Lovemakeup

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Olay Beauty Fluid

Olay Beauty Fluid
2017. július 2.

Pár hete vettem meg 1+1 akcióban. Nyárra tökéletes, mert gyorsan beszívódik, és nem hagy zsíros érzetet. Volt, hogy alapozó alá vittem fel, úgy is megállja a helyét. Mivel nagy mennyiség,tuti, hogy jó pár hónapig elegendő.

Sleek Face Form Blush Pirosító

Sleek Face Form Blush Pirosító
2017. július 2.

A Rose Gold árnyalat van meg nekem és egyszerűen imádom.
Erősen pigmentált és tartós. Óvatosan kell, hogy dolgozzak vele, mert könnyen túlzásba tudok esni a fehérebb bőrömön. A közeljövőben biztos, hogy beszerzek majd más árnyalatot is. :)

Balea Tropical Sunshine Tusfürdő

Balea Tropical Sunshine Tusfürdő
2015. május 6.

Nagyon finom illata van, könnyen habosodik, tetszik a neonos zöld színe, és olcsó. Szeretem! :)
Szerintem ki fogom próbálni a többit is.

Ebelin Frühlingsmoment Púderecset

Ebelin Frühlingsmoment Púderecset
2015. május 6.

Féláron sikerült hozzájutnom a DM-ben előző héten. Nagyon puha, kellemes érzés használni, de sajnos többször kell végigfutnom vele az arcomon, mert nem vesz fel túl sok púdert. Eredeti áron nem vettem volna meg, 950-ért viszont egész jó vétel.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2015. május 6.

Már annyi pozitív véleményt olvastam róla, hogy ideje volt nekem is beszereznem egyet! Számomra jelenleg ez a tökéletes szempillaspirál! Látványosan hosszabbít, dúsít is, nem pereg, tartós. Lazán lekörözi a márkásabb és drágább spirálokat. Megy az 5*.

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting
2015. május 5.

A 20-as Soft Beige, kicsit rózsaszínesebb árnyalatát vásároltam meg pár hete kifejezetten a szem alatti karikákra. Nem 100%-os a fedése, én mégis meg vagyok vele elégedve, mert legalább nem természetellenes. Próbáltam 2 réteget, és úgy is működik a dolog, nem csomósodik, az ujjaimmal pedig könnyen el tudom dolgozni. Egész nap kibírja, nem ül meg a ráncokban. Tőlem 5*-ot kap, mert tényleg egy jó termék, én nagyon szeretem!

Jimjams Pórustisztító Tapasz

Jimjams Pórustisztító Tapasz
2015. január 22.

Eddig nem nagyon próbálkoztam ilyen tapaszokkal, mert elég megosztóak voltak a vélemények róla. Ma megláttam a Rossmannban, na mondom 374 Ft-ért nem fogom otthagyni. Az orromra próbáltam ki, mert ott van a legtöbb problémám a miteszerekkel. Nem hittem volna, de tényleg szedett ki belőlük szép számmal, és pihe-puha lett az orrom tőle. Kicsit fájt a lehúzása, de mindenképpen újra fogom majd venni, ha elfogy, mert ennyi pénzért ellátja azt, amiért megvettem. Megy az 5*

Rimmel ScandalEyes by Kate Szempillaspirál

Rimmel ScandalEyes by Kate Szempillaspirál
2015. január 16.

Szépen hosszabbít és nem kenődik el a nap végére, pedig tegnap is rohanós napom volt. Bár örülnék,ha dúsítana is kicsit.

Update: Dúsítani egyáltalán nem lehet vele, ráadásul túl sok festéket vesz fel, így levonok tőle 1 csillagot.
Update2: Minél többet használom,annál rosszabb. Kenődik, még mindig rengeteg festéket vesz fel, a keféje egyáltalán nem praktikus.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2015. január 5.

Tegnap vettem a rossmannban a sötétebb árnyalatot 949Ft-ért. Kipróbáltam, hogy milyen. A színe jó, a tartója és az ecsete kevésbé. Bár lehet később változni fog a véleményem, de most olyan semleges vagyok a készlettel szemben, így 3*ot adok.
Update: most,hogy már jó ideje használom, frissítem a véleményem. A színeit még mindig imádom, pont passzolnak. A dobozával már kibékültem, de az ecset nem tetszik. Még az elején tudtam vele dolgozni, de most már inkább a szemhéjtushoz való ecsetemmel dolgozom. Adok rá 4*-ot, végül is napi szinten használom és a színei nagyon bejönnek :)

Soliteint Sminklemosó Arctej Normál és Száraz Bőrre

Soliteint Sminklemosó Arctej Normál és Száraz Bőrre
2014. december 22.

Nem rossz termék, de a vízálló essence szempillaspirálomat nem igazán akarta leszedni.