Lullababy

Regisztráció dátuma: 2015. február 25.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. február 25.
Bőrprobléma: -

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)
2015. március 11.

Milyen furcsa nekem, hogy mindenki csak jót ír róla... finom tapintású, kellemes állagú lesz a pakolás utána bőröm. Sokáig kitart, mivel igen nagy kiszerelésben kapható. Viszont hiába radírozom le előtte a bőröm, valami iszonyat mód kiszárítja és hámlik. Pedig már kipróbáltam, hogy csak 5 percig/10 percig hagyom hatni. Mindegy, ha utána bekenem hidratálóval, nem rossz-nem rossz...

Himalaya Herbals Epres Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Epres Ajakbalzsam
2015. március 11.

Az illata ami tetszik, imádom az epret... és az, hogy egész jól hidratál...ha fél óránként kenegetem... Viszont az állaga valami borzalom. Alig tudom felvinni a számra, olyan kemény. Ami még pozitívumként említhető, hogy nem tudtam rúzsozni a szám, annyira ki volt repedezve, de eltüntette a száraz bőrdarabkákat is. Viszont nagyon gyakran kell használni, hogy hasson. Az állaga, és a tartóssága miatt -2 csillag.

Visine Classic Szemcsepp

Visine Classic Szemcsepp
2015. február 26.

Reggelente használom, amikor még száraz a szemem, és jól esik neki egy kis hidratálás, valamint allergiás viszketésre/ ha sampon vagy valami krém belemegy a szemembe. Elég jó, szeretem, hogy könnyű adagolni, és tényleg csak egy csepp jön. Sokáig kitart mindennapos használat mellett is. - 1 csillag, mert használtam már sokkal jobbat is. (Taleum)

Dolce & Gabbana Light Blue EDT

Dolce & Gabbana Light Blue EDT
2015. február 25.

Számomra ő a nagy Ő a parfümök között! :)
Ha emberi testbe kéne bújtatni, számomra egy húszas évei elején járó, karcsú szöszi csaj lenne, tengerkék szemekkel, napbarnított, üde bőrrel, szexi szeplőkkel...mindig vidám, friss, a pasikat az ujja köré csavarja...s ilyen karakterű csajokon áll jól szerintem :)))

L'Oreal Super Liner Mat-Matic

L'Oreal Super Liner Mat-Matic
2015. február 25.

Könnyű a felvitele, szép színe van, de a vízvonalamról fél óra alatt lepislogtam...nem tudom mások hogy csinálják, hogy egész nap cicaszemük van...:( Ennyi pénzért, ha nem is a csodát, de legalább 4-5 óra tartást vártam tőle!

Johnson's Baby Bedtime Oil

Johnson's Baby Bedtime Oil
2015. február 25.

Imádom az illatát, nagyon nyugtató, és kellemes. Ha bekenem vele magam reggeli zuhanyzás után, órákon át selymes és finom illatú a bőröm. Praktikus is,hiszen én a sminkemet is már régóta ezzel törlöm le! Szexhez is csak tudom ajánlani, erotikus masszázsolajként szoktam használni+dögös, olajos csillogás a bőrömön, amiért persze a párom is odáig meg vissza van! O:)
Nekem testápoló, sminklemosó és masszázsolaj egyben! :)