lucacica

Regisztráció dátuma: 2011. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10
2017. április 24.

Karikás szemeim alá már rengeteg mindent kipróbáltam, de semmi nem segített. Clinique áll about krémmel aládolgozva egész jól elfedi a karikákat. Nem ül a ráncokba, nem szárìt. Szerintem újraveszem, sokszor van 20% akcio rá.

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2017. április 24.

Egy nagyobb mintát kaptam, kipróbáltam de szörnyen tömény tucatillat. Semmi csavar vagy kifinomultság, tipikus értéktelen üres Paco Rabanne illat, amit tucat plázacicák használnak. Férjem sem volt oda érte. .. kuka

Estée Lauder Beautiful Sheer EDP

Estée Lauder Beautiful Sheer EDP
2017. február 8.

Régen kaptam ajándékba, nagyon vigyáztam rá, csak különleges alkalmakkor használtam, azóta sajnos elfogyott. Ha lesz egy jól fizető állásom, visszatérek hozzá!!!
Nagyon tartós kellemes illata van!

UD: Sok parfümöt kipróbáltam, de mindig visszavágytam hozzá, de már nem volt kapható sehol. Az EL ügyfélszolgálata természetesen készséges volt és rendelt pár darabot, a Westendben még volt 2 db.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2017. február 3.

2 hetes megfázás, kevés folyadékbevitel miatt cserepesre száradt a szám. itt már nem volt elég az Isana meg Bebe, amik csak bevonják az ajkakat egy réteggel, de nem ápolnak. Megvettem a sokat dicsért Carmexet. Szuperül hidratál, nagyon kellemes felvinni, krémes DE MIÉRT KELL EZ A MENTHOL BELE?
Aki herpeszes úgyis spec krémet rak rá, és ha valakinek ki is van repedve kicsit a szája annak fájni fog....

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2017. január 26.

Ősszel vettem meg téli hidratálónak a zsíros, vízhiányos, miteszeres bőrömre. Csodát azért nem tett, de nagyon jól hidratál, beszívódik, nem irritál, nem okozott pattanásokat. Felváltva használom az Aquaboom-al, amit smink alá kenek. Egyiket sem cserélném le!
Már a Zuram is rákapott, tudja, az arany az erősebb, a kék a gyengébb! Neki a szája körül szárad ki, ez a termék hipphopp rendbe teszi, szóval nálunk dupla annyi fogy...

Paula's Choice Skin Balancing Moisture Gel

Paula's Choice Skin Balancing Moisture Gel
2016. szeptember 1.

Sok reményt fűztem hozzá, hogy a zsíros, mitesszeres, vízhiányos bőröm rendbe teszi, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Olyan állaga van mint egy mattító smink alapnak, vagyis sikamlós tömény szilikon. Valameddig mattít, de nem ér meg nekem az a pár óra annyit hogy elviseljem a fojtogató állagát.
Nem lett hidratáltabb a bőröm sem, szerencsére csak kis csomagot rendeltem belőle többet is, amiket majd alkalmi eseményekre használok el.
A PC hámlasztók viszont klasszak.

Balea Frost Flower Tusfürdő

Balea Frost Flower Tusfürdő
2016. július 25.

Egyszerre 2-5 Balea tusfürdőt veszek, váltogatom őket, általában próbálok olyat venni, amit a férjem is tud használni, pl citromos aloe-s, stb. Gondoltam ez is ilyen lesz, egész kellemes illata van. Először is a színe valami borzasztó, de túllépek rajta. Az illata (szag) valami förtelmes, fenyő, de nem a jó értelembe vett fenyő, hanem műanyag fenyő szag.
Ketten kínoztuk magunkat hogy fogyjon el, nagynehezen elfogyott, de soha többet. Ezzel nagyon mellényúltak...

Red Cherry Műszempilla

Red Cherry Műszempilla
2015. augusztus 2.

Hosszasan próbálkoztam a 200ftos műpillákkal, gyakoroltam, aztán az esküvőmre berendeltem néhány red cherry pillát.
Nyilván mindenki megijedt hogy közönségesen nagy pilláim lesznek amitől majd ki sem tudom nyitni a szemem és amúgy is hogy tudnék én már pillát ragasztani.
#747u - Ez egy nagyon rövid pilla, inkább dúsít, nem túl látványos, de akinek kevés szempillája van annak elegendő lehet
#747xs - Természetes mégis látványos szempilla, végül ezt viseltem, azóta már másodjára, annyira szép!
#213 - Előzőnél hosszabb, de még így is a természetes kategóriába tartozik.

Könnyű felrakni, Ardell ragasztót használtam amit szépen le is lehet csipkedni róla, így többször is használható.
Ezentúl már csak ilyen műszempillát veszek.
Ja és egyszerűen szemöldökcsipesszel illesztem oda aztán kézzel igazítom. Nagyon tetszett mindenkinek, nincs mű hatása.
Mivel spirállal áthúzom meg tus is kerül rá, langyos vízzel átöblítettem átnyomkodtam törcsivel, majd leszedtem a ragasztót így szép marad!

Paese Make Up Base Matte

Paese Make Up Base Matte
2015. augusztus 2.

Esküvői sminkhez vásároltam, egész nap és éjjel bírta, pedig zsíros a bőröm. Érdekes állaga van, féltem hogy eltömíti a pórusokat, de nem így volt.
A pórusokat egész jól eltűnteti és nem fénylik át az arcom 1-2 óra után. 40 fokban teszteltem, szuper. Mindennapi terméknek azért nem használnám.

Paese Eyeshadow Base

Paese Eyeshadow Base
2015. augusztus 2.

Esküvői sminkemhez vettem, addig Essence alapot használtam.
Nekem elég zsíros a szemhéjam, ezért hamar beráncosodik a szemhéjfesték ha nem rakok alá semmit. A 40 fokos hőségben a sminkem 1 órától hajnal 3ig kitűnően bírta!! Nagyon megszerettem, bár picit nehéz egyenletesen eloszlatni a szemhéjon, de szuper termék jó áron!