Lovemakeup

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Biovanne Szépségvitamin Plus

Biovanne Szépségvitamin Plus
2014. december 21.

Hajhullásra vettem, nekem bevált+ a körmöm is erősebb lett. Ennyi pénzért szerintem megéri.

Essence Road Trip Allround Balm

Essence Road Trip Allround Balm
2014. december 21.

A Rossmannban most akciósan 499-ért hozzá lehet jutni. Eddig jónak tűnik, bár még csak szájra használtam.
Update: még mindig csak szájra használom. Sokszor kell az ujjammal belemászni, hogy kerüljön valami a számra. Nem rossz, de inkább maradok a labello és társainál. De legalább ha elfogy, a dobozkáját fel fogom tudni használni arckrém tárolására. :)

Essence Neszeszer

Essence Neszeszer
2014. december 21.

Ajándékba vettem nővéremnek, remélem neki is annyira fog tetszeni,mint nekem. Olcsó, aranyos, jó a színe és tényleg elfér a táskában az alap sminkcuccokkal.

Essence I ♥ Stage Szemhéjalapozó

Essence I ♥  Stage Szemhéjalapozó
2014. december 20.

Akciósan vettem 711Ft-ért. Nem figyeltem,hogy van ebből több árnyalat is,így csak lekaptam egyet a polcról és már mentem is fizetni. Ma kipróbáltam. Nekem megfelel ennyiért. Könnyű felvinni, nem sárgás színű, illeszkedik a bőrömhöz, és már legalább 7 órája van rajtam, mégsem kenődött el a sminkem, ráadásul a redőkbe sem ült bele.

Update: Sajnos olyan fáradt voltam, hogy sikerült sminkkel az arcomon elaludni. Másnap ugyanúgy nézett ki, semmi csík és elkenődés, tökéletesen állt. Tényleg hatásos egy termék. :)

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2014. december 15.

Nekem a kék, vízálló csomagolású van meg. Nagyon szeretem, mert szépen hosszabbítja a pilláimat és kellőképpen vastagítja is, csak sajnos a nagy keféje miatt könnyen elkenem a szemhéjamra, illetve az alsó szempillasornál. A vízállósága kiváló, néha még sminkelmosóval is alig tudom leszedni :)
Update: még mindig nagyon szép pillákat csinál, viszont! Még mindig nehezen tudom sminklemosóval is leszedni, napközben pedig összekeni a szemöldököm alatt, pedig vízálló. Nem értem miért, mivel meleg sincs.

W7 In The Nude Natural Nudes Eye Colour Palette

W7 In The Nude Natural Nudes Eye Colour Palette
2014. december 15.

1 hete rendeltem meg ebay-en Nagy-Britanniából, és már meg is érkezett. Nagyon gyönyörűek a színek, tetszik a doboza, az ecset sem tűnik rossznak. Az árát sem tartottam túl drágának. Eddig csak kb. a felét próbáltam ki.....hát 2-3x át kell futni a szemhéjon vele, ha azt szeretném, hogy erősebben látszódjon, de szerintem nagyon jó kis paletta.

Nivea Aqua Sensation Nappali Arckrém

Nivea Aqua Sensation Nappali Arckrém
2014. december 14.

Nagyon sok pozitív véleményt olvastam róla, így hát megvettem. Nem olyan régóta használom, de eddig nem teljesíti azt,amit várnék tőle. Iszonyatosan zsírosítja a bőröm, smink alá nekem nem jó,mert hámlik le az arcomról-az orromon és homlokomon, ráadásul 3-4 óra után átfénylik- persze tudom,hogy nem mattításra van kitalálva,de eddig 1 krémtől se volt ilyen durva. Remélem,hogy csak szoknia kell a bőrömnek és idővel javul a dolog, de most egyszerűen 3csillagtól többet nem tudok adni rá.
Update: nem vált be, így odaadtam nővéremnek, akinek jó a bőrére. Így legalább nem áll feleslegesen a polcon.

Fruttini Milky Orange Body Spray

Fruttini Milky Orange Body Spray
2014. december 14.

895Ft-ért vettem a Müllerben. Barátnőmnél szagoltam először,nagyon megtetszett, nekem is azt a csíkos cukorka ízt juttatja eszembe. Nagyon "bejövős termék", fincsi az illata és jó puha lesz tőle a bőröm.

Miss Sporty So Clear Korrektor

Miss Sporty So Clear Korrektor
2014. december 14.

Meg vagyok vele elégedve. Olcsó, jó a színe, szépen eltünteti a karikáimat.

For Your Beauty Latex Alapozószivacs

For Your Beauty Latex Alapozószivacs
2014. december 14.

Tegnap vásárló körúton voltam a Rossmannban, gondoltam megveszem. Nem fűztem hozzá nagy reményeket, bár az itteni vélemények meggyőztek, hogy kipróbáljam. Eddig meg vagyok vele elégedve: olcsó, kellően puha, szépen felvitte a hab állagú alapozóm. Megy rá az 5*