Best of Beauty 2019

Luiselotte

Regisztráció dátuma: 2017. január 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. január 22.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP
2019. július 16.

Cukros Davidoff Cool Water.
Kihagyom.

Delice Solaire Napozás Utáni Jégzselé

Delice Solaire Napozás Utáni Jégzselé
2019. július 13.

Lelkes voltam a bronzosítója miatt és ezt is megvettem gondoltam jó lesz napozás után kenegetni magamat.
Nem voltam leégve és úgyis nagyon csípte a bőrömet felkenéskor így csak a lábamon tudtam használni :(
Illat, állag, felszívódás teljesen jó , az ára is baráti.
Öt csillagot kapna ha a csípés nem lenne...
Upd: megkapja az 5 csillagot mert a szokásos balatoni beszerzőkörutamon megvettem és most nem csíp. Hűtőben tartom és imádom kenegetni , akár reggel is , 2 perc és lehet is indulni sokkal jobb mint egy testápoló.

La Prairie Cellular Energizing Body Spray

La Prairie Cellular Energizing Body Spray
2019. június 18.

Kellett Nektek írkálni , hogy milyen jó, nem bírtam ki és nem csak megszagoltam hanem magamra is fújtam.
Hát persze , hogy kell :)
Reggel óta körbeleng az egy fújás amit az alkaromra tettem fel , az illatot már többen leírták tű pontosan előttem azt nem is ragoznám.
Az ára horror de majd célozgatok és szépen nézek pár napig idehaza :)

Trussardi Sound of Donna EDP

Trussardi Sound of Donna EDP
2019. június 17.

Mit érdemel az a bűnös aki feltöltötte de még nem írt róla?
Három fújást a bőrére és egy blattert a kezébe:) Leírás alapján teljesen másra számítottam én ebben sehol sem lelem az eredti Donnát amit nagyon szeretek. Arra számítottam, hogy arra az alapra tették rá a krémes ívet a tubarózsával és a rózsával.
Ez sziruposan édes és nagyon ragaszkodó illat, nem érzek benne semmi újat és kissé olcsó hatást kelt.
Ebből egyelőre nem lesz vásárlás, még hideg időben megnézem mit tud , hátha akkor szebb.

Vichy Stress Resist Golyós Dezodor

Vichy Stress Resist Golyós Dezodor
2019. június 14.

Nem kaptam a kedvenc zöld kupakosat így ezt választottam.
Nagyon tetszik, hogy hamar szárad és nem ragad , ruhán eddig nem hagyott foltot.
Az illata és a minősége a megszokott Vichy deo minőség , annyiban érzem a különbséget , hogy ennek tényleg tartósabb a hatása. Este fürdésnél kicsit nehezebben jön le , éjszakára én már nem kenem magam de ígyis csont száraz a hónaljam és napközben sem izzadok meg.
Érdemes volt vele próbát tenni, lehet, hogy nyaranta ezt a változatot fogom ezentúl használni.

Omorovicza Tisztító Hab

Omorovicza Tisztító Hab
2019. június 13.

Szintén mintát próbáltam.
Ha általános arctisztítónak van kitalálva ( értsd semmi extra) akkor jó, viszont egy laza nyári sminkkel már nem birkózott meg, cserébe szárította a bőröm.
Majd nyaralásra viszem , remélem a naptej lejön vele. Az illata kellemes, a csomagolása ízléses.Az utazó méret (30ml)a honlapon 7000 Ft amit sokallok , de tulajdonképpen lehetne a duplája is mert megvenni nem fogom :)

Nivea EDT

Nivea EDT
2019. június 13.

Az utolsó darabot martam fel a közelemben lévő DM- ben , vakvásárlás volt , mert a teszter kopogósra ürült és egy picuri illatfoszlányt sem tudtam kipréselni belőle.
Teljes a szerelem , rajtam tökéletes kék aludobozos Nivea krém illat.
Tartóssága kb. 3-4 óra de erre a vélemények alapján már fel voltam készülve.
Úton van felém a férfi változata aminek olyan a csomagolása mint a klasszikus after shave balzsamnak, ajándéknak szánom a másik felemnek , de nem fogom kibírni, hogy ne próbáljam ki, majd megírom ott a véleményt.
A Sun verzió is nagyon érdekelne de azt egyelőre nem kapok sehol 😔

Hawaiian Tropic Silk Hydration Protective Sun Lotion

Hawaiian Tropic Silk Hydration Protective Sun Lotion
2019. június 7.

Australian Gold SPF 25- ös naptejet cseréltem le egy ilyen SPF 30-asra és nem bántam meg.
Régóta szemeztem már a márkával, olyan jó csajos a csomagolása és az illata is kellemesen kókuszos- virágos.
Múlt hétvégén a kritikus 11-15 óra között , erős napsütésben sem égtem le, sőt nagyon szép színem lett. Selymes érzetet hagy maga után , hamar beszívódik és bírja a vizet is, eddig szuperül teljesít.
Én 2700 Ft- ért vettem ami jóval olcsóbb mint ahogy itt az adatlapján fel van tüntetve. :)

Australian Gold Golden Sunshine Intensifier

Australian Gold Golden Sunshine Intensifier
2019. május 17.

Mindent tud amit elvárok egy szolikrémtől.
Kellően hidratál , hamar beszívódik és nem ragad. Mélybarnító és nincs benne önbarnító amitől lábrángást kapok. Nem lettem foltos pedig nem valami precízen kentem fel és elveszi a “ szolárium” szagot , narancsos- édeskés illata van ami nem tartós de nekem nem igényem szolárium krémtől illatozni.Gyönyörű arany árnyalatú lett tőle a bőröm már egy használat után.
Az arcomra nem kentem fel mert azt amúgyis letakarom a gépben a pigmentfoltok miatt.
Van még Dark és Bronz Sunshine is ezen kívül de nem hiszem , hogy elcsábulok mindigis erre a színárnyalatra vágytam.
Azt még hozzátenném, hogy mélybarnító csoki csöves gépben használtam.

Nivea Intenzív Testápoló Tej

Nivea Intenzív Testápoló Tej
2019. május 15.

Klasszikus testápoló ez az amiből mindig van itthon.
Többnyire télen használom, mert nagyon sűrű és felkenve enyhén olajos érzetet hagy maga után ami nyáron nekem sok. Este szoktam bekenni magam lefekvés előtt és amíg az arcápolási rutinommal elkészülök be is szívódik.
Az illata igazi Nivea illat nagyon szeretem.
Száraz bőrre csodaszer.
Többféle verziót és illatot próbáltam már a márkától de maradok ennél, szerintem ez a legjobb.