lumpursky

Regisztráció dátuma: 2018. április 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balzsam Labor C-Vitamin Arcápoló Komplex

Balzsam Labor C-Vitamin Arcápoló Komplex
2019. február 8.

Szerintem ez egy szuper krém ha az ár-érték arányt és az összetevőket nézzük. Nekem elég száraz bőröm van, így a téli időszakban egy zsírosabb krémet is szoktam választani mellé, illetve ilyenkor néha picit csíp, de ez egyáltalán nem vészes. Összeségében szeretem és a Balzsam Labor többi termékét is.

Balea Pearl & Glow Maske

Balea Pearl & Glow Maske
2019. január 12.

Felkenés után csíp (bár engem sok minden tud irritálni), de utána ragadt az egész arcom, igazából olyan érzésem van használat után mintha újra be kellene krémeznem az arcomat. Sajnos ez nem vált be, és elhasználni sem fogom szerintem...

Yves Rocher Sensitive Vegetal Kipirosodás Elleni Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Kipirosodás Elleni Arckrém
2019. január 10.

Nekem nagyon száraz a bőrőm és érzékeny is pláne télen, úgyhogy a nagy hidegben ez a krém tökéletes és egyáltalán nem irritálta, csípte az arcomat (sok krém szokta). Ahogy többen is írjátok elég zsíros, így tényleg csak száraz bőrűeknek ajánlom, nekik viszont nagyon. A pirosodáson viszont nem láttam változást, ezért csak a 4 pont

Yves Rocher- Korpásodás Elleni Sampon

Yves Rocher- Korpásodás Elleni Sampon
2019. január 10.

Nagyon sok mindent kipróbáltam könnyen korpásodó, viszkető hajamra, de végül ez lett a megoldás. A legelején ecetes öblítéssel is kiegészítettem, de már arra sincsen szükség. Valószínűleg maradok a jövőben is az YR samponoknál.

Image Skincare Ageless Total Facial Cleanser

Image Skincare Ageless Total Facial Cleanser
2018. november 22.

Én ennek a terméknek a C vitaminos verzióját használom, és ami a fő problémám vele, hogy nagyon sűrű így nem könnyű keveset nyomni belőle, plusz a maradék mindig beleszárad a kinyomó részébe. Ár érték arányban nekem ez nagyon nem jött be, nem fogom újra venni.

Alverde Eyeliner mit Kugelapplikator

Alverde Eyeliner mit Kugelapplikator
2018. november 1.

Sajnos olyan a szemem, amin nagyon könnyen felkenődik a tusvonal. Ez a termék ár-érték arányban egész jó, picit szokott csak felkenődni, de ami a helyén marad az viszont tartós. A görgős applikátor nem rossz, de szép vékony vagy elhalványuló vonalat szinte elehetetlen húzni vele, így csak 3-ast kap tőlem.

Alverde Nothing But Volume Szempillaspirál

Alverde Nothing But Volume Szempillaspirál
2018. szeptember 2.

Szeretem az Alverde termékeket, de ez sajnos nagyon nem jött be, annyira természetes a hatása, hogy szinte nem is látszik semmi belőle és a szememet is csípi.

Alverde 12H Long Stay Szempillaspirál

Alverde 12H Long Stay Szempillaspirál
2018. szeptember 2.

Csípi a szememet felvitel közben, és gyorsan össze is csomósodik. Szeretem az Alverde termékeket de ez a spirál használhatatlan.

Lancôme Grandiôse Liner

Lancôme Grandiôse Liner
2018. augusztus 1.

Sosem volt még ilyen jó tusom. Nagyon egyszerűen nagyon szép vonalat lehet húzni vele és nem kenődik fel, ami az én szememen egy csoda!!!

Balea Soft&Clear Pattanás Leszárító Tapasz

Balea Soft&Clear Pattanás Leszárító Tapasz
2018. július 19.

Nekem nagyon bevált, pár óra alatt is lényegesen csökkentette a pattanás méretét. Ár-érték arányban is szuper! Levonás csak a parabén tartalma miatt jár neki!