Lulu23

Regisztráció dátuma: 2018. június 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zelka Shea Vajas Ránctalanító Krém Ligetszépe Olajjal

Zelka Shea Vajas Ránctalanító Krém Ligetszépe Olajjal
2020. január 4.

2018-ban kaptam karácsonyra, sokáig csak jobbra-balra tettem, mert volt más, amit használhattam. Aztán tavaly már augusztus környékén elővettem és a kedvenc krémem lett. Esténként rendszeresen használtam, de reggel is volt, hogy felkentem. Nagyon széppé varázsolta a bőrömet, ahogy jött a tél viszont kevésnek bizonyult, hamar száradt a bőröm, annak ellenére, hogy vastagon és kétszer használtam egy nap. Sajnos már elfogyott, de majd biztos újra veszem. Smink alá is tökéletes volt, hamar beszívódott és sokáig éreztem a hatását utána még.

Avon Mark The Big Dot Folyékony Szemhéjtus

Avon Mark The Big Dot Folyékony Szemhéjtus
2019. április 9.

Szerk: borzalmas. beszáradt, alig tudtam használni. Soha többet!

Szeptemberben rendeltem mikor újonnan megjelent az újságban. Jó, jó, de még sem az igazi. Elsőre nekem nehéz volt eltalálni, hogyan érdemes használni. Mikor sikerül szépen felvinnem, akkor teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem kenődik, maszatolódik, valóban hamar megszárad és élénk a színe. 4 csillagot adok rá, a körülményes használata miatt.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2019. április 9.

Első igazi matt rúzsom. Nagyon meg vagyok vele elégedve! Miután megszáradt nem kopik, nem kenődik és nem hagy nyomott senkin és semmin.

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Ápoló Balzsam

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Ápoló Balzsam
2018. október 19.

Keratinos hajegyenesítés után ajánlotta a fodrászom a samponjával együtt. 1 hónapja használom és kicserélték a hajamat. Fényes, selymes, könnyen kezelhető. Kicsit zsírosítja a hajamat, de ez az egyéni problémám. Viszont imádom, amit a hajammal tesz. Sosem volt még ennyire szép.

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Sampon

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Sampon
2018. október 19.

Keratinos hajegyenesítés után ajánlotta a fodrászom a balzsamjával együtt. 1 hónapja használom és kicserélték a hajamat. Fényes, selymes, könnyen kezelhető. Próbáltam balzsam nélkül is használni, úgy nem vált be. Valóban a kettő együtt a hatásos csodaszer.

Palmolive Aroma Sensations Feel Glamorous Peeling Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations Feel Glamorous Peeling Tusfürdő
2018. október 19.

Nagyon tetszik az illata, főleg ezért választottam. Nincs bajom vele, nem szárít.

p2 Pro Beauty Make Up Base Primer

p2 Pro Beauty Make Up Base Primer
2018. június 18.

Meg vagyok vele elégedve. Kézzel is könnyen felvihető, nem kell belőle sok. Önmagában is elég, ha soknak érzem az alapozót. Észrevehető a különbség, ha használom alapozó alá vagy sem, sokkal tartósabbá teszi a sminket. Megéri!

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2018. június 18.

Az itteni vélemények és más ajánlása után vettem meg. Számomra eddig ez A spirál! Nem kenődik, nem potyog és az egyébként is hosszú pilláimat még íveltebbé teszi. Biztos, hogy újra veszem majd!

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2018. június 18.

Nyárra kerestem alapozót, ezt ajánlották. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve. nincs maszk hatás, melegben sem érzem, hogy lenne plusz réteg a bőrömön. Sokkal egységesebb az arcbőröm.

Ziaja Kecsketejes Hajerősítő Sampon Száraz, Fénytelen Hajra

Ziaja Kecsketejes Hajerősítő Sampon Száraz, Fénytelen Hajra
2018. június 18.

Régóta szemeztem vele, most végre rászántam magam, hogy kipróbáljam. Még csak egy hete használom, eddig majdnem teljesen meg vagyok vele elégedve. Negatív dolog, hogy balzsam, olaj ide vagy oda, amíg nem szárad meg a hajam lehetetlen fésülni annyira kiszárítja és sprőddé teszi. Viszont miután megszárad könnyen kezelhető, fésülhető lesz a hajam.