lupelupe

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Cien Nail Polish

Cien Nail Polish
2019. július 15.

Rose Desire árnyalatban vettem meg, sötét rózsaszín a színe. A hozzá tartozó fedőlakkal gyönyörű fényes a végeredmény. Elég tartós, de könnyű lemosni.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2019. június 28.

Télen is használtam már ezt a terméket, száraz bőrömnek olyankor többrétegű hidratálásra van szüksége. Most nyáron viszont igazi rajongója lettem. Hőségben elég, ha pár cseppet teszek belőle az arcomra plusz ráfújok valamilyen arcpermetet. Így teljesen elhagyhatom a krémeket.

Vichy Slow Age Éjszakai Krém

Vichy Slow Age Éjszakai Krém
2019. június 23.

Kellemesnek tűnt használni a nagy melegben, azonban kicsit csípi a bőrömet. Egy hét kísérletezés után feladtam a próbálkozást.

Alverde Wohlfühl Winter Testápoló

Alverde Wohlfühl Winter Testápoló
2019. június 9.

Igaz, hogy ez egy téli limitált testápoló, de csak mostanában került sorra nálam. Nagyon jól hidratálja, táplálja a bőröm, gyorsan beszívódik, s kellemes az illata. Kár, hogy már nem kapható.

Avon Care Banános Kézkrém

Avon Care Banános Kézkrém
2019. május 14.

Napi gyorssegélynek tökéletes, éjszakára valami táplálóbbat célszerű használni. Előnye, hogy gyorsan beszívódik. Hátránya, hogy sehol nem érzem benne a banánillatot.

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal
2019. április 13.

Az előttem szólók már leírták minden jó tulajdonságát a szérumnak. Egy dolog zavar engem mindössze, ez pedig a nagyon vizes állag. Nagyon kell ügyeskednem, hogy a megfelelő helyekre cseppentsek. Ez nem mindig sikerül, ahhoz pedig drága ez a szérum, hogy néhány csepp a ruhámon landoljon.
Update: végül nem bírt elfogyni három hónap alatt. Azóta találtam jobb és ráadásul olcsóbb terméket, így egyelőre nem vásárolnám újra.

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm
2019. április 13.

Sokat gondolkodtam, mielőtt megvettem ezt a lemosót. Kétlépcsős arctisztítás második lépéseként használom, majd utána még hidratáló tonikot. Száraz bőrömnek nagyon jólesik az állaga. Nem használok sok sminket.

Update: végre elfogyott. Összességében az ár-érték aránya nem reális számomra.

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém
2019. március 21.

Ez fogyott el először a KM boxból. Meg voltam vele elégedve. Különféle olajokkal használtam együtt, tökéletesen beszívódott, s megfelelően hidratálta az arcom. Ráadásul - bár ez nem igazán fontos - az illata is nagyon kellemes.

Alverde Wiesenblumen Kézkrém - Pipacs

Alverde Wiesenblumen Kézkrém - Pipacs
2019. március 21.

A csomagból ennek a kézkrémnek az illata lett nálam az ezüstérmes. Kellemes az állaga, gyorsan beszívódik, de hatása nem túl tartós számomra.

Alverde Wiesenblumen Kézkrém - Gyermekláncfű

Alverde Wiesenblumen Kézkrém - Gyermekláncfű
2019. március 21.

A csomagban ennek a kézkrémnek tetszett a legkevésbé az illata. Igaz, hogy viszonylag gyorsan beszívódik, de hatása számomra nem túl tartós.