Luckuska

1985 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1985 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Schönheitsgeheimnisse Cocos Wasser Haarmilch

Balea Schönheitsgeheimnisse Cocos Wasser Haarmilch
2018. december 7.

Update: Hála a jó égnek, hogy csak 600Ft-ba került, úgy vágtam ki a kukába, ahogy csak lehetett. Még ekkora förmedvényt. Csimbókokban állt tőle a hajam, és bezsírosította, hajmosás után két nappal a hajam már konkrétan loncsos volt, ápolatlan, kb. mint aki feje már legalább egy hete nem látott sampont. Pedig egyáltalán nem tettem sokat a hajvégekre. Törölköző száraz hajon oszlattam el. Néha felbátorodásból tettem vele egy próbát, de eddig tartott a türelmem. Soha többé hajtej! Éljenek a hajolajok!

Nem tudom, hogy honnan ered a fejbőrbe dörzsölés és kimosás mítosza, de jöttem cáfolni, mivel tubus használati utasítása szerint nem kimosható hajápolónak szánták a gyártók (s az hogy ki mire használja... lelke rajta). Én még a tesztelő fázisban vagyok, de azt már látom, hogy nem veszem újra. A hajolajak sokkal jobb szolgálatot tesznek nekem. Ő is szépen hidratál, könnyű eloszlatni a törölköző száraz hajon, ami szépen be is issza azt, de hamar zsírosítja is a hajat, s mosás utáni 2. nap már csak szaténosan csüngő tincsek maradnak az ápolt, hajam helyett.

Venalisa Color Coat Gel Nail Polish

Venalisa Color Coat Gel Nail Polish
2018. március 19.

Update: Rátermettségét nálam is bizonyította a kis drága. A kísérletezések során kiderült, hogy a hiba az én készülékemben (pontosabban technikámban) van, s mára már tökéletes, 3 hétig tartó körmöket tudok készíteni vele, így csatlakozom azok táborához, akik szerint simán lever bármilyen nagy márkát, igaz, én semmilyen nagy márka lakkjait nem használom már, s azt az egyet is, amit én balgatag megvettem óriás lendülettel vágtam a kukába. Szóval abszolút bevált, igaz 3 réteg kell még a sötétebb színeknek is, de üsse kő, ha az ember lánya 1,5 dolcsiér szervál új színeket, szemben az itthoni minimum 1300 forintos árakkal.

A színek szépek, a lakkok állaga kellemesen sűrű, jól teríthető, az ecsete pedig tökéletes. Lapított, jól használható formájú, s jó minőségű is. De maga alakk sajnos nekem nem vált be, már harmadik napon bepattant, 4 árnyalatból egyikkel sem értem el tartós hatást. Én a perfect nails hardener géljét használtam hozzá, ami lehet, hogy rossz párosítás, ráadásul a perfectnails terméke szétmarta a körmöm. Azóta nem probálkoztam velük. Viszont a top gélje remekül bevált, Christel és Fasio márkákhoz használom fedőnek. Bármit is csinálok (házi munka, kerti munka, nagy takarítás, kád súrolás!), szép fényes, és karcmentes marad a körmöm felülete a következő lakkozásig. Ő újra vevős, így nem tudom, hogy a színek a perfectnails miatt nem akartak-e működni, vagy tényleg silány a minőségük. Még fogok vele próbálkozni, de így egyenlőre 3 csillag.

Nivea Kakaóvaj & Tejproteines Krémtusfürdő

Nivea Kakaóvaj & Tejproteines Krémtusfürdő
2018. február 7.

Ahhoz képest, hogy aranyárban van, semmivel sem nyújt többet, mint egy "mezei tusfürdő". Ajándékba kaptam, de magamtól nem venném meg. Jónak jó, az illata hamar elillan, az állaga nyúlós, a flakonja kényelmetlen. Igazából nem is értem, hogy egy ekkora márka miért nem bír értelmes, használható tubust kitalálni, mert, hogy fejre állítani nem lehet, mikor a vége felé járok az is biztos. Kész szenvedés az aljáról kiküzdeni a maradékot, pedig még egy pár alkalomra való van benne. Nem is értem az elképzelést. Összességében a csomagolás jól néz ki, de semmi praktikum nincs benne.

Serical Keratin Hajpakolás

Serical Keratin Hajpakolás
2018. február 2.

