lunaticgirl

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration
2019. november 21.
(!)

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is köszönök szépen.
Illat terén másra számítottam, bevallom szerintem kicsit "idős hölgyes" bocsi :)
Gondolom az ylang-ylang-tól olyan púderes-virágos jellegű, ami felülkerekedik szegény kókuszon sajnos :(
Zselé állagú, ami nekem annyira nemgyerebe, a krémesre jobban hidratálnak.
Mindemellett pedig drága, biztos hogy előbb emelnék le a polcról pl.Dove-ot vagy Fa-t.. (illat, állag, ár-érték arány)

Head & Shoulders Classic Clean 2In1

Head & Shoulders Classic Clean 2In1
2019. november 21.

Sajnálom de ennél bármely olcsó saját márkás sampont többre tartom, az évek során kipróbált számtalan közül ez az egy elképesztően gyorsan zsírosítja a hajam.. :( második nap már nem hát frissnek, egy Aussieval kb. 4 napig friss a hajam.
Amúgy finom az illata és a korpát valóban minimalizálja, ez 1-1 *.

Bath & Body Works Waikiki Beach Coconut Fine Fragrance Mist

Bath & Body Works Waikiki Beach Coconut Fine Fragrance Mist
2019. június 19.

szerettem volna egy kókuszos-gyümis illatot nyárra , ebből előbbi töményen de kellemesen (és nem szintetikusan vagy túl édesen) van jelen, egy kis virágos frissességgel.
Fújás után 1-2 órát intenzív, később bőrközeli, de nyárra, strandra tökéletes.
Azért Britney Mauija jobb szerintem, van benne más gyümi is és tartósabb is hasonló áron de egynek ez is jó lesz :)

Avon Care Banános Testvaj

Avon Care Banános Testvaj
2019. május 17.

a hatása jó, érezhetően zsíros, tápláló krém, valóban vajas állaggal, de banán illata sajnos ennek sincs, mint a termékcsoport többi tagjánál is olvasom, ez elszomorít, mert épp emiatt vettem ( egyébként az én orromnok egy finom de szimpla vanília) :((.

Roberto Cavalli Florence EDP

Roberto Cavalli Florence EDP
2018. március 15.

Látom más is írta már, nekem is a LVEB jutott róla rögtön eszembe, de annál azért gyümölcs ösebb, kevésbé cukros.
Finom, de számomra elég tucat. :( Az üveg pedig szerintem túl giccses.. nem ájultam el tőle.

Roberto Cavalli-Paradiso Assoluto

Roberto Cavalli-Paradiso Assoluto
2018. március 15.

Imádat! :) egy ideje szemeztem már vele mert nem nagyon tudtam hova tenni, elsősorban őszi illatnak gondoltam, de tavaly nyáron és most tavasszal is más arcát mutatja a bőrömön és mind tetszik :) megfoghatatlanul egyedi, szexi, meleg virágos-fűszeres krémes rózsaborsos illat, fülledt trópusi beütéssel. Nekem az Alien jázminját is eszembe juttatja de az nekem kizárólag ősz-tél, a trópusi jellege pedig emlékeztet Rihanna Reb'l Fleurjére a rózsabors pedig az Avon Summer White Sunsetben hasonló.
A másik amit imádok benne a tartóssága ami szuper , pedig az én száraz bőrömről a legtöbb illat hamar elillan, ezt fürcsi után is érzem, bravo Cavalli! :)

Balea Volumen Puder Mango& Cocos

Balea Volumen Puder Mango& Cocos
2018. február 19.

hát őszintén..a csomagolás vett meg kilóra :D először használtam hasonlót, én hajtőre tettem rögtön, egy kis tupírral nem rossz-nem rossz de nem nagy szám..

Essence Extreme Lasting Szemceruza

Essence Extreme Lasting Szemceruza
2017. augusztus 30.

hát ez .. :D nagyon durvám jó :D simán betenném a top 10-es olcsó cuccok listába :)
ár-érték arányban szuper, sőt ettől 2-3x drágább ceruzáknál intenzívebb a színe, igaz ez adódik gondolom többek közt az extra puha ceruzabélből is amit elég sűrűn kell faragni (tényleg a saját Essence faragóval tuti), egész sokáig nem mászik el, valóban jó vétel volt !

Jimmy Choo Blossom EDP

Jimmy Choo Blossom EDP
2017. augusztus 30.

na szóval :) férjem kedvenc illata rajtam azt hiszem ez jó pont számára :)
intenzíven érződik a málna citrussal, kicsit később a rózsa és szantálos alap, üde, nem szintetikus, frissítő édeskés illat, mint egy málnás limonádé.
mindemellett őszintén szólva egyediséget nem vélek benne felfedezni, lineáris, egyszerű illat, ettől független tényleg finom és bármilyen alkalommal megállja a helyét, viszont a tartóssága és hatósugara gyengesége és az illat egyszerűsége miatt erősen túlárazottnak tartom, emiatt - 1 *

Eveline Argan&Vanilla Luxus Krém-Szérum Kézre és Körömre

Eveline Argan&Vanilla Luxus Krém-Szérum Kézre és Körömre
2017. február 20.

nagyon nagyon nagyon szeretem :D imádom az erős cukros-vaníliás illatát, hogy pillanatok alatt beszívódik, és tényleg pihe-puha lesz a kezem használat után, a kedvenc kézkrémem lett.