LSTE

1920 pont

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1920 pont

Regisztráció dátuma: 2015. december 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D Classic Hidratáló Krém Extra Száraz Bőrre

Helia-D Classic Hidratáló Krém Extra Száraz Bőrre
2020. március 25.

Alapvetően normál/kombinált bőröm van, de éjszakára nagyon szeretek száraz bőrre való krémeket használni, mert jobban feltöltik a bőröm. Nagyon bevált ez a krém, semmiért nem cserélném le, pont kellő mennyiségben hidratálja a bőröm. Ébredés után puha és matt (!) bőrképpel ébredek.
Néha nappalra is hasznalom, akár smink alá is, jót tesz a bőrömnek ez a mennyiségű hidratálás.

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon
2020. március 25.

Nagyon zsírosodásra hajlamos a hajam, cserébe szinte nem is törik. Ez a sampon sem csodaszer, vele is kétnaponta hajat kell mosnom, Az illata finom, de nagyjából ennyi.

Max Factor Glossfinity Körömlakk

Max Factor Glossfinity Körömlakk
2020. március 25.

Leárazva vettem még jó régen, a komfortzónámon kívül eső "95 flaming pink" színt. Elég barbis. :D Mindenesetre tetszik, főleg rövidebb körmökön. Sajnos nagyon lassan szárad nekem a két réteg, felkenés után két órával is bőven párnalenyomatos maradt a körmöm. Próbáltam felőlakk nélkül is, hátha a fedőlakkom nem a legjobb, de úgy sem száradt elég gyorsan.
A tartósságról nem nagyon tudok nyilatkozni, elég szerencsés vagyok, szinte minden körömlakk bírja a kezeimen legalább egy hetet, pedig szoktam ám házimunkát végezni. :D

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Eper

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Eper
2020. március 25.

Nem tudom, hogy mi a helyzet mostanában a railjetekkel, de folyamatosan késnek. Amíg a csatlakozásra vártam, beugrottam a dm-be, ahol 300 Ft-ért utánam dobták ezt az arclemosót. Ennyi pénzért vettem egyet itthonra és a szüleimhez is, hogy valami csak legyen. Annyira nem vagyok lenyűgözve, az illata isteni, de nagyon kiszárítja a bőrömet. Egynek elmegy, de még keresem az igazit. (Az illata 4 csillag, a hatása három, összességében négyet kap, mert az eper... Csodás.)

Palette Instant Color Hajszínező

Palette Instant Color Hajszínező
2019. április 25.

Le volt árazva. 😅 Ez már rosszul kezdődik, igen, tudom. A hajam eredetileg sötétbarna. Eddig a MARION hajszínezőt használtam kávébarna (és minden más barna) árnyalatban. De gondoltam egy kis vöröses fény jól állna nekem, úgyhogy megvettem a Mahagóni színt. Első tapasztalatom az volt, hogy büdös. De megszállott kísérletezőként fittyet hánytam rá.

A nagy sokk a lemosás után jött. Rókavörös lett. Utálom. 😅

Most mindenképpen kipróbálom a legsötétebb barnát. Hátha ez jobb lesz, a mahagóni-rókavörös miatt most három csillag. De ha a barna szép lesz, felpontozom.

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon
2019. január 2.

Helyreállt a világ rendje. Komolyan. Ez. Minden!

Amióta megvettem pár éve a balea ajakvajat (kukagyanús), azóta akartam ezt az illatot. Nem tudom, hogy akkoriban is volt e ez a tusfürdő, de én most találtam rá. Isteni.

Bár nálam a tusfürdő soha sem valami nagy durranás, mindig valami finom illat jön velem haza.

(Plusz pont, hogy a szagokra érzékeny barátom imádja... És bár nem vallja be, utálja az extrapasis illatokat, a cukorbaba jön be neki. Valljuk színt, kedvesem. ;) :D)

Isana Almond Dream 2in1 Kézkrém és Maszk

Isana Almond Dream 2in1 Kézkrém és Maszk
2019. január 2.

Random vettem, mert éppen a barátnőmmel találkoztam a városban, akinél nem volt kézkrém, a kezem pedig már majdnem vérzett. (Nálam amúgy sosincs, mert minimalista vagyok. Illetve ezt mondom arra, hogy mindig minden fontos dolgot otthon hagyok. Haha.)

400 forintért korrekt, bár nekem az illata annyira nem jön be. A hatásáért négy csillagot kap, de hosszú még a tél, majd meglátjuk. :D

Zara Women Oriental

Zara Women Oriental
2018. október 14.

A boltban szaglászva beleszerettem a Wonder Rose illatba. Ami nem lett volna probléma, de sietségemben (Glamour napok voltak) az Orientált emeltem le a polcról, amit már csak itthon vettem észre.

Kellemes illat nem mondom, de nekem nem elég erőteljes. Szeretem a karakteresebb illatokat. Valamint rajtam nem is nagyon tartós.

Feltettem eladásra, hátha valaki szereti és fele árért beszerezne egy új darabot. Engem nem tesz boldoggá, de hátha mást majd fog.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2018. október 13.

Nagyon szeretem. Tartós, szép fekete, jó az ára. Szépen dúsít, de egy kicsit "póklábasít".. De egy tiszta szempillaspirál keféjével szétválaszthatók a pillák. Ha elfogy nem hiszem, hogy újraveszem, mert szeretek kísérletezni, de ez egy bomba biztos spirál nálam.

Update: Az elmúlt 3-4 hónapban a brutál vastag, dús, már-már pókláb pillákat istenítettem. Amihez ez a termék elengedhetetlen. Nagyon szeretem.
És elég tartósnak is bizonyul. Like. :D

Két éves vélemény, azóta töretlen a szerelem. (A legjobb módja egyébként annak, hogy lemérjem mennyit változtam, ha visszaolvasom a krémmániás véleményeim.. :))

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte
2018. október 13.

Egy hete megállás nélkül viselem az Elegant Nude árnyalatot.
Nos, szögezzük le, hogy ez a rúzs nem az a kopogósra száradó matt ajakkence, és én pont ezért imádom. Egyáltalán nem szárít, nem érzem, hogy kiszívná az életet az ajkaimból, nem úgy mint sok más matt terméknél. A színe a hulla arcszínemhez egy kicsit sötétebb nude, amiért szintén oda vagyok. Tartósnak is mondanám, ha délelőtt nem eszek, akkor 4-5 órát simán kibír.
Új kedvencet avathattam. :)

Mondtam ezt kb. két éve.

Azóta kétszer vettem újra. Eltörött, a csomagolása kopott és piszkos. De én nem merem használni, mert ez az utolsó darabom, és lassan sehol sem találom már (*mély, szaggatott sóhaj*). Mindenesetre keresem a hozzá hasonlót és addig, mint a király a legfiatalabb királykisasszonyt, őrzöm és védem az utolsó, megviselt "elegantnudeomat".