lupelupe

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Dove Powered by Plants Testápoló Gyömbér Illattal

Dove Powered by Plants Testápoló Gyömbér Illattal
2021. november 1.

Extra száraz bőröm van, főleg ősszel és télen. Nagyon elégedett vagyok ezzel a testápolóval, maradéktalanul felszívódik és másnap is puha a bőröm. Kevésbé száraz bőrűeknek viszont túl sok lehet ez a krém. Az illata... az bizony lehetne jobb is.

Beauty Kiss Kozmetikai Vattakorong

Beauty Kiss Kozmetikai Vattakorong
2021. július 5.

Egyáltalán nem vált be. Nagyon puha, nincs semmi tartása, és túl sokat szív be a ráöntött folyadékból. Vész esetére jó, ha nincs más.

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás
2021. március 28.

Nem pakolásként hanem nappali krémként használom. Bármekkora mennyiségben gond nélkül beszívja a bőröm télen.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 10

Geek & Gorgeous 101 A-Game 10
2020. december 31.

Két flakon A-Game 5 után tértem át erre az erősebb verzióra, amit már nagyon vártam. Használata során semmilyen irritációt nem tapasztaltam, száraz bőröm nem veszett össze vele. Mindenképpen ennél a verziónál fogok maradni.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. október 5.

Évek óta olajos állagú retinol szérumot használtam, de többet nem fogok. Az A-Game-nek sokkal jobban bejött az állaga, s száraz bőröm is nagyon kedveli. Szeretném, ha lenne belőle magasabb százalékú termék is.

Yves Rocher Hydration Moisturizing Moisturizing Lotion Aloe Vera Pulp Dry Skin

Yves Rocher Hydration Moisturizing Moisturizing Lotion Aloe Vera Pulp Dry Skin
2020. szeptember 17.

Tavasszal és ősszel használom ezt a testápolót. Kellemes, füves illata van, gyorsan felszívódik és tartósan hidratál. Akciósan veszem mindig a nagy kiszerelést.

Yves Rocher Sensitive Homme Borotválkozás Utáni Balzsam Érzékeny Bőrre

Yves Rocher Sensitive Homme Borotválkozás Utáni Balzsam Érzékeny Bőrre
2020. szeptember 6.

Férjem állítása szerint nagyon jól nyugtatja a bőrét. Kellemes az illata. Mivel nagyon kevés kell belőle egyszerre, elég kiadós.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Folyékony Nappali Arcápoló Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Elixir Jeunesse Folyékony Nappali Arcápoló Városi Hatások Ellen
2020. augusztus 29.

Hyaluron szérummal felturbózva nyáron a rutinom utolsó lépése. Hőségben kifejezetten jólesik a könnyed állaga. Ha nincs hőség, akkor az aktuális hidratáló krémemet kenem még fölé.

Cien That's Bananas Kézkrém

Cien That's Bananas Kézkrém
2020. augusztus 15.

Könnyen beszívódó nappali gyorssegély. A finom banánillat sajnos nem érződik sokáig.

Biola Bio Bearberry Age Control Szemkörnyékápoló Gél

Biola Bio Bearberry Age Control Szemkörnyékápoló Gél
2020. augusztus 1.

Úgy használom, ahogy a használati utasítás is írja: nedves bőrre kenem. (Most konkrétan az Yves Rocher Elixir Jeunesse folyékony nappali arcápoló fölé használom.) Így könnyen el tudom kenni és máris jöhet a rutinom következő lépése. Az viszont mindenképpen negatívum, hogy nagyon sok jön ki egy nyomásra, jut belőle az egész arcomra, nyakamra, időnként még a kézfejemre is marad.