lupelupe

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

CV Cadea Vera Perfect Lift 50+ Ápoló Arcvíz Minden Bőrtípusra

CV Cadea Vera Perfect Lift  50+ Ápoló Arcvíz Minden Bőrtípusra
2018. augusztus 26.

Nem rossz, de engem borzasztóan zavart, hogy egy kicsit mindig felhabosodott a bőrömön.

The Body Shop Banános Testjoghurt

The Body Shop Banános Testjoghurt
2018. augusztus 4.

Nagyon jól bevált nálam, mint könnyű, nyári testápoló. Felkenés után az illata egy két éve megjelent limitált kiadású, vanília fagyi illatú Balea testápolóra emlékeztet, amit nagyon kedveltem. Hamar beszívódik, nem ragad. Jól hidratál, igazából nem is szükséges minden nap használnom.

Alverde Handcreme Violet Smoothie

Alverde Handcreme Violet Smoothie
2018. július 31.

Nekem sajnos nem jött be. Elég erős, nem mindennapi illata van, ami végülis nem lenne baj, ha használna. Hamar beszívódik, de egyáltalán nem ápolta, nem hidratálta a kezeimet. Próbáltam lábkrémnek elhasználni, de úgy sem vált be. Ettől függetlenül továbbra is szeretem az Alverde márkát.

Alverde Kézkrém Csoki- és Chiliillattal

Alverde Kézkrém Csoki- és Chiliillattal
2018. július 26.

Kényeztető illatú, gyorsan beszívódó, nappalra tökéletes hatású kézkrém. Testápoló testvéréhez hasonlóan azonban ebben sem fedeztem fel chili illatot.

Alverde Testápoló Csoki- és Chiliillattal

Alverde Testápoló Csoki- és Chiliillattal
2018. július 26.

Kimondottan jólesik ilyen édes illatú testápolót magamra kenni. Jó az állaga, hamar beszívódik és jól is hidratál. A chili illatát viszont nyomokban sem fedeztem fel benne.

Helia-D Botanic Concept Táplál1ó, Hidratáló Kézkrém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

2018. július 20.

Finom, tartós illatú kézkrém. Ha este bekenem a kezem, reggel is érzem még az illatát. Ami azonban ennél sokkal fontosabb, a hatása is elég tartós, ezen kívül jól hidratál, s hamar beszívódik.

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2018. július 2.

Kellett egy kis idő, mire összebarátkoztam a termékkel, és kikísérleteztem, hogy mi a legjobb használati mód nekem. Nagyon jó, hogy hamar beszívódik és jól rétegezhető. A reggeli rutinom nélkülözhetetlen darabja.

Szent Lukács Gyógyolaj

Szent Lukács Gyógyolaj
2018. június 26.

Egyszer kínomban ezt kentem a herpeszemre, mert nem volt nálam semmilyen rávaló krém. Meglepetésemre bevált. Ha enyhébb herpeszem van, önmagában is elég, ha súlyosabb a kiütés, akkor segít a gyógyszeres krémnek lerövidíteni a gyógyulást.

Bioderma Photoderm M SPF50+/UVA38 Krém

Bioderma Photoderm M SPF50+/UVA38 Krém
2018. június 3.

Két tulajdonsága miatt választottam, egyrészt mert színezett, másrészt mert egyre sikeresebb harcot folytatok a pigmentfoltjaimmal. Nagyon jó állagú a krém, s gyönyörű, egységes színű tőle a bőröm. Tökéletesen kiváltja nálam az alapozót, s nekem szerencsére nem fénylik át egy idő után. A tubusból kinyomva először ijesztőnek tűnhet a színe, de a bőrön kenegetve gyorsan világosodik. Nagyon fehér bőrűeknek viszont nem ajánlom, nekik valószínűleg túl sötét lenne.

Balea Tuchmaske Cool Camel

Balea Tuchmaske Cool Camel
2018. május 20.

Röviden: az illata 1 csillag, a fátyolmaszk kialakítása 5 csillag, a hatása 3 csillag. Bővebben: nem értem miért jó ennyire erős illatú arcmaszkot készíteni. A hatása közepes, de legalább nem irritált.