lozmor

Regisztráció dátuma: 2011. május 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. május 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2014. november 17.

a minap carmex helyett kerestem egy olcsóbb verziót szájzsírra, a megannyi márka és lehetőségek közül erre esett a választásom. túlvagyok a tesztnapokon, az eredmény siralmas. csíp, irritál, nem véd annyira, nehezen kenődik. sírok egy labellóért.

Bioderma Hydrabio Szérum

Bioderma Hydrabio Szérum
2013. október 2.

Hát, nem rossz. Kellemes volt használni, tetszett az állaga, az is tetszett amilyen a bőröm volt tőle felkenés után, de nem lesz oszlopos tagja a bőrápolási rutinnak. A szilikon engem nem zavart, fura, pedig érzékeny a bőröm, de nem lettem sem pattanásosabb, sem ez sem az. A hidratáló hatásával voltak problémáim, nem elég nekem, ha csak egy picivel jobban hidratálna, akkor.

Suiskin AHA&BHA Komplex 8%-os Peeling Szérum

Suiskin AHA&BHA Komplex 8%-os Peeling Szérum
2013. október 2.

Elhasználtam egy üveggel, elmaradt a wow hatás. A mitesszereket nem csökkentette, pedig elsősorban ezért döntöttem mellette, az AHA csak egy nagy plusz lett volna a hegek miatt, de nem halványította azokat sem. Szóval erről ennyit, jön más. Mennyi BHA lehet benne? Van 2%, tudja valaki?

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation
2013. szeptember 28.

Nekem nyárra működött úgy ahogy, de az év többi szakában nem passzol annyira. Nem voltam teljesen elégedett, viszonylag hamar átfénylett a bőröm, és az orromról mindig lekopott a púder egy órával a felkenés után. Persze jól fed, praktikus, rapid megoldás, dehát. Viszont jobbat még nem találtam, újra fogom venni jövőre.

Astor Eye Artist Vízálló Szemceruza

Astor Eye Artist Vízálló Szemceruza
2013. szeptember 21.

Egész jó, megint vettem, eddig ez vált be a legjobban a drogériás ceruzák közül. A vízállós ígéretét persze nem tartja be annyira, de ez van.

Maybelline Expression Kajal Szemceruza

Maybelline Expression Kajal Szemceruza
2013. szeptember 21.

Tényleg nem nevezném jónak, de azért egynek elmegy. Nagyon könnyen maszatolódik, (szemhéjra fel, vagy lefolyik) és nincs egyáltalán intenzív színe, se a feketének, se a sötétkéknek.

Bioderma Sébium AKN

Bioderma Sébium AKN
2012. július 10.

Ha problémásabb a bőröm mindig veszek ilyet. Hamar elfogy az igaz, de hatásos. Kétnaponta használom este, felváltva egy gazdagabb éjszakai krémmel, így nem szárít.

NeoStrata Bionic Face Cream

NeoStrata Bionic Face Cream
2011. november 23.

Nehéz kenőcs-szerű krém, de könnyen beszívódik, kellemes, hidratált volt a bőröm tőle (estére használtam).
Ápolókrémnek vettem két éve, akkoriban havonta kétszer jártam mikrodermabráziós kezelésre az aknék és a hegek miatt, tehát eléggé meg volt kínozva az arcom. Az ápoló funkcióját betöltötte, és valamennyivel egységesebb is lett a bőrtónus (+mikrodermabrázió), de valahogy nem hozta a "hűha" hatást, mondjuk mai fejjel már tudom, hogy ahhoz több tubusnak kellett volna fogynia és nem összevissza kapkodni.

L'Oreal Revitalift Perfect Repair 10

L'Oreal Revitalift Perfect Repair 10
2011. november 9.

Igazából nem az én korcsoportomnak van szánva, mégis használom (apolka krémelemzésének hatására). Már régóta akartam egy olyan nappali hidratáló krémet amiben aktívabb hatóanyagok vannak a heges-foltos bőrömhöz, ez olyan, elvileg. Amúgy nincs olyan összetevője ami kizárná, hogy 24 évesen éljek vele. Az állaga is könnyű, jól hidratál, jó sminkalapnak, hamar beszívódik, stb. Talán tényleg egy kicsit zsírosít, de én kenek a T-vonalra mattító gélt is.

Alverde Kétfázisú Szemfestéklemosó

Alverde Kétfázisú Szemfestéklemosó
2011. október 9.

Minden második alkalommal csípi a szemem, de nem vészes. A szemsminket tényleg könnyen leviszi, nem kell szétdörzsölni a bőrt. Én le szoktam mosni mindig, mert alkoholos és kicsit ragad is.