lupelupe

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

HerbArting Hidratáló Arckrém

HerbArting Hidratáló Arckrém
2018. március 15.

Hidratáló tonik és szérum fölé használtam, és végre nem húzódott télen a bőröm. Kevésnek tűnt először a 30 ml, de mivel nagyon kis mennyiség is elég belőle, még mindig nem üres a tégely.

The Body Shop Havas Szilva Kézkrém

The Body Shop Havas Szilva Kézkrém
2018. március 15.

Mesés az illata, bár szilva pont nem jut eszembe róla, és rendkívül tartós. Emiatt nappalra tökéletes. Éjszakára táplálóbb krémet használok.

Babé Emollient Cream Atopic Skin

Babé Emollient Cream Atopic Skin
2018. február 17.

Átlagos hatású, s ehhez képest drága krém. Az összetétele sem túl szép. Nem vettem meg, csak mintákat használtam belőle.

Alverde Testvaj Füge Illattal

Alverde Testvaj Füge Illattal
2018. február 11.

Nagyon szeretem az Alverde testvajakat, de ez a fügés kollekció most csalódást okozott. Így télen különösen száraz a bőröm, ezért szeretek testvajat használni. Este bekentem magam a fügéssel, reggel már picit húzódott a bőröm. Ezt más Alverde testvajnál nem tapasztaltam. Az illata engem nem emlékeztet a fügére. A magasított tégely pedig egyáltalán nem praktikus.

CV Cadea Vera Azulen Paste

CV Cadea Vera Azulen Paste
2018. január 30.

Tinédzser gyerekeim használják. Látványos a hatása a pattanások ellen, akár egy éjszaka alatt is.

Himalaya Herbals Gyengéd Nyugtató Tonik Száraz és Érzékeny Bőrre

Himalaya Herbals Gyengéd Nyugtató Tonik Száraz és Érzékeny Bőrre
2018. január 30.

Az INCI listából hiányzik, hogy a 3. helyen Cucumis Sativus Fruit Extract, vagyis uborkakivonat van. Egy kissé erős illatú, átlagos hidratáló tonik.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2018. január 30.

Kellett neki egy kis idő, mire látványosan használt. Igazából akkor tűnt fel a hatása, pontosabban a hatásának a hiánya, amikor elfelejtettem használni. A TO Buffet fölé kenem. Hidratál, kisimít, puffadásaim sincsenek. Nagyon tetszik az állaga, nem folyós, nem csöpög, könnyű elkenni és hamar beszívódik.

Impulse Incognito Parfümdeo

Impulse Incognito Parfümdeo
2018. január 28.

Megvettem egy eurós boltban, de nem használom, csak időnként beleszagolok a kupakjába nosztalgiából. Harminc éve nagyon tetszett.

HerbArting Vitalizáló Szérum

HerbArting Vitalizáló Szérum
2018. január 27.

Nekem bevált. Kritikus terület nálam a szemkörnyék, kb. két hét használat után határozott javulást vettem észre. Nagyon jó az állaga, nem csöpög, s nem is olajos.

Balea Tuchmaske Be A Panda

Balea Tuchmaske Be A Panda
2018. január 27.

Jól hidratál, s mivel sok anyag van benne, kétszer is tudtam használni. A vicces kinézete igazából csak először tűnt érdekesnek.