lulley93

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Jeffree Star Cosmetics Alien Palette

Jeffree Star Cosmetics Alien Palette
2020. február 27.

Nagyon szép, azt mondják sokan, hogy a legtöbb mindennapra is viselhető színt tartalmazó Jeffree paletta, de számomra nem. Mondjuk én akármilyen színt viselnék akárhova, de ha "mindennap viselhető színekre" gondolok, akkor nude-ok, barnák, rózsaszínek jutnak eszembe. Nagy kár, hogy megszűnik, idegrohamot kaptam volna, ha még nem lenne meg.

Jeffree Star Cosmetics Blood Sugar Palette

Jeffree Star Cosmetics Blood Sugar Palette
2020. február 27.

Fantasztikus minőség, mint minden Jeffree termék, imádom a színeket és a csomagolást.

Jeffree Star Cosmetics Mini Nudes Bundle: Volume 1

Jeffree Star Cosmetics Mini Nudes Bundle: Volume 1
2020. február 27.

Nem szeretem a folyékony rúzsokat, de Jeffree formulája a legjobb. Imádom ezt a szettet, bár csak 2 szín van belőle, amit én magamon nude-nak nevezek, a többi inkább barna vagy mályvás.

Jeffree Star Cosmetics Mini Red & Pink Bundle

Jeffree Star Cosmetics Mini Red & Pink Bundle
2020. február 27.

Nem szeretem a folyékony rúzsokat, de Jeffree formulája a legjobb. Imádom ezt a szettet, gyönyörű színek.

Jeffree Star Jawbreaker Palette

Jeffree Star Jawbreaker Palette
2020. február 27.

Tipikus, szinte tökéletes Jeffree minőség, nem tudok rá rosszat mondani. Imádom a pasztelles lilát és rózsaszínt benne.

Jeffree Star Cosmetics Blue Blood Palette

Jeffree Star Cosmetics Blue Blood Palette
2020. február 27.

Imádom a kék szemhéjpúdert a barna szememhez, nagyon jó paletta. Jól satírozható, pigmentált. A csomagolás nagyon igényes.

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick
2020. február 27.

Nem szeretem a folyékony rúzsokat, a klasszikus rúzsokra szavazok. Persze, ez a formulva tartósabb és sokszor erősebb fedésű, de szárít és kiemeli a ráncokat. Sok folyékony rúzst próbáltam (a vásárlásukkal már leálltam egy ideje, mióta tudom, hogy egyszerűen nem szeretem a formulát, de annyira népszerű, hogy mindenhonnan öntik ajándékként a folyékony rúzsokat, nincs egy goody bag folyékony rúzs nélkül), és ez a legeslegjobb mind közül. Ez szárít a legkevésbé és ez mutat a legszebben. Tartós természetesen. A termék 5 csillagot érdemel. Még nem vettem meg nagyban (szerintem nem is fogom) egyiket sem, de 3 mini bundle-öm van, a nude, a rózsaszín-piros és az új lila.

Dr. Dennis Gross Skincare Hyaluronic Marine Dew It Right Eye Gel

Dr. Dennis Gross Skincare Hyaluronic Marine Dew It Right Eye Gel
2020. február 9.

Nagyon szeretem. Inkabb nappalra hasznalom, vagy egy taplalobb szemkornyekapolo ala “szerumkent”, mert bar most itt nem latom az osszetevoit es fejbol sem tudom, es inkabb leirom ezt, minthogy rakeressek, de csak hydrating, nem igazan moisturizing es vegkepp nem nourishing. Sajnos magyarul hidratalo a hydrating es moisturizing is, de nagyonis van kulonbseg. Vizhianyos szemkornyekre vagy teljesen problemamentesre teljesen jo szolgalatot fog tenni, de akinek szaraz, annak nem lesz eleg. Nekem igazibol eleg lenne (nappalra eleg is), de ejszakara szeretek minden foldi jot magamra kenni megelozeskepp, es ezt egyedul nem erzem eleg erosnek.
Jol lehet ra sminkelni. Az allagabol is egyertelmu, hogy hialuronos. Konnyed, picit ragad, gyorsan beszivodik, kicsit vizes.

Fresh Lotus Youth Preserve Moisturizer

Fresh Lotus Youth Preserve Moisturizer
2020. február 9.

Nagyon jo krem. Kozepesen suru az allaga, konnyen kenheto, konnyed a boron, de megis erosen hidratal. Inkabb nappalra hasznalom. Tetszik az illata, de persze nem tetszik, hogy egyaltalan van benne barmi illatos.

fresh Soy Face Cleanser

fresh Soy Face Cleanser
2020. február 9.

Imadom, az egyik kedvencem. Geles, viszonylag folyosabb. Imadom ezt a rozsas uborkaillatot. Jol tisztit, nem szarit, gyenged, de szaraz borre nem ajanlanam azert.