lunaticgirl

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

DKNY Golden Delicious Art

DKNY Golden Delicious Art
2015. április 15.

tavaly nyári limitált kiadás volt akkor vttem mert próba után nagyon megtetszett, a nyári meleg napnyugtára emlékeztet meleg illat mégis friss és nőies, nem nehéz, viszont tartós,

Balea Face Arclemosó Krém Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Face Arclemosó Krém Száraz és Érzékeny Bőrre
2014. december 3.

na hát ez egy utolsó mocsok..már elnézést :)
az hogy gyengéden távolít el bármit is azt takarja hogy leginkább sehogy..
Egyáltalán nem habzó textúra, hanem olyan mint egy olcsó olajos sűrű testápoló krém amit még a száraz arcomra is félve kentem fel,mindemellett alig birtam kivárni hogy lemoshassam olyan állati büdös, újan is romlott szaga van.hát fúj.:D
nem vagyok pazarló típus, de ezt nem bírom használni az tuti.
tettem vele egy elkeseredett utolsó próbát és bevetettem tusolás közbeni testápolónak :DD annak amugy nem volt rossz mert bár sosem vonzott az ilyesmi valahogy igy tudnám elképzelni, vagyis lemosás után is hagy egy kedves olajos "védőréteget" maga után..fincsii..1 csillag is csak azért hogy ezt le tudtam írni sorry..

Britney Spears Island Fantasy

Britney Spears Island Fantasy
2014. november 1.

hát ez nagyon felejtős szerintem.még nyári szaladgálósnak is gyenge, dinyés cukros kis szellő, olyan mint egy ocska koppintás a dm legalsó polcáról tiniknek 500ért..a legjobb szó rá: gagyi

Zara With Love

Zara With Love
2014. november 1.

én a 10 ml-est vettem boritéktáskába valónak vészhelyzetre:) szerintem nagyon szuper illatai vannak ugy anblock a Zarának csak egy bajuk van, nagyon hamar elillanak, a tartósság nulla.
amugy ez az illat engem a karamellizált fahéjas sült almára emlékeztet az pedig erőteljesen a Cacharel Amor In a Flashre, ami amugy ezzel együtt egy tökéletes fiatalos (nagyon max 30-ig) őszi-téli illat

Police The Sinner EDT

Police The Sinner EDT
2014. november 1.

háát ..:) én azért adnék + egy csillagot mert az általam kedvelt Madonna Truth or Dare-el való hasonlóságot látok benne, viszont annak ellenére hogy az csupa fehér virág ez pedig gyümölcsös mégis ebből mintha üvöltene a jázmin, gyümölcsöt egyáltalán nem érzek ki belőle, szóval szerintem valamiért nyannyeros kicsit..vagy nagyon..:) 40es nőnek talán el tudom képzelni de az még odébb van.

Madonna Truth Or Dare EDP

Madonna Truth Or Dare EDP
2014. szeptember 18.

egy júliusi napon találomra az üveg alapján (jellemző :D) lekaptam a polcról és megszagoltam.
na hát hirtelen nem is tudtam hova tenni :).de azt tudtam hogy nagyon egyedi és én szeretek egyedi lenni :)) nem birtam eldönteni nyanyás-e vagy sem, és hogy mihez hasonlit ami valamiféle gyerekkori biztonságérzetet kelt bennem.erre amugy azóta sem jöttem rá, arra viszont igen hogy a gardénia a nyannyeros jegy, de a többi olyan szépen körülöleli és belesimul hogy egy full modern dögös illat lesz belőle.(szerintem :))
nekem legalábbis most ez az egyik kedvencem.ja és a tartóssága is szuper, pedig a száraz bőröm még a legintenzivebb illatokat sem tartja sokáig, de csajok akik hasonló problémával küzdenek parfümözés előtt testápolózni!!a hidratált bőr sokkal tovább tartja meg az illatot!
szóval nálam 5ös, szeretjük! :)

Thierry Mugler Angel Aqua Chic

Thierry Mugler Angel Aqua Chic
2014. április 10.

hát most mit mondjak?ez nem nyert:)legalábbis nálam.évek óta nem birtam eldönteni hogy angel vagy alien ill melyik verzió, ahhoz meg ugye nem 2 fillér hogy mindet megvegyük igy tök véletlen gondoltam jó áron(10 e) hozzájutottam a nyári angyalkához ami a tesztcsíkon és bőrön is nagyon tetszett először friss citrusos hatása volt de mégis nőies, később kezd el hasonlitani az alapillatra.
aztán pechemre később az én bőrömön átfordul kicsit férfiasba amit viszont nem birok elviselni...ugyhogy mégegyszer nekiiramodtam de akár mennyire is szeretném hozám ez nagyon nem áll közel.sőt a múlkor a müllerben próbáltam a natúr angelt is ujra és igy már az sem tetszett na bravo:DD igy ér véget egy nagy szerelem azt hiszem..

Avon Naturals Sárgabarack és Shea Bőrtápláló Kéz- és Testápoló

Avon Naturals Sárgabarack és Shea Bőrtápláló Kéz- és Testápoló
2013. december 23.

nagyon fincsi illata van olyan vaniliás-narancsos,hamar beszívódik, de ha tényleg száraz a bőröm akkor kevés :S tavaszi nyári testápolónak elmegy

Police To Be The Queen

Police To Be The Queen
2013. november 26.

húú ez az új kiskedvenc:)tömény műananász cukormázzal mint az egyik körömápoló olaj a műkörmösömnél:Dtegnap mentettem a férfi párjával együtt most csak 3500, megmondom őszintén a müllerben is láttam múltkor de annyira taszított az üveg pláne 8000-ért hogy meg sem szagoltam, hát kár volt.amúgy elég tartós is és aznap 3an is megdicsérték rajtam:)nálam 5ös

Avon Sensuelle EDP

Avon Sensuelle EDP
2013. november 18.

hirtelen felindulásból rendeltem belőle szettet anyukámnak, de gondoltam a kicsi parfümöt megtartom magamnak:)hát kettőt fujtam és meggondoltam:DD nem fiatalos, nem szexy, nem rózsaszín, semmi közze a kampányképek által bennem kialakult képhez.púderos, illanékony, semmilyen..csalódás.