lupelupe

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Alverde Wiesenblumen Kézkrém - Búzavirág

Alverde Wiesenblumen Kézkrém - Búzavirág
2019. március 21.

A csomagból ennek a kézkrémnek az illata tetszett a legjobban. Pozitívuma a krémnek, hogy nagyon gyorsan beszívódik. Negatívuma, hogy számomra nem túl tartós. Gyakran kell újrakennem, így viszonylag gyorsan fogy.

Mixa Cold Cream Multi Comfort Kézkrém Kiszáradt és Érzékeny Bőrre

Mixa Cold Cream Multi Comfort Kézkrém Kiszáradt és Érzékeny Bőrre
2019. február 13.

Állagában és hatásában a jól bevált Lidl Cien SOS kézkrémre hasonlít, csak ez sokkal büdösebb és drágább. A tubus annyira merev, hogy krém kb. harmadát csak úgy tudtam kinyerni, hogy szétvágtam a tubust. Meglepődtem, hogy ilyen sok maradt benne.

Moyra Savas Primer

Moyra Savas Primer
2019. február 3.

Rettenetes szaga van és ha nem vigyázok, csíp is. A hatása viszont megéri a kellemetlenséget, ugyanis sokkal tartósabb a géllakk.

Avon Naturals Rózsa és Csokoládé Testpermet

Avon Naturals Rózsa és Csokoládé Testpermet
2019. február 3.

Rajtam nem működött. Mellékhelyiség illatosítóként végezte, ott viszont tökéletesen bevált. Annyira, hogy e célból újravettem. :)

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2019. február 2.

Mivel a lányommal ketten használjuk, már a harmadik üveggel rendeltem meg. Az eddigi rutinomnak köszönhetően már nincsenek foltjaim, amiket halványítani kellene, célom inkább az anti-aging. Verhetetlen árának hála egyáltalán nem kell vele takarékoskodnom. Kb négy hét után szebb lett a bőrképem, lányom pedig a pattanás utáni foltokkal harcol egyre sikeresebben. Mivel teljesen más a bőrtípusunk, az összes eddig megjelent G&G terméket tudjuk használni :)

The Ordinary Mineral UV Filters SPF15 with Antioxidants

The Ordinary Mineral UV Filters SPF15 with Antioxidants
2019. január 14.

Próba szerencse alapon rendeltem meg, mert ahogy a Deciem oldalán olvastam, valakinek vagy tökéletesen beválik, vagy egyáltalán nem - köztes állapot nincs. Szerencsére az első táborba tartozónak vallhatom magam. Könnyen kenhető, fehér réteget egyáltalán nem hagyó krém. Gond nélkül tudtam rá sminkelni. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy elég száraz bőröm van, zsírosabb bőrön nem tudom, hogy viselkedik.

Tindigo Smooth & Glow Night Repair Oil Serum

Tindigo Smooth & Glow Night Repair Oil Serum
2019. január 14.

Ami tetszett:
- a sokféle olaj keveréke azonnal látványosan segített a száraz bőrömön. (Hogy magának a retinolnak milyen a hatása, az még nem derült ki számomra.)
- nem tapasztaltam irritációt.
Ami nem tetszett:
- fura, avasra emlékeztető szaga volt,
- a kupak nem zárt rendesen,
- nem bírt elfogyni a szavatossági idő lejárta előtt, pedig egyáltalán nem spóroltam vele.
Igazából három és fél csillagot adnék, de felfelé kerekítek.

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál
2018. december 15.

Minden jót leírtak már az előttem szólók. Ami számomra a legfontosabb, hogy nagyon-nagyon könnyű lemosni, kíméletesen, de egyben maradéktalanul eltávolítani.

Terra Naturi Winterpflege Cold Cream

Terra Naturi Winterpflege Cold Cream
2018. december 13.

Olcsóbb, natúr cold cream-et kerestem, mert télen egyáltalán nem tudom a megszokott hidratálóimat használni. Eddig tökéletesen bevált ez a krém, bár igazán nagy hidegben még nem tudtam kipróbálni. Kevés kell belőle, a szemkörnyékemen is tudom használni. Nem kukacosodik, így tudok rá sminkelni is.

Alverde Make-Up Cream To Powder Compact Foundation

Alverde Make-Up Cream To Powder Compact Foundation
2018. szeptember 28.

Először nem voltam lenyűgözve tőle, nehéz volt szépen felvinni. Egyszer kipróbáltam benedvesített ujjakkal felvinni, így már sokkal jobb lett a végeredmény. A termékhez adott szivacspárnát egyáltalán nem használom.