszerelését nagyon praktikusnak találom, az illatával sincs problémám és egész jól habzik.
Egyenlőre 4 csillagot adok, aztán meglátjuk. :)

Update: Nagyon nem válik be ez a sampon, most már egyre jobban viszket a fejem tőle.
Update2: Egy másik samponnal keverve használtam el, sajnos nekem nem vált be annyira.

L'Oreal Botanicals Koriander Hajpakolás Gyenge Hajra

L'Oreal Botanicals Koriander Hajpakolás Gyenge Hajra
2018. február 8.
(!)

Nem akartam pár használat után véleményt írni, de úgy döntöttem, hogy mégis megosztom az eddigi tapasztalataimat, majd pedig ha kiürült a pakolás (a samponnal együtt), akkor frissítek.
Elég erős, gyógynövényes illattal rendelkezik, amit még a hajmosás után is szoktam érezni egy darabig. Puhává és viszonylag könnyen kifésülhetővé teszi a hajam. Viszont nem tudom, hogy a samponnal való együttes használata vagy esetleg a szilikonmentesség okozza, de nagyon hamar zsírosodik a hajam. Egyenlőre 4 csillagot kap.

Update: A samponját keverve használtam el egy másikkal, és ezután használtam ezt a pakolást pár használat után. Hasonló maradt a véleményem, nem vettem észre semmilyen változást, mint amikor el kezdtem használni. Úgyhogy marad a 4 csillag. :)

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2018. január 31.

Próbálok leszokni az alapozókról, de sajnos eben a téli időszakban olyan fakó vagyok, hogy az valami hihetetlen. Ezért próbáltam keresni valamit, amitől picit egységesebb és üdébb lesz a bőröm. Szerencsére megtaláltam ezt a BB krémet. :) Könnyű a használata, tartóssága sem olyan rossz, nem fénylek annyira tőle, kellemes púderes hatása van és a legjobb az egészben, hogy nem érzem azt, hogy valami lenne az arcomon. Ami negatívum, hogy a fedése nem annyira erős és valóban lehetne több színválaszték belőle.