lubi

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2019. február 24.

1-2 hete használom, még nem vagyok profi a szemöldök formázásban, de nagyon igyekszem tanulni és már több féle termékkel próbálkoztam, de eddig ezzel tudtam a legszebb eredményt összehozni... nekem nincsenek olyan túl komoly ecseteim, szóval ami ehhez a termékhez járt az konkrétan a legjobb ecsetem. Kicsit kemény de így szebb vonalakat tudok fele húzni, a másik felével meg el tudom egyengetni. Egyelőre jól kijövünk, nekem a szín pont passzolt, picit tud maszálni, de aztán hamar megszárad, viszont ezután sem célszerű fogdozni meg dörzsölgetni, de egy edzést is simán kibír egyébként. Nagyon lassan fogy, ezért nem tudom, hogy mi lesz még akkor ha elfogy, lehet kipróbálok mást is, de az is lehet, hogy örök barátságot kötünk. :) Részemről 5 csillag

Kallos Kjmn Multivitamin Energizáló Hajpakolás Ginzeng Kivonattal és Avokádó Olajjal

2018. június 12.

Kicsit rosszul érzem magam, mert mindenkinek bejött a vélemények szerint, csak nekem nem.. Nem akarom nagyon lehúzni, mert jó áron van, baromi nagy kiszerelés, kellemes (bár nem tartós) illat... de a hajam szálkás marad, szárítja picit, nem lesz tőle szép sajnos :(

Catrice Lash Boost Lash Growth Éjszakai Szérum

Catrice Lash Boost Lash Growth Éjszakai Szérum
2017. február 18.

hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert annyira csíp, hogy nem bírom használni.. kár érte, mikor olvastam a véleményeket, mondom áá mindegy egy kis irritációt kibírok az eredmény érdekében, de tényleg annyira csípett, hogy muszáj volt lemosnom, kicsit be is dagadt.Kicsit furcsálltam ezt a tus kivitelt, az alverdének is van ilyen széruma, az rendesen szempilla spirálos, beszereztem közbe azt is, sokkal könnyebb használni és nem csíp! (hatásáról egyelőre mondjuk annál sem tudok nyilatkozni), de sajnos ez tényleg használhatatlan. 3x futottam neki, feladtam. Mivel szinte tele van, ha valakinek esetleg bevált Győr környékén szívesen átadom, nálam a kukában fog landolni rövidesen. nagyon sajnálom tényleg :(

Balea Extra Dry Deo Spray

Balea Extra Dry Deo Spray
2017. február 18.

A golyós párját nagyon szeretem, mivel stressz helyzetben elég izzadós vagyok általában beszoktam szerezni egy terméknek többféle változatát, biztos ami biztos. Nagyon fullasztó mikor fújom, annyira tömény, bármennyire is keveset fújok..persze nem tart sokáig, de nagyon érzékeny vagyok illatokra/szagokra és így tényleg nagyon bántotta az orromat. Ezenkívül pedig nagyon "Púderes" ha jól felrázom előtte, akkor annyira nem vészes, de így is sokszor törölgethettem le a fehér csomó maradványokat. Hatásra semmi extra igazából, tud annyit mint drágább társai, de újra venni nem fogom. De tényleg hozzátenném, hogy a golyós párjával abszólut elégedett vagyok.

Max Factor Miracle Match Foundation

Max Factor Miracle Match Foundation
2016. április 9.

Nálam is glamour napos beszerzés volt, nem ezt akartam, de így a spirállal együtt nagyon megérte :) kicsit nekem átfényesedik - majdnem az összes alapozó mondjuk - de púderrel kordában lehet tartani.. annyira nem vagyok elájulva a fedésétől, sajnos a pattijaim nagyon is látszanak az alapozótól függetlenül.. kicsit olajos, ez elég zavaró, főleg annak, akinek amúgy is zsírosabb bőre van..de összességében nem rossz alapozó, de a teljes árát nem éri meg.. így, hogy kaptam mellé egy spirált is, abszolút megérte, de teljes áron biztosan nem fogom újra venni. Szerintem eldolgozni egyszerű, nem is kell belőle sok, közepes fedésű, mindennapokra jó, nagyon fontos eseménynél lehet meggondolnám azért.. mindenesetre egyelőre 3-as aztán majd ha változna a használat során, akkor jövök update-el.

Miss Sporty Clubbing Color 1 Minute Körömlakk

Miss Sporty Clubbing Color 1 Minute Körömlakk
2015. október 30.

már 3 árnyalatot beszereztem belőle, úgyhogy eljött a vélemény ideje :) Kicsit keveslem a színválasztékot, de amik vannak, azok nagyon szépek egytől egyig. Ami nálam negatív, hogy kicsit macerás a felkenés, mert úgy lesz igazán szép, ha vékony rétegeket kenek fel először, így viszont kell a 3 réteg, hogy ne legyen csíkos. 3 réteggel viszont szép lesz az eredmény, de azért itt már nem 1 perc száradási időről beszélünk, én konkrétan 20 percig nem csinálok semmit a biztonság kedvéért.. de az én körmömön valamiért amúgy is lassabban száradnak a lakkok. És sajnos nem is tartja meg a körmöm a lakkot, a legtöbb (amikre mások esküsznek) már fél nap után lepattog. Ez kibírja nagyjából a 2 napot nálam, ami nagy szó, kis javítgatással 3-4 napot is bírna, de ha már elkezd pattogni én lemosom inkább. Az árát (499 ft) mindenképp megéri szerintem!

