lunaticgirl

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Britney Spears Fantasy

Britney Spears Fantasy
2013. november 16.

tegnap érkezett meg, látatlanban rendeltem az összetevők és a vélemények alapján, de nem csalódtam, tényleg fincsi:)bár egy csöppet rafináltabbra számítottam nekem nagyrészt a csoki és cukormázillat érződik ki belőle de úgyis ez volt a lényeg:))
amúgy neten sok helyen rendelhető de ha megbízható boltból akartok akkor www.liveparfum.hu csajok, 100 ml-s teszter 7700 ingyen postával pár napon belül teljesen okés!!

Zara Man Gold

Zara Man Gold
2013. november 15.

Hát nem is tudom mikor először a boltban beleszagoltam gondoltam úristen esetleg apukámnak venném meg, de mégis elhoztam a páromnak aki teljesen odavan érte:)igaz az az édes tónus amit ő leginkább szeret benne kb 10 perc múlva jelenik meg és tart pár órát de az tényleg nagyon szexi.

Zara Wild Orchid

Zara Wild Orchid
2013. november 15.

az egyik legfinomabb parfüm szerintem és a párom szerint is.érzek benne egy csöpp diesel-loverdose feelinget édes de mégsem mázas és csöpögős.Egyetlen problémája hogy edt így nem tart örökké:(((((

Paris Hilton by Paris Hilton

Paris Hilton by Paris Hilton
2013. november 9.

Nekem pozitív csalódás volt.poénból vakon rendeltem mert nagyon olcsó volt de nem bántam meg!szuper tavaszi-nyári illat, nekem a jázmin dominál,emellett egész intenzív is,sokan dicsérték rajtam.

Johnson's Dreamy Skin Testápoló

Johnson's Dreamy Skin Testápoló
2013. november 9.

Nagyon finom édeskés nyugtató illata van,átlagosan hidratál.én legutóbb eurós boltban találtam 400 Ft-ért ugyanezt csak tégelyes kiszerelésben

Esprit Urban Nature

Esprit Urban Nature
2012. november 9.

nagyon tuti illat, és szerintem elég tartós is!friss, de nem wc-spray jellegű, mert a citrusos vonal mellett virágos is felvonul benne.szerintem fiatalnak és idősebbnek is tökéletes választás a hétköznapokra.5ös!!

Avon Herve Leger Femme

Avon Herve Leger Femme
2012. november 9.

hát szerintem szörnyűséges..púderos, pacsulis, olcsónak ható..(holott nem az)egyszóval nekem förtelmes.50 felett majd lehet megtetszik, de addigis hallani sem akarom felőle:)

Mexx XX Mysterious

Mexx XX Mysterious
2012. november 9.

nem rossz illat, kicsit hasonlít rá az avon treselle fekete verziója, csak ez tartósabb.pár éve mikor vettem egy ilyent ugy emlékszem nagyon szerettem, de ma már lehet nem az én vilégom.mindenesetre azért 4es!:)

Mexx Very Wild

Mexx Very Wild
2012. november 9.

hát én nem is tudom.mikor megvettem épp tetszett mert szerintem kicsit thierry mugler alternatív, de aztán magamon már nagyon nem jött be:)nagyon nehéz, édes, vattacukros, kicsit mamás, nem nagyon viselem el magamon.:(

Lancôme Galatéis Douceur Arctisztító Tej

Lancôme Galatéis Douceur Arctisztító Tej
2012. november 9.

az eddigi legjobb arctisztító, amit használtam, nagyon elégedett vagyok vele, semleges illatú(ez az elején nem tetszett, de megszoktam), viszont alaposan tisztít és nyáron nincs is szüksége a száraz, érzékeny bőrömnek utána krémre, olyan hidratáltnak érzem használat után.nálam 5 csillag, ha tehetem újraveszem majd!