lulley93

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Skintegra Lunar

Skintegra Lunar
2021. augusztus 4.

Instant szerelem ez a hidratalo. Nagyon gazdag, taplalo, ezert most nyaron csak a huvosebb ejszakakon hasznalom a normal boromre, de a nyarat leszamitva imadom a szaraz borre valo, nagyon erosen hidratalo kremeket, mert szerencsere nem okoznak pattanasokat, csak nagyon jol taplaljak es puhitjak a borom.
Ezt a kremet szaraz boruek imadni fogjak.
Imadom, hogy pumpas, az egyetlen negativum, hogy csak 30 ml a szokasos 50 helyett, igy aranyaiban inkabb dragabbnak szamit, bar keves is eleg belole, mert jol kenheto.

CeraVe Habzó Tisztító Krém

CeraVe Habzó Tisztító Krém
2021. július 10.

Mar 2 tubuson tul vagyok, elso hasznalat utan az egyik kedvencemme valt, es ez azota is igy van. Semmi fancy, semmi extra, csak egy nagyon megbizhato, legtobb bortipuson mukodo lemoso.

A hydratinget alig birtam elhasznalni, nagyon nem jo erzes vizes boron eldolgozni, olyan, mintha hidratalokremet huzogatnek vizes boron. Nem is ereztem eleg hatasosnak.

A habzo lemosojuk nagyon zsiros borre jo (lehet), en csak egyszer probaltam, de mint szamitottam is ra, szaritott. Ettol fuggetlenul az is allando tagja a furdoszobamnak, mert kivalo lemoso testre, foleg erzekeny teruleteken, es intim lemosonak is tokeletes (de arra ez a cream to foam is).

Visszaterve erre, ez a ketto hibridje, nem szarit, de jol tisztit. Kremes habja van, es jol csuszik a boron.
Van egy szaga, de szerintem egy lemosas erejeig ki lehet birni, es ezerszer inkabb ez, mint egy irritalo parfummel vagy illoolajokkal telenyomott leseirommi.

Nem kizart, hogy egy nagyon szaraz boron meg ez is kicsit szarito lesz, de en ugy gondolom, hogy a legtobb bortipusnak megfelelo.

Azt, hogy leszedi-e a sminket, nem probaltam, de nem is akarom. Sminkmentes napon is duplan tisztitok, egy vizbazisu lemosonak nem dolga a smink leoldasa. Videot lattam rola, es nem tul hatasosan tavolitja el a sminket amugy.

Orulnek, ha ez is lenne orias meretben.

Sol de Janeiro Bom Dia Bright Cream

Sol de Janeiro Bom Dia Bright Cream
2021. július 10.

Mint mar irtam a marka mas termekeihez, ez a marka nalam nem lott meg melle, legalabbis illatban biztosan nem.
Ez egy sokkal visszafogottabb illat, mint a tobbi. Engem vanilias gyertyara emlekezet egy csipetnyi gyumolcsos frissesseggel, de en az edes (de nem emelyito), gyertyas vanilias illatot erzem ki belole leginkabb. Nem tudom az okat, de a vanilias gyertyak illata sosem eros, pedig sokat probaltam, mert imadom a vaniliat. Na, hat ez a testapolo is ilyen szerintem. Ott van, erezheto, de nem lehengerloen eros illat. Ez jo, mert sokan tul erosnek tartjak a sdj termekek illatat, de en nem bannam, ha ez a krem kicsit erosebben illatozna.

Allagaban pont jo, kremes, konnyen kenheto es gyorsan beszivodik. Nem marad zsiros vagy ragacsos reteg, de osszessegeben mintha jobban is hidratalna, mint a hires bum bum cream (az olyan “szaraz hidratalast” nyujt).

A c-vitamin es gyumolcssavak hatasarol nem tudok nyilatkozni, mert azert ahhoz draga, hogy kozel napi szinten hasznaljam. De amugy nem hiszem, hogy igazan lathato hatasa lenne akkor sem. Mindenesetre nem hasznalok hamlaszto folyadekot/szerumot a testemet aznap, mikor ezt a termeket hasznalom.

Ha szereted az edes, de nem emelyito illatokat, es szeretnel sdj termekeket hasznalni, de a tobbi krem illata tul eros es emelyito volt szamodra, akkor ez lehet, hogy be fog jonni.

Ui.: imadom a csomagolas szinet.

Becca Cosmetics Under Eye Brightening Corrector

Becca Cosmetics Under Eye Brightening Corrector
2021. május 15.