Essence How To Make Brows Wow Make-Up Box

Essence How To Make Brows Wow Make-Up Box
2015. augusztus 26.

Volt egy kis időm, meg amúgy is elfogyott az essence-s kis mini szemöldökápoló szettem, ezért bementem körbenézni, hátha van valami nekem való. Megláttam ezt, és tényleg nem tudtam ott hagyni. nem akartam egy ezresnél többet költeni, de nem ment, muszáj volt. Én pl több színt szoktam használni a szemöldökömre, ezért az én véleményem az, hogy 4 szín nem sok, ha valaki sokat pepecsel a szemöldökével ki lehet használni. Nekem sötét hajam van és világos bőröm mellé, a szemöldököm nem túl dús, muszáj neki az igazítás. A sötéttel adok egy körvonalat neki szépen óvatosan, a két világosabb barnával meg eljátszok belül, a highlighter meg a szemöldök alá, meg a sarkokba. Ha beletanul az ember, gyorsan meg is van, maximum 5 perces folyamat nekem már.A benne lévő kiegészítőkről annyit, hogy az ecset nem rossz, ahhoz képest, hogy általában ilyen szettekben mindig ócska az ecset, ezzel szépen lehet dolgozni. A mini szemöldök csipesz nem annyira jó, de nem baj, ha utazásnál ott van, szerintem életmentő is tud lenni. Kicsit drágállom mondjuk, ez az egyetlen bajom vele. nagyjából én olyan 1500-1700 Ft-ra körülre saccolnám maximum az értékét, amire azt mondanám, hogy nagyon megérte, 5*. Így picit azt érzem, hogy a csomagolást vettem meg.. tényleg nagyon jók a színek, minden nagyon jó, de szimpla csomagolással hasonlót lehet venni fele ennyiért is..:D De nem bántam meg, örülök, hogy megvettem. :)

Sundance Hidratáló Szolárium Spray

Sundance Hidratáló Szolárium Spray
2015. július 4.

Nagyon nehezen barnulok, ezért gondoltam beújítok egy ilyen spray-vel, mert drágábbat nem akartam, gondoltam ezzel nem vesztek sokat, ha nem válik be. Hát nem is vált.. :( a szoli ugyanúgy nem fogott meg, mint előtte. Persze mikor már 3x-ra voltam szoliba kaptam egy nagyon kis halvány barna színt, csak, hogy ne legyek végre hófehér, de ezt nem a spray-nek tudom be, hiszen előtte is a 3-4. szolinál szoktam elkezdeni a barnulást, csoki pedig szinte soha nem leszek. A szoliszagot tényleg elnyomja, de erre egy kicsit erősebb illatú testápoló is képes. Nem fogom újravenni, még elhasználni se biztos. A szórófej nem porlaszt, de ezt már előttem sokan írták, kicsit egyszerűbb még így is felvinni, mint a krém társait, de elájulva nem vagyok tőle. Sajnálom azért. :(

Balea Fülle + Pracht Hajszérum

Balea Fülle + Pracht Hajszérum
2015. június 7.

Megvettem ezt is a balzsammal és a samponnal együtt.. hát a szett legrosszabbul sikerült darabja. A sampon nekem nagyon bevált, a balzsam csak elmegy, ez viszont semmire se jó. Ja de, aki akar egy kis ragacsot a hajára, annak ajánlom.. a derékig érő hajamra azt hiszem nem lehet soknak mondani 2 maximum 3 nyomást, mégis eszméletlenül ragad.. igazából ennyi mennyiségnél nem okozott gondot a hajamnak, bár tapintásra kicsit fura volt, de nem zsírosította és ragacsos sem maradt száradás után.. viszont semmit sem ér. Kísérletezgettem elégszer, tényleg maximum dísznek jó a másik két darab mellett. Igyekszem elhasználni, hogy ne kelljen kidobni, de nem lesz könnyű...Azért kap 2 csillagot mert legalább ártani nem ártott...

Balea Professional Fülle + Pracht Balzsam

Balea Professional Fülle + Pracht Balzsam
2015. április 19.

semmivel nem mondanám másnak, mint egy másik professional balzsamot. Az illata nekem kicsit erős, dúsítani nem dúsít, de a samponjával szép eredményt lehet elérni. Együtt szoktam használni őket, de a sampon egyedül is teszi a dolgát, szóval sok szerepe nincs benne. Azért még fogok kísérletezgetni, ára nem vészes, és hatása sem rossz, csak azt nem teljesíti, amiért vettem.