Lovemakeup

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Katy Perry Mad Love EDP

Katy Perry Mad Love EDP
2018. január 6.

Tavaly találkoztam először ezzel az illattal, amikor a DM-ben szaglásztam a parfümöket. Rögtön szerelembe estem és kipróbálásképpen elhoztam a 15ml-s kiszerelését. Azóta imádom! Kellemes, fiatalos és tartós. Édes illat kedvelőknek érdemes kipróbálni.

Balea Reinigungstücher Mit Aktivkohle

Balea Reinigungstücher Mit Aktivkohle
2018. január 6.

Nagyon megkedveltem ezt a kendőt, pedig sminkeltávolításra nem igazán vált be. Picit valóban kemény, de nekem nagyon frissíti a bőröm és pihe-puha lesz tőle+ imádom a színét.
Betáraztam belőle és ajándékba is kaptam. Félek, hogy hamarosan kivonják, mert limited edition van ráírva.

p2 High Impact Mascara Volumizing Collagen Waterproof

p2 High Impact Mascara Volumizing Collagen Waterproof
2018. január 6.

Szerettem volna egy vízálló spirált, és ezen a lilás darabon rögtön megakadt a szemem. Még hosszabb távon nem teszteltem, de pozitív, hogy három rétegben sem csomósítja a pilláimat, viszont semennyire nem dúsít, ami miatt szomorú vagyok. :(
Majd frissítem a véleményem, egyenlőre 3 csillagot kap.

Evana Dry Matte Liquid Lipstick Mattra Száradó Tartós Rúzs

Evana Dry Matte Liquid Lipstick Mattra Száradó Tartós Rúzs
2017. október 10.

Ennyire tartós rúzzsal még nem nagyon találkoztam ideáig. Még micellás vízzel is jó erősen kell dörzsölnöm ahhoz, hogy valahogyan le tudjam szedni. Az applikátorával könnyű bánni, a kontúrt is szépen meg lehet vele festeni. És ahhoz képest, hogy matt rúzsról beszélünk, egyáltalán nem szárítja az ajkaimat. Evés, ivás nem okoz neki problémát.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. szeptember 27.

Ár-érték arányban számomra tökéletes termék a rózsaszín kupakos verziója. Próbáltam már másféléket is, de ez lett a befutó, így nem is kísérletezgetem tovább. Szépen leszedi a sminket, sokáig elég, nem csípi a szemem. Megy az 5*

Evana Natural Eyeshadow Palette

Evana Natural Eyeshadow Palette
2017. szeptember 25.

Ajándékba kaptam és egyszerűen imádom! A színei mesések, kellően pigmentáltak és nem poroznak. A tartósságára sincs panaszom, ugyanis alappal 2 napot is kibír szinte tökéletes állapotban. (Sajnos sminkben aludtam el :D) Könnyen készíthető vele nappali és esti smink egyaránt.
Ár-érték arányban csúcsszuper termék. :) Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom.

MakeUp Revolution Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette Flawless

MakeUp Revolution Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette Flawless
2017. július 23.

Karácsonyra kaptam, azóta rendszeresen használom, főleg a bordós-aranyos-bronzos színeket. Azokat egyszerűen imádom, sajnos fogynak is rendesen. :D A színek nagy része szépen pigmentált, bár akad,amelyik picit porol, de nem vészes szerintem. Alappal intenzívek és tartósak.
Hatalmas pluszpont a nagy tükör benne. :) Összességében egy nagyon jól kihasználható paletta.

Essence Eye Blender Brush

Essence Eye Blender Brush
2017. július 17.

Nagyon szeretem, ár-érték arányban tökéletes, szépen tudok vele satírozni. De nem csak ezzel vagyok megelégedve, hanem szinte az összes Essence ecsettel. aminek tulajdonosa vagyok. Van, amelyik már vagy két éve megvan és semmi baja nincs, nem hullik, nem megy szét a nyele, pedig sokszor utaztatom.

NYX Vivid Brights Szemhéjtus

NYX Vivid Brights Szemhéjtus
2017. július 17.

Egyszerűen Imádom! Könnyű vele tökéletes vonalat húzni, intenzív a színe és tartós. Egyenlőre csak a piros van meg, de tervezem további színek beszerzését. :)

Garnier Mineral Protection5 Fresh Floral Deo Spray

Garnier Mineral  Protection5 Fresh Floral Deo Spray
2017. július 2.

Akciósan vettem a Müllerben, 2db volt összecsomagolva 895Ft-ért, gondoltam egy próbát megér. Milyen jól tettem, hogy hirtelen ötlettől vezérelve a kosaramba raktam. Imádom az illatát, gyorsan megszárad, nem hagy foltot semmilyen ruhámon, és még este is érzem magamon. Izzadásgátló hatása számomra nem túl sok van, de sajnos ilyen fajta vagyok, eddig semmi nem segített.