lunaticgirl

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Jillian Dempsey Professzionális Szemceruza

Avon Jillian Dempsey Professzionális Szemceruza
2012. május 22.

na ez az egy dolog amit mindig rendelek az avonbol ha elfogy vagy akciós:)a feketéje nagyon szuper erős intenziv fekete, és jo a satiros vég is, nekem ez vált be!

Manhattan Supersize Szempillaspirál

Manhattan Supersize Szempillaspirál
2012. május 22.

nekem nagyon bejön, pedig szempillaspirálra nem szoktam sajnálta a 4-5 ezret sem, de a drága loréalokat sorra dobálhattam ki ugy összaragasztották a szempilláim, mind az eva longoriás mind a legujabb.ezt csak poénból vettem és sokkal jobb lett náluk:))jo sötét, dúsít hosszít, az egyetlen baja h könnyen elmaszatolódik pl edzésnél igy sporthoz én nem ajánlom amugy szupi én 5öst adok!

Dolce & Gabbana Light Blue EDT

Dolce & Gabbana Light Blue EDT
2012. május 22.

jo kis nyári citrusos illat, elég tartós is

Tommy Hilfiger Tommy Girl Cologne Spray

Tommy Hilfiger Tommy Girl Cologne Spray
2012. május 22.

finom nyári üde illat, csak az az egy bajom volt vele hogy nem elég tartós:(engem gyöngyvirágra emlékeztet

Mexx XX Mysterious

Mexx XX Mysterious
2012. május 22.

nagyon jo illat kicsit talán hasonlít az avon treselle mistiquere de ez gyümölcsösebb, én nagyon szerettem

Mexx Woman

Mexx Woman
2012. május 22.

ez a kedvenc nyári friss illatom, jo ideje vásárolom, volt pár éve egy nagyon jo summer verzioja is az is nagyon fincsi

Jennifer Lopez Sunkissed Glow

Jennifer Lopez Sunkissed Glow
2012. május 22.

finom illat, de nem mindig van kedvem hozzá, kicsit gyümis, kicsit púderos, kicsit talán alkalmi emiatt, de kaptam már pár bókot aránylag tartós is.

Diesel Zero Plus Feminine

Diesel Zero Plus Feminine
2012. május 22.

imádom ezt az illatot olyan pina colada feelingje van nekem!főleg nyáron használom 5 éve biztos ebből mindig van egy a polcon!abszolút 5ös!