lucimuci77

Regisztráció dátuma: 2014. május 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. május 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pupa Navy Chic Lasting Color Gel Körömlakk

Pupa  Navy Chic Lasting Color Gel Körömlakk
2015. február 13.

Imádom!! Egy bordós árnyalatom van belőle, és egyszerűen csodálatos! Egy rétegben is szép,de azért én 2 rétegben vittem fel.Hamar szárad,nem buborékos és valóban gél hatása van.Már 3 napja a körmömön van és semmi baja:)

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2014. augusztus 25.

Nagyon nehezen kezelhető,döredezett,vékonyszálú,és kevés a hajam. Az internetet bőngészve rátaláltam erre a fésűre,s nem tudtam elhinni,amit írnak róla. Gondoltam,megnézem mások véleményét is. Meglepődve láttam,hogy mások is csupa pozitív dolgot írnak róla. Hosszas hondolkodás után megvettem a fésűt,s alig vártam,hogy kipróbálhassam. A hajat tényleg nem húzza,puha tapintású lesz tőle,de nekem sem "èri át,, a hajam,s így csak kisebb kötegekben tudok fésülködni.. Ennyi pénzért én nem ezt vártam tőle.

Update: Már 2 hónapja használom ezt a hajkefét. Eddig még magamnak sem mertem bevallani,de teljesen tönkretette a hajamat.. :(( Eddig is töredezett,de csak a végeinél.Mára az egész hossza törött,szálkás... :'( nagyon szomorú vagyok,mert a sokáig növesztett,derékig érőhajamnak most búcsút kell intsek :(( Annyira tönkretette a hajamat,hogy le kell vágatnom.. :'(((((( nem ajánlom senkinek sem.
Ez több,mint pénzkidobás.. :'( :'( :'(

Alverde Ajakápoló Bio Körömvirággal

Alverde Ajakápoló Bio Körömvirággal
2014. augusztus 13.

Nekem nem vált be. Szerintem túl kemény,nem ápol.Az illatától (szagától) pedig rosszul vagyok. :(

Rimmel Sweetie Crush Körömlakk

Rimmel Sweetie Crush Körömlakk
2014. augusztus 13.

Nekem is a rózsaszín van meg,és nagyon szeretem! 1 rétegben is elfogadható a fedése,de 2-ben az igazi! Nagyon szép,és rendkívül hamar megszárad!

Alverde Narancs és Citromfű Testpermet (régi)

Alverde Narancs és Citromfű Testpermet (régi)
2014. július 18.

Megvettem,mert azt gondoltam,hogy jó lesz. De nem.. A bőröm csupa ragacs utána,az illata (szaga) pedig borzalmas..

Alverde Testpermet Grapefruit-Bambusz

Alverde Testpermet  Grapefruit-Bambusz
2014. július 18.

Nagyon jó az illata,de a hatása engem nem győzött meg.. Ha magamra fújom,ragacsos lesz tőle a bőröm.Az illata csak a fújás pillanatában érződik,s utána valahogy elillan.

Avon Gazdagon Hidratáló Kézkrém Glicerinnel, Pink Magnóliával és E-Vitaminnal

Avon Gazdagon Hidratáló Kézkrém Glicerinnel, Pink Magnóliával és E-Vitaminnal
2014. július 3.

Könnyen felszívódik,jól hidratál,jó illata van,és olcsó! Imádom!!!

Linola Fett Fürdőolaj

Linola Fett Fürdőolaj
2014. június 4.

Az ekcémám miatt már kb.7 éve ezt használom.Nagyon jó az illata,és amikor nagyon előjön az ekcéma,mindig szépen rendbehozza. Egyetlen problémája (sajnos van az is..) hogy drága.

Radox Relax Tusfürdő

Radox Relax Tusfürdő
2014. június 4.

Nagyon bevált.Csomagban vettem egy habfürdővel,és tökéletes mindkettő.

Radox Relax Habfürdő

Radox Relax Habfürdő
2014. június 4.

Nagyon jó! Én csomagban jutottam hozzá,ami egy tusfürdőt és egy habfürdőt tartalmazott.Nagyon olcsó volt,és a csomagolása is ízléses. Szuperül habzik,mesés illata van. Az én bőrömet nem szárítja,de a biztonság kedvéért testvajat használok utàna. :)