ltdorci

Regisztráció dátuma: 2014. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Artdeco Ceramic Körömlakk

Artdeco Ceramic Körömlakk
2014. április 18.

MC magazinhoz volt ajándék, így pénzt nem kellett érte kiadnom, egy sötétebb bézs árnyalat volt benne. A szín nem az igazi, de megbarátkoztam vele.
A felvitele egyszerű, az állaga pont jó, de csíkoz, 2 rétegben is. Pedig nem a lakkozási technikámmal van baj, mert más lakkok esetében sosem volt még ilyen gondom.
A tartósságával meg vagyok elégedve, hozza az átlagos 2-3 napot, és külön pluszpont, hogy viszonylag gyorsan szárad és nem sérülékeny.
A csíkozásért a mínusz egy pont.

The Body Shop Cranberry Joy Kézkrém

The Body Shop Cranberry Joy Kézkrém
2014. január 22.

A legnegatívabb dolog, amit a krémmel kapcsolatban említeni tudok, az az ára. Majdnem 2000 Ft egy 30 milis kézkrémért egy kicsit nekem sok, amúgy ez kb. az összes TBS termékre jellemző. Akciósan megérte, teljes áron nem hiszem, hogy újravenném.
De az áfonyás illat valami isteni, és elég sokáig tart, a krém hidratáló hatása is kiváló (közepesen száraz a kezem), naponta két-három alkalommal szoktam használni, kis mennyiség is elég.
Nekem bevált, és az árát leszámítva jár az 5 csillag :)

DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious
2014. január 22.

Anyukám használta egy darabig, aztán megunta és kb az üveg 3/4-énél nekem adta a parfümöt. Velem is ugyanez történt, az elején nagyon tetszett, aztán egyre kevesebb fantáziát éreztem benne és a többi kedvencemmel ellentétben, ha ez volt rajtam, nem dicsérte meg senki (és ez nálam elég fontos visszajelzés). Szóval néha-néha jó, de semmiképp nem a legjobb.

Dolce & Gabbana Light Blue EDT

Dolce & Gabbana Light Blue EDT
2014. január 22.

Valóban nagyon sokan használják, sőt nagyon sokszor még a férfiak is felismerik! Nekem ezzel kicsit elveszti azt a titokzatosságot keltő hatást, amiért nagyon imádom a finom illatú parfümöket, de ettől még szeretem.

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál
2014. január 22.

Az elején elég nehéz volt megbarátkozni a hatalmas keféjével, de miután sikerült, imádtam! Az alsó pilláknál később is bénáztam, de a felsőknél könnyen gyönyörű hatást lehet vele elérni és nagyon sokáig elég is volt. Tartós is, az ára is kedvező.

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2014. január 7.

A Rose Ambré van meg, imádom! Igazi rózsás, matt színe van, amolyan 'alap' pirosítószín, egészen természetes hatást lehet vele elérni. Lágy tapintatú, nem porzik, könnyen felvihető. A tartósságával is nagyon meg vagyok elégedve, egész nap bírja, és estére sem veszít a színéből. Nem porzik, nem kenődik el, és esőben sem volt vele probléma még. :)

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2014. január 7.

A fedése és a tartóssága semmi kivetnivalót nem hagy maga után. Hidratál is, de nagyon problémás bőrrel persze nem fog csodát tenni.
Nyáron sokáig próbálkoztam vele, mert régebben elég pozitív véleményeket hallottam róla, de egyszerűen nem ment - felvitel után pár órával nagyon(!!) kifényesedett, olyan volt a homlokom, mintha egy jó vastag zsírréteget kentek volna rá, hiába fixáltam jó minőségű mattító púderrel.
Ezenkívül végig fullasztó maszk-hatása volt.
Ugyan hajlamos zsírosodásra a bőröm, de mivel mindig kezelem és más termékeknél nem tapasztaltam ilyen hatást, már továbbadtam ezen a BB-krémen.

Rimmel Salon Pro Kate Moss Körömlakk

Rimmel Salon Pro Kate Moss Körömlakk
2014. január 6.

A legtartósabb körömlakk, amit az elmúlt időszakban kipróbáltam! Szép (de sajnos még kevés) színekben kapható, alap- és fedőlakk nélkül is nagyon strapabíró.
Három árnyalatban van meg, mindegyikkel nagyon meg vagyok elégedve, maximálisan megérték az árukat. Rossmannban mindig szokott lenni rájuk akció, olyankor érdemes begyűjteni :)
A Soul Session (237) egy nude árnyalat, azért vettem, hogy hétköznapokra is legyen egy olyan nem feltűnő lakkom, ami sokáig bírja, nem pattog le 2 nap után és nincs vele gond. Ezeknek az elvárásoknak meg is felel, az egyetlen problémám vele, hogy van egy kis lilás beütése, ami nekem annyira nem tetszik.
A Coctail Passion (313) egy vidám, tavaszi-nyári szín, idén nyáron le sem lehetett vakarni a körmeimről, imádtam!
A Beige Babe (397) az a sötétebb barna lakk, amit nagyon régóta kerestem. Ebben a színárnyalatban elég könnyű mellélőni, de ez a Rimmel-lakk szuper.

Rimmel Nail Nurse Stronger Nail

Rimmel Nail Nurse Stronger Nail
2014. január 6.

Szépen csillog, így ha csak simán színtelen lakként akarom felvinni, úgyis kicsit extrább a hatás. Körömerősítő hatást azonban sajnos nem tapasztaltam, pedig szorgosan használtam már jó néhány alkalommal. Alaplakknak elmegy, de van nála jobb hasonló árban.
(Rossmannban, Müllerben 1000-1200 Ft körül mozog az ára, akcióktól függően).

L'Oreal Elseve Selymes Olaj

L'Oreal Elseve Selymes Olaj
2014. január 6.

Nagyon szeretem, a vastag szálú, durva tapintatú hajammal is pár hét alatt csodákat művelt, hihetetlenül finom illatú, puha tapintású és egészséges lett a hajam. Reggelente két nyomásnyit szoktam a kezeim között szétdörzsölni, majd azt szépen egyenletesen szétoszlatom a hajamon. Vigyázni kell vele, mert könnyen zsíros hatást lehet vele elérni, ha egy területre a kelleténél több jut.