lunaticgirl

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2015. szeptember 10.

lehet velem van a baj de nekem ez full nutella :) sztem túl édes tömény, sose jöttek be a csokiillatú cuccok testápolóban sem valahogy nem fujnám magamra brrrr..kap egy csillagot a tartósságára a tesztcsíkon

Kiko Ultra Tech Curve Szempillaspirál

Kiko Ultra Tech Curve Szempillaspirál
2015. augusztus 31.

na ez talán a Kiko általam próbált termékei közül a legjobb.A L'oréalos spirálom után vettem majdnem a nyomába ér, tényleg szépen hosszít, nem is csomósít, viszont elég hamar beszáradt a festék..amugy jó kis spirál egy átlag drogériással simán felér

Kiko Long Lasting Color Lip Marker

Kiko Long Lasting Color Lip Marker
2015. augusztus 31.

próbaszerűen akcióban lekaptam egyet a polcról egy korallos árnyalatban kipróbáltam a kézfejemen, és teljesen kiakadtam hogy nem akart teljesen lejönni:D
na de gondoltam kell egy ilyen már csak a tartóssága miatt is.őszintén szólva ez az egy amire tényleg nincs panasz, aki szereti a matt rúzsokat lehet bejön viszont szerintem nagyon szárít,és a felső ajkat nehézkes vele festeni mert a stiftben a festék olyankor gondolom épp alul van..ja és a színek erősebbek mit gondolná az ember lánya..akciósan kb 3 euróért oké többet nem nagyon ér..

bebe Young Care Granatapfel Smoothie Testápoló

bebe Young Care Granatapfel Smoothie Testápoló
2015. augusztus 31.

Párom választotta magának a kis baba bőrére :DD férfi létére imádja a gyümis testápolókat azt viszont utálja ha ragad de ez nagyon szuper, gyorsan beszivódik, visszafogottan gyümölcsös mindketten szeretjük 5 csillag, bár én lehet kipróbálom a másikat mert az való száraz bőrre és az még gyümisebb :)

Kiko Precision Eyeliner

Kiko Precision Eyeliner
2015. augusztus 31.

szupi!könnyen szép vékony de akár vastagabb vonalat is lehet vele húzni , emellett kitart egész nap.

Panthenol Spray

Panthenol Spray
2015. május 31.

azt tudom hogy napégésre szuper de ez a hajnövesztő dolog nagyon érdekel, viszont nem látom senkinél hogy írt volna a hajszínre gyakorolt hatásáról?ha van ilyen tapasztallatotok légyszi osszátok meg nagyon érdekel nem-e fakítja a festett hajat mint pl,a korpa elleni samponok (head&s.) vagy nálam sajnos az alpecin is :(
köszi előre is ha valaki ír!

update: a haj zsírosodását sajnos valóban felgyorsítja, frissen viszont tényleg puha a hajam tőle.

Fruttini Peach Pear Testvaj

Fruttini Peach Pear Testvaj
2015. április 22.

nagyon szuper testápoló(testvaj) nem az a nehéz elkenhtetlen vaj, hanem egy sűrű krém.mellesleg isteni illata van és nem olyan általános mint pl az epres vagy málnás, és most akcós a müllerben nagyon örülök hogy vmegvettek, szupcsi! :))

Rihanna Rebelle EDP

Rihanna Rebelle EDP
2015. április 19.

sziasztok!
én a télen vettem ezt a gyönyörűséget, de most eladnám akit érdekel fent van.
amugy szerintem egy nagyon finom bújós meleg nőies illat,mindenki dicsérte eddig, én a szilvát és kakaot érzem legjobban, tartóssága jobb sok drágább parfümnél.

Hollister Silver Strand Beach Testpermet

Hollister Silver Strand Beach Testpermet
2015. április 15.

Isteni illata van!a legjobb testpermet amit eddig használtam!!lovee!:)
mondjuk nem is olcso es itthon nem tudom mennyire kapni én ausztriában vettem 15 euroért. még csak hidegben tudtam próbálni ugyhogy nagyon kiváncsi vagyok hogy a hőségben hogy szuperál talán akkor még tartósabb is.trópusi koktél illata van mégis modern, egyedi hasonló mint az escada limitáltjai de szerintem nem annyira édes.mindenesetre nálam 5ös!

Kenzo Madly Kenzo Kiss 'N Fly EDT

Kenzo Madly Kenzo Kiss 'N Fly EDT
2015. április 15.

én megvédem ezt a szépséget még jó hogy millió parfüm van igy mindenkinek más tetszik..
imádom benne a licsit, a körtét mégsem csak egy egyszerű kis gyümölcsös tiniillat a virágok és az aquás jelleg miatt.
bár teljes áron nem venném meg a tartóssága miatt (nem érzemegész nap max fél napon át) de féláron nem volt rossz vétel.
mellesleg a párom odáig van tőle ennyi elég is :) 1 pont minusz a tartósságért