Nagyon sajnalom, hogy megszunik a marka, mert ez a kedvenc “korrektorom”. Idezojel, mert ez nem egy klasszikus korrektor (concealer), hanem szo szerint corrector, vagy nevezzuk inkabb color correctornak. Nem tudom, hogy van-e erre magyar szo.
Csak ket arnyalat van, ami elrettento lehet, de valahogy igazodik a borszinhez.
A vilagosabb egy lazacszinu, suru, szinte szilard balzsamszeru, zsiros tapintasu “krem”. Borre kenve mar nem latszik a rozsaszines arnyalat, csak igazodik a borszinhez. Nincsenek tul sotet karikaim, de egy nagyon picike adag is tokeletesen eltunteti oket. Ha valakinek nem eleg a fedes, siman lehet fole klasszikus borszinu korrektort is hasznalni, probaltam, de nekem onmagaban is eleg.
De amiert lekoroz nalam mindent: semennyire vagy csak a leheto legminimalisabban csikozodik (crease-el) a szemkornyekem, ha ezt viselem.
Aki meg tud, szerezzen be 1-2 tegellyel, en is orizgetek egy bontatlant inseges idokre. Amugy nagyon sokaig eleg egy tegely, es figyeljetek ra, hogy gyorsan visszazarjatok, mert egy ismerosomnek kiszaradt es megvaltozott az allaga (nalam nem).

The Body Shop Cool Daisy Tusfürdő

The Body Shop Cool Daisy Tusfürdő
2021. május 15.

Fogalmam sincs, hogy milyen a szazszorszep illata, de ez nagyon tetszik, bar nem a tipikus illataim koze tartozik. Konnyed, legies illat, a legtobb no szereti az ilyet. Engem nagyon emlekeztet a Rituals Amsterdam kollekcio illatara.

The Body Shop Fresh Raspberry Testvaj Mousse

The Body Shop Fresh Raspberry Testvaj Mousse
2021. május 15.

Nagyon tetszik ez az uj testvaj mousse allag, nem is ertem, hogy miert csak most kezdtek ilyet gyartani. Egy atlagos, inkabb konnyedebb testapolo krem, de nagyon jol hidratal. Igaz, ami a leirasaban van.
Az illata finom, malnalekvarra emlekeztet, eleg edes.

Aveeno Daily Moisturising Yogurt Apricot Body Wash

Aveeno Daily Moisturising Yogurt Apricot Body Wash
2021. május 15.

Ez talan a legjobb tusfurdo, amit valaha hasznaltam. Eloszoris az illat nagyon tetszik, kicsit edes, sargabarackos, de nem tul eros.
Az allaga kremes-geles. Jol habzik, de nem tulsagosan (kar, hogy SLES van benne). Es a lenyeg: nagyon puha es hidratalt a borom oblites utan. Szinte hihetetlen, hogy egy habzo tusfurdo ilyet tud ugy, hogy nincs benne kimondottan olaj.
A parom is teljesen beleszeretett, imadjuk.
Azt hiszem van belole illatmentes is, a vaniliasat pedig mindenkinek ajanlom. 5 ezer csillag.

Aveeno Daily Moisturizing Lotion

Aveeno Daily Moisturizing Lotion
2021. május 15.

Nekem a vanilias van meg. Odavagyok az illataert, nagyon visszafogott, de tenyleg olyan, mint egy vanilias zabjoghurt.
Imadom, hogy pumpas a csomagolas. A krem viszonylag suru, de boron elkenve nagyon konnyed. Nem extran hidratalo, de szintentartasnak tokeletes, szerintem 1-2 naponta hasznalva meg egy szarazsagra hajlamos bor sem fog kiszaradni a termek mellett.
Nagyon orulok, hogy letezik belole illatmentes verzio is, mert bar en testen nem kerulom az illatanyagot, ekcemas, erzekeny vagy irritalt borueknek ez nagyon fontos.

The Body Shop Epres Testjoghurt

The Body Shop Epres Testjoghurt
2021. május 15.

Amikor meg nem is volt Magyarorszagon a marka, mar akkor is nagy rajongojuk voltam, kulfoldon vettuk a termekeiket, es akkoriban csak a vanilia-kokusz es 1-2 gyumolcsos tetszett. Bar mindig imadtam az epret mint gyumolcsot, mikor ezt megszagoltam, elkonyveltem mint gyerekes, gyumolcsos illat. Sok evvel kesobb, mostanaban akciosan vettem egy jumbo epres tusfurdot, es rajottem, hogy kar volt ilyen sokaig mellozni ezt a TBS illatot. Elso szaglasra tenyleg kicsit tinilanyos illat, de hasznalat kozben atvalt eperlekvarra. Odavagyok erte. Ennyit az illatrol.
A TBS testjoghurtokat szeretem, de nem azert, mert olyan jol hidratalnanak (szinte alig), hanem mert olyan gyorsan beszivodnak, keves is eleg beloluk, mert konnyen terulnek a boron. Ha valakinek nem szaraz a bore, ez segit abban, hogy ne is szaradjon ki, finom es tartos illata van es selymes lesz tole a bor, de mast nem szabad varni tole.

The Body Shop Banános Testjoghurt

The Body Shop Banános Testjoghurt
2021. május 15.

Nagyon fini es tartos, az egesz szobat belengo illata van, de a hidratalasa valoban nem a legerosebb. Nyarra eleg, telre nem lesz az. De ilyen ez a testjoghurt...