Kallos Jázmin hajpakolása után vettem ezt meg, és azt kell mondjam, hogy van különbség, bár én balgatag, azt hittem, hogy ez is Kallos... megtévesztett a csomagolás. A lényeg, hogy két maroknyi kell belőle, hogy érezzem a hajamon, hogy talán ennyi elég lesz, míg a Schauma Golf balzsamjából két diónyi elég, így ez hiába tűnik olcsóbbnak (1L 1100FT), a hatása miatt árban ugyan annyira jön ki, vagy még olcsóbb, ha az 500 Ft-os 200ml Golfot veszem meg, hisz ugyan annyi ideje használom a kettőt hajmosásonként felváltva, és ennek a fele fogyott el, míg a Golfnak az 1/3 még az alján van. Nem lesz jelentősebben puha a hajam, és a töredezést sem tudtam vele nagyon megelőzni. Hatásban elég gyenge termék, így ehhez képest drágállom. Legközelebb jobban kinyitom a szemem, és oda figyelek, hogy mit veszek le a polcról.

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2018. január 29.

Szerettem volna szeretni, de számomra abszolút haszontalan kis kence ez. Semmi extrát nem tett a bőrömmel ami miatt újra vásárolnám. Van még valamennyi az üvegcse alján, gondolkozom, hogy kidobjam-e. Fölösleges vásárlás volt, és ahhoz képet még drága is.

Balea Schönheitsgeheimnisse Cocos Wasser Balzsam

Balea Schönheitsgeheimnisse Cocos Wasser Balzsam
2018. január 26.

Az állaga jó, az illata a hajon már inkább rothad kókuszra emlékeztet. Törölközőszáraz hajra kenve gyorsan kifejti hatását, meglepően puha, kellemes tapintású hajat eredményez, hiába enyhén vizesebb az állaga (a kallos balzsamokhoz képest). Gyorsan felszívódik, viszont hamar zsírossá, loncsossá teszi a hajat. A frissen mosott érzet hamar elszáll, és helyette, már a 2. napon maradnak a lelapuló, szaténosan fénylő, lógó tincsek.

Kallos Vanília Fény Sampon Száraz, Fénytelen Hajra

Kallos Vanília Fény Sampon Száraz, Fénytelen Hajra
2018. január 26.

Kézmosó szappanként végezte. Alul szárított, felül zsírosított. fölösleges vétel volt.

Balea Krémes Olajos Testápoló Madulaolajjal és Maruladió Illattal

Balea Krémes Olajos Testápoló Madulaolajjal és Maruladió Illattal
2018. január 24.

Az összetevői miatt vettem meg. Szépen hidratál, az illata sem tolakodó. Télire ideális, de nyárára már fullasztó és tömény lenne.

Rival De Loop Revital Q10 Éjszakai Krém

Rival De Loop Revital Q10 Éjszakai Krém
2018. január 24.

Először is nem igaz hogy már nem gyártják. Lehet kapni, csak nem tégelyes, hanem pumpás formában. Másodszor meg egy akkora förtelem, hogy ki sem próbáltam repült is a kukába. Rettenetes szaga van, ocsmány, elviselhetetlen döglött macska és rohad narancs keveréke. El nem bírtam képzelni, hogy én ezt magamra, vagy bárki másra, bármi másra rákenjem egyáltalán. Totál szívás, hogy nem lehet megszagolni ezeket a kencéket vásárlás előtt, legalább egy teszt szert tennének ki polcokra, ez ilyen pénzkidobások elkerülése érdekében.

Diamond Nails Base Zselé Lakk

Diamond Nails Base Zselé Lakk
2018. január 24.

Förtelem, igen csak ócska alsó kategória. Minél többet próbálkozok vele, annál jobban utálom. Igazából kuka az egész. Tovább teszteltem a piacon kapható gél lakkokat, és azt kell mondjam, hogy ez fedőlakként (is) maga a borzalom. Pár nap alatt foltosan megkopik a felület, lemattul és ócska kinézete lesz. Eddig azt hittem, hogy a nyüstölést nem bírja, túl igénybe vettek a kezeim, de nem. Az 500 forintos Vena Lisa fedőlakkom simán kibír 2 hetet probléma nélkül. A hiba a DN-ben van. Nem ér meg az árát. Itt is, mint oly sok nagy márkánál az ember a reklámot és a nevet fizeti meg, nem minőséget, mert hogy itt minőségről nem lehet beszélni.