lunaticgirl

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Wellmaxx Hyaluron Bőrfiatalító Szérum Koncentrátum

Wellmaxx Hyaluron Bőrfiatalító Szérum Koncentrátum
2013. november 18.

én a kozmetikusomtól kaptam mintát, az illata nekem nagyon tetszik, nem irritálta a nagyon száraz, érzékeny bőröm, de semmi extra hatását nem észleltem (igazából nem is ráncfeltöltésre kaptam, hanem vízhiányra, de arra magában kevés) számomra 8000-10000-et nem ér.

LOOK by Bipa Szemhéjtus

LOOK by Bipa Szemhéjtus
2013. november 18.

nagyon jó kis tus, filces vékony véggel, nekem a fekete van meg, nem kenődik, maszatolódik, egész nap tart, viszont könnyen lemosható bármilyen sminklemosóval.

LOOK by Bipa Cover & Smooth Alapozó

LOOK by Bipa Cover & Smooth Alapozó
2013. november 18.

Árfekvésében (kb 3 euro) szerintem a legjobb minőség, jól fed, kellemes illata van, és nem hámlik le az arcról órák múlva sem.Emellett az én télen nagyon fehér arcbőrömre is van belőle árnyalat (light), de szerintem a 4 közül mindenki talál magának valót.

LOOK by Bipa Plumping Gloss Szájfény

LOOK by Bipa Plumping Gloss Szájfény
2013. november 18.

szuperjó szájfény, nagy kiszerelés, jó állag, alacsony ár, sok csillám mi kell még?külön pluszpont az ecset applikátor helyett így nem kell ötvenszer "tunkolni" sem:)

LOOK by Bipa Kajal Vízálló Szemceruza

LOOK by Bipa Kajal Vízálló Szemceruza
2013. november 18.

ez és a sima bipás cerka is nagyon jók nemcsak ár-érték arányban hanem a drágábbakhoz képest is, mivel a ceruza nálam alapdarab mindent próbáltam..emellett a szemem sem irritálja mint pl az avon colortrendes..

Slim Extreme 3D Thermo Active Slimming Serum

Slim Extreme 3D Thermo Active Slimming Serum
2013. november 18.

hú ez nagggyon durva:D én úgy szoktam felkenni, hogy utána betekercselem a combom és néha a derekam is celofánnal kb fél órára úgy tornászom vagy csak tv-zek de mindenhogy olyan mintha kályhán ülnék:))de gondolom ennek így kell lennie ha nem érezném nem lenne hatásos.azt jó dolognak tartom, hogy zselés állagú, könnyű eloszlatni, jó az illata, de utána szigorú kézmosás!!

Nivea Pure & Natural Arctisztító Tej

Nivea Pure & Natural Arctisztító Tej
2013. november 18.

a testápolóján felbuzdulva vettem meg nem rossz nem árt nem használ kategória:) azért a lancome-ot szívesebben kenegetném nap mint nap..

Nivea Pure & Natural Testápoló

Nivea Pure & Natural Testápoló
2013. november 18.

szerintem nagyon jó kis testápoló, téli-nyári darab, a pumpás kimondottan praktikus is, tetszik, hogy kicsit visszafogták a felesleges káros összetevőket és az illata is nagyon kellemes citrusos.

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál
2013. november 18.

imádom ezt a spirált szerintem fullos csak tudni kell bánni vele nálam megvan a műszempilla-hatás, igaz alapból meg vagyok áldva és a csomagolás.. big like!:)

Altapharma Kovaföld Kapszula Biotinnal

Altapharma Kovaföld Kapszula Biotinnal
2013. november 18.

hát én lassan elhasználok egy dobozzal és úgy vettem észre, hogy erősödött a 4szer feketéből leszőkített hajam ami nem semmi:) jo persze minden mással is kezelem külsőleg de akkor is!és még a párom is észrevette:)ja és kis babahajak is mutatkoztak úgyhogy vettem is még egy dobozzal :)