lunaticgirl

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Britney Spears Maui Fantasy EDT

Britney Spears Maui Fantasy EDT
2016. május 20.

na szóval..:) Britney parfüm-fanként (ha gáz ha nem :)) kellett és kész.!:)
az illat: kókuszos-gyümis, édes, de mégis friss is egy pöttyet, de azért kicsit mű is sajna.
nekem valamennyire hasonlít a Rihanna Reb'l Fleur-re de ez gyümisebb, az viszont elegánsabb,egyedibb (bár nekem inkább ősszel muzsikál) és ami miatt nem 5ös hogy az sokkal sokkal tartósabb.ez sajnos elég gyengusz pár órát bírja akkor sem intenzív annyira mint szeretném ugyhogy kicsit azért csalódott vagyok, főleg a rózsaszín és a kék tartóssága után. :(
sokan hasonlítják amugy JLo Miami Glow-jájoz is, azért azt is kipróbálnám még, hátha tartósabb.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2016. május 14.

kuponos sopping eredménye többek közt, ezelőtt L'oréal-t használtam de sem a sminket nem szedte le könnyen, sem a bőröm állapotra nm tetszett a használata alatt.azelőtt eucerint használtam na az nagyon szuper volt de árban duplája.most az itteni vélemények hatására esett erre a választásom, és nem bántam meg ,sőt!
nagyon szuper, mindent lehoz, kellemes citrusos illata van, a száraz bőröm puha lesz utána, nem irritál és nagy kiszerelés.nagyon kellemesen csalódtam, nagyon szuper!

Balea Fruity Harmony Kézkrém

Balea Fruity Harmony Kézkrém
2016. március 6.

uhh hát ez imádat!:) isteni illata van, gyorsan beszívódik (igaz az én bőröm nagyon száraz), hidratál, megmarad a gyümis kókuszillat, mi kell még?kedvenc!

Avon Advance Techniques Marokkói Argánolaj Hajpakolás

Avon Advance Techniques Marokkói Argánolaj Hajpakolás
2016. március 6.

nekem tök tuti, én hajmosás után úgy használom, hogy amíg pl testápolózom törcsive betekerem a hajam hogy minimálisan maradjon vizes, majd így kenem rá kb fél órára vagy többre, ha van időm, és így nagyon szuper.próbáltam rövid idővel is, úgy nincs ennyire jó hatása, így próbáljátok ki, nagyon puha utána a hajam 5ös!

Calvin Klein Ck One Summer Unisex 2011

Calvin Klein Ck One Summer Unisex 2011
2016. március 6.

hát.. :) ezt a kis nyári lötyit még magamnak vettem ugy 2-3 éve de valahogy végül mindig úgy éreztem az utcára nem merném magamra fújni, mert hülyének néznének, hogy férfiillatot locsolok magamra.tartóssága nagyon jó szerintem edt-hez képest totál intenzív, egyértelműen citrusos-mentás és valami férfias.legalábbis rajtam, úgyhogy akkoriban tovább is adtam páromnak, rajta nagyon jól áll nyáron, ő is szereti, így férfinak 5ös :)

Profinails 3in1 One Step Lakkzselé

Profinails 3in1 One Step Lakkzselé
2015. december 15.

nagyon jó géllakk, a 124-es franciaalap-színű pasztell babarózsaszínt vettem meg elsőként, 3. használat után jöttem rá hogy a kevesebb több vékony rétegben inkább 3 réteg és 2 perces lámpázás helyett 3 percessel tökéletes (nade gyakorlat teszi a mestert:))

Wella Professionals Sp Luxe Oil (Reconstructive Elixir)

Wella Professionals Sp Luxe Oil (Reconstructive Elixir)
2015. december 12.

nagyon szuper termék, már használom pár hónapja.nem olcsó kategória (kb 4500 Ft) de érezhetően jó minőség.
vizes és száraz hajra egyaránt használom, a vizesen könnyebb általa kifésüli de szerintem szárazon többet ér.az illata nagyon finom ha valaki megmodja melyik parfümhöz hasonlit megköszönöm mert valamire nagyon!a hajam kevésbé törik és nem száraz, sprőd, szeretjük!

Britney Spears Midnight Fantasy

Britney Spears Midnight Fantasy
2015. október 19.

wáá :) most érkezett a futár bácsival már nagyon vártuk :) nekem nagyon bejön cukros-gyümis-rágós- orchideás illat :) én vélek felfedezni hasonlóságot a ck forbidden euphoriájával tulajdonképpen azt is zetrveztem megvenni de miután 2-3 órát sem húz ki rajtam fragranticás és itteni tartósságra vonatkozó vélemények alapján emellett döntöttem és valószínűleg jól tettem.ez még édesebb valóban fiatalosabb is mert kevésbé érezni a virág és alapjegyek illatát de hálisten még nem vagyok öreg így pár évig még biztos el tudnám fujkodni :D és valóban tartósabb egyet fujtam a csuklómra és teljesen körbeleng nagyon durván.megvolt a rózsaszín is az sütisebb vaníliásabb ez gyümisebb kár h nem tudtam megrendelni sehol a twistet mert az is szupi de most ennek is nagyon örülök.amúgy parfummania-ról rendeltem ez már a 2. onnan és full korrekt, eredeti, árban is oké, ajánlom tényleg.örömboldogsáág :)

Britney Spears Circus Fantasy

Britney Spears Circus Fantasy
2015. szeptember 30.

volt pár éve ilyenem, mint már írták engem is totál Cacharel Amor Amorjára emlékeztet, de ezt jóval olcsóbban be lehet suzerezni pl a neten, gyümis, friss, üde leginkább 30ig helytálló de pl 50 éves anyukámnak is biztos tetszene mert ő a friss illatokat kedveli.tartósságra természetesen nem egetrengető de 3 órát biztos kibír.

GA.MA Italy CP3 Digital Laser Ion Tourmaline Hajvasaló

GA.MA Italy CP3 Digital Laser Ion Tourmaline Hajvasaló
2015. szeptember 19.

na szóval..ez egy nagyon nagy királyság :D hajvasaló és hajvasaló közötti óriási különbségek legjobb szemléltetőeszköze az tuti.már az első használat után teljesen el avgyok tőle ragadtatva az előző Babyliss Wet&Dry-hoz képest ...(inkább hagyjuk) nem bírtam hajat növeszteni mert mire nőtt vágatnom kellett a száraz törrött végek miatt, amit a másik vasaló okozott.emellett használhattam volna akár nap mint nap is a másikat mert mindig visszabongyorodott a hajam.de ez..mosás után kihúztam és 3. napja összekötve, kibontva tök egyenes, puha, fényes, nem száraz és a hajgumi nyoma sem hagy hullámot a hajamban.azt hiszem megérte beruházni rá nagyon boldog vagyok ajánlom bátran :)