lunaticgirl

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Britney Spears Private Show EDP

Britney Spears Private Show EDP
2017. január 21.

Huh..Ne haragudjatok de szerintem ez brutál tömény és irritáló.a 2 csillag a tartósságèrt jár, mert lemoshatatlan,levakarhatatlan, de szerintem ez egy jellegtelen fantáziátlan tucat fejfájdìtó karamellás lattès cukorlötty az egyetlen Britney illat amit nem tudnék elviselni magamon, wááá

Laikou Snail Nutrition Essence+ Multi Effects Extract Cream

Laikou Snail Nutrition Essence+ Multi Effects Extract Cream
2016. december 9.

ez egy vizes-géles bázisú könnyű krém, mégis úgy érzem jól hidratál, és valóban szebb a bőröm összképe, használom alapozóval keverve bb-krémként is, úgy is szuper.
ennyiért mindenképp megérte.

Nivea Creme

Nivea Creme
2016. december 8.

sosem volt a kedvencem, de tény, hogy hatékony.így télen a kézfejemen a bütykök repedésig száradnak irodai munka mellett is.jobb mint bármelyik kézkrém, amit eddig próbáltam, de csak otthon este használom vastagon mert nehezen szívódik be, munka közben összekenne mindent.
az illata elmegy kategória nem vagyok oda a tipikus Nivea-illatért, de a hatás kárpótol, az illat miatt -1 *

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Balzsam

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Balzsam
2016. december 8.

nekem ez ugyanolyan szuperjó, mint az előző fehér testvér a full repair 5, az illata is ugyanaz, én szeretem, fényes, puha hajat kapok, ha ezt használom, az illata engem sárgadinnyére emlékeztet, de nem gejl, én szeretem.

Thierry Mugler A Men

Thierry Mugler A Men
2016. december 8.

nagyon szexi illat, férjem karácsonyi ajándéka lesz :) én leginkább a karamellt érzem ki belőle, de egy kellemes fás alapon ami férfias mélységet ad neki, nem ratyis tucatillat-feelinget (bocsi) :)
az angelt nőiben amúgy nem szeretem, neked túl sok, és férfias lesz a bőrömön, ez viszont nagyon tetszik mindkettőnknek, emellett szuper tartós, van hatósugara is, ami manapság a drága parfümöknél is ritkaságszámba megy (szomorú..)
szóval 5ös!love!

Aveo Frozen Ananas Handcreme

Aveo Frozen Ananas Handcreme
2016. december 8.

nem sokat ér sajnos, az illat miatt kap 2 csillagot, mert ahhoz képest h olcsó, nem totál szintetikus, de a célnak nem nagyon felel meg, nem ajánlom :(

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2016. november 8.

sajnálom lányok, de ennél rosszabb hajolajam még nem volt, az itteni jó vélemények hatására vásároltam, de hatalmas csalódás volt.ilyen *ul még sosem nézett ki a hajam :) már bocs.de tényleg.
az amúgy száraz hajam frissen mosva fénytelen, majd zsíros kinézetű és érzetű, egy alap fújós gliss kur jobb neki..:( hajolajból meg az avon argános is akár, (pedig amúgy tud gyönyörű fényes lenni csak megjegyzem)
nem értem, mert próbáltam előbb 3, majd 2 és 1 pumpálásnyival is a vállig érő hajamra a felétől, úgyhogy sok sem lehet :( ki vagyok ábrándulva..
ja és az "illat".hát ha ez nektek illat én nemtudom..biztos én vagyok kényes, de nekem férfias.és abból sem a jóféle.
A Wella Sp Lux olaja na az igen, az illat.és hatás..és fényévek.

Technique Hajfesték

Technique Hajfesték
2016. október 24.

most találtam rá, egy oldalon szuper akciós volt, gondoltam teszek egy próbát.
büdinek elég büdi :) de a szín ragyogó barna, a 6.71-est használtam.nagyon enyhe meleg tónusú barna, eddig tetszik!

Maybelline Master Shape Szemöldök Ceruza

Maybelline Master Shape Szemöldök Ceruza
2016. október 21.

a legnagyobb gagyi ami nem éri meg az árát.
puha mint egy szemceruza, szanaszét kenődik, nem lehet vele precízen dolgozni és gyorsan fogy,a szín se természetes.
a legrosszabb amit valaha próbáltam, az olcsób Catrice fényévekkel jobb...pénzkidobás

Avon Extra Lasting Extratartós Ajakrúzs

Avon Extra Lasting Extratartós Ajakrúzs
2016. május 25.

Hát.. A sunkissed gingert vettem meg egy kissé neonos beutesu pasztellkorallban reménykedve.. De a remények szertefoszlottak ahogy kiprobaltam :D mint egy gagyi áttetsző szőlőzsír..az eddigi legrosszabb rúzs amit valaha használtam.. Az 1 csillagot is azért kapja mert 0 nincs.